Giorgio Armani, Acqua di Gioia EDP

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Acqua di Gioia to inspirowane wakacjami na tropikalnych wyspach perfumy przeznaczone dla silnych kobiet o nieposkromionej naturze. Kwiatowa kompozycja uosabia ucieczkę na łono natury. Zapach rozpoczyna się lekkimi, bardzo świeżymi nutami cytryny i mięty, które po chwili ustępują miejsca nutom jaśminu, różowego pieprzu i peonii - połączeniu stanowiącemu linię serca. Podstawę zapachu natomiast wypełniają nuty francuskiego labdanum, drzewa cedrowego i... cukru.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, mięta
nuta serca: jaśmin, różowy pieprz, peonia
nuta bazy: labdanum, drzewo cedrowe, cukier.

perfumy w olejkach
drzewne, kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato, na dzień

12% jesień/zima 88% wiosna/lato

Acqua di Gioia od Armaniego

Acqua di Gioia od Armaniego to niesamowicie lekkie i świeże perfumy idealne na wiosnę i lato. Są bardzo delikatne zmysłowe z ogórkową nutą .Bardzo długo utrzymują się na ciele przez co są niesamowicie wydajne. Często do nich wracam zwłaszcza w upalne dni kropka dają uczucie odświeżenia. Dostępne w drogeriach typu Sephora czy Douglas. Prawdziwie kobiece. Zapach dosyć uniwersalny myślę że trafi w różne gusta. Polecam serdecznie.

Idealny na letnie dni

Zapach mieści się w szklanym, okrągłym flakoniku. Uważam, że jest to lekki, ulotny zapach na wiosnę, lato. Są orzeźwiające . Kategoria zapachu : wodne. Czuć z pewnością w pierwszym momencie cytrusy, dopiero po jakimś czasie zapach przekształca się i wyczuwam nuty miętowe. Niestety przynajmniej na mnie ten zapach nie trzyma się i jest nietrwały jednak i tak jestem jego wielką fanką, bo nie jest oklepany, jest w nim coś wyjątkowego. Nie jest to wieczorowy zapach, bardziej dzienny.

• Flakon: 3

Kiedyś szał,ale przy drugim flakonie czar prysł

Mam bardzo duży sentyment do tych perfum. Przede wszystkim dlatego,że kiedy zapach pojawił się na rynku,byłam dość młodą kobietą na dorobku i zakup nowych, oryginalnych perfum był dla mnie dużym wydarzeniem, szczególnie że drogerie internetowe nie były jeszcze tak popularne i zapachy wybierało się na żywo w perfumerii.
Perfumy mają dość standardowe opakowanie,bez większego wow,ale wyglądają ładnie w łazience. Zapach jest intrygujący,kwiatowy z akordami mięty i limonki ale w połączeniu z jaśminem tworzy ciekawą,momentami słodkawą kompozycję. Moim zdaniem to zapach jesienno zimowy, momentami lekko duszący dla otoczenia,ale jednocześnie intrygujący. Byłam w nim absolutnie zakochana kilka lat temu do tego stopnia,że po po zużyciu 100 ml ,zakupiłam kolejne 50ml, które stoją od kolejnych kilku lat rzadko używane. Niemniej kiedy do nich wracam sentyment wraca.

• Flakon: 4

Kocham na lato.. i inne pory roku

Ten zapach to klasyk wśród wypustów GA. Dostać stara wersje już trudno, zazwyczaj rynek wtórny wchodzi tylko w gre. Nowy wypust po reformulacji to już nie to samo. Jednakże do rzeczy! Zapach lekki, ale z klasą. Nie jest żadnych banalnym psikaczem. Nie można tez oczekiwać nie wiadomo jakiej trwałości po takim kwiatowo-wodnym zapachu, ale nadal jest przyzwoicie. Warto go mieć w kolekcji.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Cudny świeży zapach

Przepiękny, świeży zapach, który w dodatku długo się utrzymuje. Idealnie nadaje się na okres wiosenno-letni, kiedy ma się ochotę rzucić w kąt duszące zapachy. Dodatkowo warto zwrócić na elegancki design buteleczki, która doskonale współgra z zawartością. Produkt wart swojej ceny.

• Flakon: 5

Mój ulubiony zapach perfum na lato, który utrzymuje się przez kilka dobrych godzin

Ciężko mi się pisze recenzje perfum, ale te są naprawdę szczególne i mam nadzieje, że moja opinia komuś pomoże.

Acqua di Gioia używam od około 7 lat, uwielbiam ten zapach. Jest lekki i świeży, z delikatnymi kwiatowymi i cytrusowymi nutami (w składzie głównie jaśmin). Zapach nie jest mdlący, czy bardzo słodki, po prostu w sam raz na co dzień, szczególnie właśnie wiosną i latem.

Perfumy stosuję zazwyczaj rano zaraz po umyciu i mogę szczerze powiedzieć, że po całym dniu pracy nadal są one wyczuwalne. Czasem nawet wieczorem przed kąpielą jeszcze je czuję, co mnie często nadal zaskakuje.

Na plus zdecydowanie jest też design butelki, bardzo prosty ale nawiązujący właśnie do perfum i ich lekkiego wodnistego charakteru. Buteleczka przepięknie prezentuje się na toaletce, a zapach jeszcze piękniej pachnie na ciele.

Naprawdę uniwersalne perfumy na lato - warto raz się psiknąć w perfumerii i kupić, szczególnie, że przy codziennym używaniu pojemność 100 ml starcza naprawdę na długo. Ja nadal mam swoją butelkę, która kupiłam 3 lata temu.

• Flakon: 5

typowo wakacyjny ale jeszcze jakby sie utrzymywal

flakon jest przepiekny, dlatego bardzo zaluje ze z tym produktem mialam do czynienia tylko w postaci probki. uwielbiam takie opakowania, ktore dobrze oddaja zapach produktu.

zapach jest morsko-deszczowo-cytrusowy, zdecydowanie pachnie inaczej, przypomina lato. szkoda ze to lato w ogole nie utrzymuje sie na mojej skorze. po 2h nie ma sladu po perfumie u mnie.

gdyby nie tak krotka trwalosc naprawde bylabym bardzo zadowolona, ale polecam jako przetestowanie czegos nowego :)

Zapach

Ten zapach jest ze mną od 5 lat. Sprawdza się super na każdą okazję . Inspirujacy aromat nieba- kocham ten zapach i serdecznie polecam . Mi się bardzo kojarzą z deszczem, morska bryzą. Latem super uzupełnia a uzywajac zima można wrócić do letnich wieczorów:)

Luksusowy produkt

DOSTĘPNOŚĆ – najłatwiej dostępny w perfumeriach, stacjonarnie i online
FLAKON – prosty, delikatny
SZATA GRAFICZNA – jedynie napisy
WYDAJNOŚĆ – kilka miesięcy
ZAPACH – świeży, mieszanka cytryny i kwiatów
PORA – lato (dzień)
TRWAŁOŚĆ NA CIELE – cały dzień
TRWAŁOŚĆ NA UBRANIU – kilka dni
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – nie sprawdzałam
CENA – ok. 200 zł, ale cena uzależniona od objętości

• Flakon: 4

Ładne świeże perfumy z pazurem

Dla mnie są to typowo letnie i świeże perfumy. Jednak nie są zwykłe i potulne. Mają w sobie moc i pazura. Taka charakterystyczna nuta. Nie są w żadnym stopniu męskie, lecz jest coś w nich prowokującego, seksownego.
Kojarzą się z egzotycznym wakacjami, morzem, słońcem ciepłem i drinkiem.
Dodają energii do działania.
Minusem jest ich trwałość, bo niestety ona nie powala. A szkoda bo wtedy byłyby idealnym zapachem na lato dla mnie.
Projekcja jest dość średnia.

Tak

Przepiękny zapach dla każdej kobiety.
Nie ma osoby której ten zapach nie będzie się podobać albo nie będzie pasować. Jest delikatny, a zarazem intensywny, kwiatów cytrusowy. Bardzo trwały, czuje go na następny dzień na włosach i skórze pomimo kąpieli. Jest przepiękny i unikatowy. Zarówno na dzień i noc, raczej na wiosnę/lato. Na pewno kupię. Jest to must have każdego. Mimo ceny-wart kupna. Butelka skromna

Świeżość letniego poranka

Kojarzy mi się ze świeżym letnim porankiem nad jeziorem, kiedy na trawie jest jeszcze rosa a powietrze jest orzeźwiające.
Zapach wodny ale intensywny, bardzo świeży, idealny na co dzień,