Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 157

4 / 5

Szampon nawilżający

To taki delikatny szampon, którego można używać na co dzień, bez ryzyka, że przesuszy skórę głowy. Dużym plusem jest jego ładny zapach. Szampon ma całkiem dobry skład i nie podrażnia. Z minusów wymieniłabym to, że jednak słabo się pieni i jest dosyć drogi (w cenie promocyjnej jest to ok. 25 zł).

Przejdź do recenzji
Agafii

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 172

3 / 5

Nawilżenie

Pierwszy raz miałam do czynienia z takim kosmetykiem. Maska na usta okazała się dosyć problematyczna podczas noszenia dla mnie, gdyż nie można było nic mówić ani pić w trakcie noszenia. Jeżeli jednak chodzi o samo działanie to rzeczywiście maska nawilzyla usta, ale czy było warto? Raczej nie. Podobny efekt daje mi mój balsam do ust. Mimo fajnego zamysłu samo stosowanie mi się nie spodobało. Jeżeli chodzi o opakowanie to maska zamknięta jest w limonkowym opakowaniu, które wygląda po prostu dobrze. Sama maska ma złoty kolor, który wygląda ozdobnie. Jednak podczas noszenia miałam tylko jedne skojarzenia z tą maską na ustach, negatywne ???????? Niestety, to produkt, który fajnie przetestować, ale nigdy więcej się na niego nie skusze.

Przejdź do recenzji