Wibo, Glamorous Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Wibo, Glamorous Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Nowa maskara sprawi, że rzęsy będą idealnie rozczesane, a spojrzenie nabierze głębi.

Nowa formuła o potrójnym działaniu:
- ekstremalnie wydłuży i pogrubi rzęsy,
- nada im 100% więcej objętości,
- nowa gumowa szczoteczka dopasowuje się do kształtu rzęs, tak by każdą z osobna uwydatnić i nadać spojrzeniu seksowny charakter.

plus za opakowanie :)

Tusz kupiłam ze względu na niską cenę. Nie miałam akurat tuszu a musiałam podkreślić rzęsy. Spodobało mi się opakowanie - bardzo ładne, zachwycona wizualnie opakowaniem i ceną zakupiłam produkt szybciutko. Niestety nie zdołałam się nim długo nacieszyć - bardzo szybko wysechł :(

Zalety:
- tani
- ciekawa szczoteczka
- ładnie podkreślone i pogrubione rzęsy
- opakowanie

Wady:
- po niecałym miesiącu wysechł,
- i po pomalowaniu tworzył grudki

Używam tego produktu od: od 1 miesięc

Pozytywne zaskoczenie

Używałam wielu tuszy poczynając od Diora, heleny rubinstein a koncząc na właśnie vibo i z pełną odpowiedzialności moge powiedzieć że ten niepozorny tusz wcale nie ustępuje w/w tuszom a cena? bez porównania ;))

Ilość zużytych opakowań: 2,3 opakowania

Spoko

Tusz dostałam od mamy, jest bardzo fajny, wydajny, rzęsy po nim wyglądają bardzo ładnie. Ma śmiesznie niską cene i dorównuje tuszom z wyższych półek takich jak maybelline.
Szczerze polecam. :)

Świetny

ten tusz jest świetny ale ma jedną wadę szybko wysycha

+pogrubia
+wydłuża
+cena
+dostępność

-lekko skleja rzęsy
-bardzo szybko wysycha,już po miesiącu lub krócej muszę go wyrzucić

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Nie mój typ, ale jak za taką cenę. Dla dziewczyn które lubią delikatny makijaż.

Kupiłam raz i więcej raczej tego nie zrobię. Lubię gdy moje rzęsy są pogrubione wydłużone oraz czarne. Nie lubię machać cały dzień tą szczoteczką aby był efekt. Nie mój typ.

Plusy :
+ nie uczulał mnie
+ nie rozmazywał się szybko i nie kruszył

Minusy :
- mało nabierało sie go na szczoteczkę co wymagało spędzenia dużo czasu przed lustrem aby uzyskać efekt.
- szybko się skończył.

szczoteczkę umyłam dobrze i używam do rozczesania rzęs przy innych tuszach.

Używam tego produktu od: rok temu

Tragedia

Nie będę zbytnio rozpisywała się nad tym tuszem, nie ma nad czym. Nic nie zrobił z moimi rzęsami. Czy nim się malowałam czy nie...efekt jest taki sam... Daję pół gwiazdki za ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania, resztę oddałam mamie

Nie ocaniaj po okładce

Gdy ją znalazłam w rossmanie,taniutką i śliczniutką ( :D ) pokladałam w niej chyba zbyt wiele nadzieji. Opakowanie jest bardzo fajne,świetna jest też szczoteczka(z pozoru),cena tez malutka.Kolor jest ładny,typowo czarny ale szczoteczka , mimo nawet wygodnego nakładania troche zlepia rzęsy.
I niestety wielki minus za krótkotrwałość,strasznie się sypie i to już po 2-3 godz.A szkoda bo poza tym byłby nawet fajny.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Bardzo fajny produkt.

Uważam że ten tusz jest na prawdę świetny. Bardzo fajnie wydłużał i pogrubiał rzęsy. Na początku używania na szczoteczkę nabierało mi się zbyt dużo tuszu i nieco zdarzało się że sklejał mi rzęsy ale w miarę używania wszystko wracało do normy. - nie wiem czy jest to wada tego produktu bo z innym tuszem z taką samą szczoteczką dzieje mi się podobnie.
Cena OK, Opakowanie OK.
Nie wiem czy to moje złudzenie ale wydaje mi się że dosyć na krótko mi ten tusz wystarczał ale cena nie jest wygórowana więc można sobie pozwolić na kolejny zakup...

Używam tego produktu od: hmm 3 lat?
Ilość zużytych opakowań: 2 tusze

mega !

Tusz , wygrałam w konkursie rossmana :)

Pierwsze wrażenia ? mega pozytywne , opakowanie , szczoteczka , zwężenie opakowania dla szczoteczki ? na plus jest także efekt bardzo subtelny, firanek nie będzie ale jest ok , nie skleja , lekko pogrubia , wydłuża ale nie aż tak , ot taki zwyklak fajny wyróżniający się,Szczoteczką się super pracuje , i to tego ta śmieszna cena :) szkoda że nie widziałam go u mnie na półkach :[

Używam tego produktu od: od 6 dni

super !!

uwielbiam go !!

ale powiem szczerze wcześniejsza szczoteczka była lepsza... z czasem zauważyłam że została zmieniona na nieco grubsza. używam go od 2 lat jakiś. z początku był o niebo lepszy niż teraz... ale nadal nie narzekam :)

Ilość zużytych opakowań: ok 10

najlepszy! mój KWC!

Najlepszy tusz jaki miałam do tej pory! Nawet słynne 200calorie i masterpiece mu nie dorównują. Nie osypuje się, nie kruszy, nie rozmazuje pod koniec dnia. Ślicznie rozdziela i pokrywa moje rzęski. nie wiem czy podkręca bo i tak zawsze używam zalotki i nigdy tego od tuszu nie wymagam. Wieeeelką jak dla mnie jego zaletą jest też to, że bez problemu zmywa się go wodą i żelem do twarzy (nie cierpię demakijażu mleczkiem). A cena!? Mmmmm... miodek :)
POLECAM!

Średnio

Raczej bez szału szczoteczka nie rozdziela zbyt perfekcyjnie rzęs i trzeba ją często myć , tusz szybko zasycha, nie jest wart swej ceny,wole wydać więcej kasy na porządniejszy i bardziej wydajny tusz.

Używam tego produktu od: 3mieś
Ilość zużytych opakowań: 1małe