KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,1 na 5
Kupi ponownie: 67% osób
  • 5 / 5
    Unikatowy bronzer praktycznie dla każdej karnacji
    Używanie bronzera przy każdym makijażu to dla mnie podstawa ze względu na to, że posiadam okrągłą twarz. Dzięki niemu mogę konturowaniem optycznie ją wyszczuplić. Na bronzer firmy MySecret natrafiłam w drogerii Natura. Wcześniej tylko słyszałam o tej firmie i nie stosowałam wcześniej jej kosmetyków. Zazwyczaj wolę cieplejsze odcienie bronzerów, bo lubię cały rok nadawać skórze efekt' muśnięcia słońca', lecz jak każdy lubię zmiany, dlatego kupiłam ten produkt. Kosmetyk znajduje się w okrągłym, plastikowym opakowaniu na zatrzask. Nie ma problemu z otwieraniem wieczka i paznokcie na tym nie ucierpią. Bronzer nadaje się nie tylko do modelowania twarzy, ale także do ciała, np. można go nanieść na dekold. Ma tylko jeden odcień, bo innych nie widziałam i na początku obawiałam się, że będzie za ciemny. Jest to taki zimny brąz. Dużą zaletą produktu jest to, że nie posiada żadnych drobinek i jest całkowicie matowy. Jego zapach jest wyjątkowo przyjemny i przypomina mi aromat kremu,ale szybko się ulatnia. Bronzer ten to produkt, który może używać osoba doświadczona w makijażu lub totalny laik, ponieważ z tym produktem się nie przesadzi.Pomimo początkowych obaw jego kolor idealnie pasuje do mojej skóry. Świetnie się nim pracuje, nie tworzy plam, nie znika podczas dnia. Można stopniować nim efekt. Trochę się kruszy podczas nakładania, ale wystarczy otrzepać pędzelek. Świetny kolorowy kosmetyk w równie atrakcyjnej cenie. Mój HIT!
    Zalety:
    • Całokształt
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:miesiąc

23 osób uznało tą opinię za pomocną
    karolina1333
    13 marca 2019 o 10:47
    5 / 5
    Kolejny dobry bronzer od My Sectret.
    Produkty od My Secret na każdym kroku mnie zachwycają i tak naprawdę mam już sporo ulubieńców od tej marki. Bronzing Powder For Conturing jest to całkowicie matowy puder bronzujacy. Jak mówi producent można do używać zarówno do twarzy jaki i całego ciała, zdarzyło mi użyć go na dekolt i muszę przyznać, że sprawdza się świetnie. Ma bardzo ładny odcień idący w ciepłe tony, ale w żadnym przypadku nie pomarańczowe. Uwielbiam go używać latem, na lekko opaloną karnację i przepięknie podkreśla opaleniznę. Można go używać do konturowania i modelowania twarzy, jeśli nie lubi się zbyt zimnych odcieni do konturowania to ten świetnie się sprawdzi. Puder jest bardzo wydajny. Cena produktu jest bardzo niska jak na taką jakość. Produkt ma lekki, przyjemny zapach, kojarzy mi się z kremami. Opakowanie jest plastikowe, z otwieranym wieczkiem , które niestety nie otwiera się do końca, lecz do połowy i często mi się zamyka. Jest to jedyna wada tego produktu jaką zauważyłam.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    frudzia01
    17 października 2018 o 12:38
    5 / 5
    kolejna perełka od My Secret
    Nie ma co ukrywać. My Secret ma swoje perełki i ten bronzer z pewnością do nich należy. U mnie sprawdza się idealnie i dzięki niemu podjęłam próbę nauki konturowania twarzy. Jest dla mnie w idealnej barwie, łatwo się nim pracuje i z bez problemu można go nasycać poprzez kolejne warstwy od delikatnej po bardziej wyraziste. Jest bardzo wydajny, już niewielka jego ilość daje się zauważyć na twarzy. Mam tez wrażenie, że nie da się nim sobie zrobić krzywdy przy pierwszym machnięciu pędzlem.

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Julia2018
    5 maja 2023 o 10:30
    1 / 5
    Wylądował w koszu.
    Niestety ten produkt wylądował u mnie w koszu. Nie dało się przenieść produktu na twarz. Nie wiem co mogłoby być przyczyną, może mocno zapieczony. Odcień na ręce wygląda ładnie.
    Zalety:
    • -odcień
    Wady:
    • -mocno zapieczony
    • -opakowanie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    torresiara
    5 marca 2023 o 12:08
    4 / 5
    jest ok
    Produkt w plastikowym opakowaniu. Bardzo tanim i podatnym na rozwalanie, ale za tą cenę nie oczekiwałabym czegoś lepszego. Produkt ma jest sprasowany i przy nakładaniu jest czuć miękkość i mocne zmielenie. Nie ma problemu z nakładaniem, nie robi plam, ładnie się blenduje, nie da się z nim przesadzić. Bezpieczny dla osób początkujących. Kolor jest dość ciekawy, ponieważ produkt jest bronzerem do konturowania i rzeczywiście spełnia te dwie funkcje. Nie wpada w szarość, ani w pomarańcz. Przy mojej oliwkowej cerze wygląda bardzo naturalnie. Niestety przy końcówce, połamał się w opakowaniu i ciężko zużyć go do końca.
    Zalety:
    • kolor
    • cena
    • łatwo się blenduje
    Wady:
    • opakowanie
    • przy końcówce - kruszy się
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

0 osób uznało tą opinię za pomocną