Laurendor, Stage Line, Fluid Make Up SPF 15

Laurendor, Stage Line, Fluid Make Up SPF 15

Kategoria

Nawilżający podkład we fluidzie Stage Line Proffesional, swoje doskonałe właściwości nawilżające zawdzięcza zawartości wodorostów, bogatych w witaminy B i C. Ma lekką, płynną konsystencję, ukrytą w poręcznej butelce z pompką. Oprócz nawilżenia, zapewnia matowe wykończenie i średnie krycie. Zawiera filtr SPF 15. Polecany dla cery mieszanej i suchej. Dostępny w 14 kolorach, od bardzo jasnego po ciemny. Beztłuszczowy.

sucha, mieszana
matujące, nawilżające
oil – free / nietłusta
Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką
fluidy

jestem na tak

Dla mnie rewelacja, chociaż jestem osobą wybredną, ładnie kryje (mam pękające naczynka), lekką konsystencję, zapach jest neutralny, nie roluje się, nie tworzy efektu maski, lekko nawilża, nie zatyka porów, nic mi po nim nie wyskoczyło (cera wrażliwa). Polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

lekki, beztłuszczowy, godny polecenia

Tak jak opisuje producent:
Płynny i jedwabisty podkład o średnim kamuflażu, półmatowym i bardzo naturalnym wykończeniu. I rzeczywiście tak jest. Ja mam cerę problematyczną, skłonną do zapychania, zanieczyszczania. Ten podkład kupiłam za namową mojej kosmetyczki, która zajmując się moją skórą mogła bez wahania mi polecić podkład, który nie zapcha skóry. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do niezupełnego krycia. Wcześniej stosowałam naprawdę podkłady - maski, niby bez parabenów, bez zapychaczy itd, apteczne i nieapteczne, ale żaden nie spełniał moich oczekiwań.Po tygodniu stosowania StageLine- doceniłam jego lekkość i świeżo wyglądającą skórę. Poza tym podkład jest niesamowicie wydajny, bardzo łatwo się rozprowadza cieniutką warstwą, wystarczy jedno "kliknięcie" na całą twarz. Pojemnosć - 50 ml, wieć cena jest również atrakcyjna, jesli porównamy go do podkładów np Cliniqua.

bardzo dobry

jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, bardzo dobre krycie na co szczegolnie zwracam uwage podczas kupowania fluidów, bardzo wydajny, tubka starczyła mi na 8 miesięcy.