Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu
w słoiczku

Nie ma lepszej bazy

Baza jest że mną od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiodła. Cienie wytrzymują cały dzień nawet w bardzo upalny dzień. Świetna. Sprawia, że cienie wyglądają fantastycznie.

Totalnie słaba

Bazę kupiłam już jakiś czas temu, jednak nie zdołałam jej zużyć choćby w połowie, gdyż jej konsystencja nie była taka jak oczekiwałam.

Baza pod cienie zamknięta w słoiczku była tempa, sucha co uniemożliwiało dokładne rozprowadzanie jej po powiece. Nie było to komfortowe a aplikacja cieni była utrudniona. Tak więc, baza pod cienie nie sprawdziła się w ani jednym procencie.

[ZALETY}
+ Odcień
+ Duże opakowanie

[WADY]
- Sucha
- Tempa
- Ciężko rozprowadzała się po powiece

Bazę kupowałam ze sklepu online i miała termin ważności aczkolwiek może już ktoś ją wcześniej otworzył??

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Trzyma cienie w ryzach

Baza ma gęstą konsystencję, lekki poltransparentny beżowy kolor z malutkimi drobinkami, których nie widać potem pod cieniem. Posiada delikatny „męski” mydlany zapach. Sprawdziła mi się cudownie na kilku weselach i makijaż oka przetrwał całą noc bez wchodzenia w załamanie powieki (mam lekko opadającą). Trzeba ją dobrze rozpracować przez jej gęstość. Zostawia satynową powłokę. Do aplikacji brokatowych błysków dodałabym jednak glitter primer, bo tutaj trochę pomaga, ale jak to z błyskami - trzeba cięższych dział, by trzymały się całą noc.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Jedna z lepszych baz pod cienie jakie używałam

Bazę zamówiłam po raz pierwszy kierując się opiniami i nie zawiodłam się! Cienie na oku po całym dniu czy też nocy zostały nienaruszone. Baza ma miłą w dotyku konsystencje i nieco się błyszczy, ale podbija też kolor cieni. Co jest dla mnie ważne, nie zbiera się w kącikach.

Baza zamknięta jest w poręcznym, eleganckim słoiczku. Jest mega wydajna , bardzo dobrze się rozprowadza. Nie uczula, nie podrażnia

Baza

Ładne opakowanie, jednak i tak trzeba w niej grzebać - wolę tubki lub inne bardziej higieniczne opakowania. Sama baza ma fajną kremowa konsystencję, dobrze się rozprowadza i faktycznie przedłuża trwałość cieni. Niestety z czasem konsystencja robię się mniej kremowa i nie tak fajnie się nadlada- trzeba jej używać nie tylko od czasu do czasu. Generalnie bardzo poprawny produkt.

Świetna!

Chyba najlepsza baza pod cienie, jakiej używałam do tej pory. Jej lekka kremowa, konsystencja sprawia ze ładnie rozprowadza się na powiekach. Baza Artdeco utrzymuje cienie doskonale i nawet wieczorem makijaż wygląda jakby dopiero był nałożony. Ładnie podbija kolory cieni , nawet kiepskie cienie będą się trzymały długo. Nie zauważyłam żadnego rozmazania się cieni, jak i zbierania w załamaniach. Do tego cena również zachęca do zakupu.

Bardzo dobrze przygotowuje powiekę pod cienie.

Opakowanie bardzo stylowe, czarne, gładkie. Baza bardzo fajnie przedłuża trwałość nałożonych cieni. Konsystencja bazy jest kremowa idealnie przygotowuje skórę powieki do nałożenia cieni, ma delikatny zapach, bardzo wydajny, często można znaleźć w cenie promocyjnej. Kupiłam ją na Allegro.

Zbazowana baza

Pierwsze, co rzuca się już w oczy to samo opakowanie, które aż ocieka stylem. A zawartość wcale nie jest gorsza, bo baza bardzo fajnie przedłuża trwałość nałożonych cieni, ukrywa co ma ukrywać i eksponuje dobrze kolor. Polecam jednak zadbać o jej odpowiednie przechowywanie albo używanie jak najczęściej, bo z czasem konsystencja bazy robi się już nieco mniej bezproblemowa. Nie jestem też fanką zapachu, ale na skórze nie jest on tak odczuwalny jak ze słoiczka. Niemniej zasadniczo polecam :)

CUDO

Nie znam lepszej bazy pod cienie. Konsystencja kremowa idealnie przygotowuje skórę powieki do nałożenia cieni. Delikatny zapach. Produkt wygodny w użyciu a przy tym bardzo wydajny. Często można znaleźć w cenie promocyjnej.

Bardzo dobra baza

Ta baza jest bardzo dobra, można jej używać przed nałożeniem makijażu. Bardzo dobrze przygotowuje powiekę . Bardzo polecam to jest super baza pod Cienie.
Kupiłam ją w lokalnej drogerii. Polecam ją każdemu kto chce przygotować powiekę pod makijaż. Opakowanie bardzo fajne takie podręczne zmieści się w każdej kosmetyczce.

Chyba trafiłam na felerny egzemplarz

Zupełnie mam inne odczucia gdy czytam pozostałe recenzje. Baza, którą kupiłam była sucha i tempa. Ciężko mi było ją rozprowadzić na powiece. A wiadomo, jak ciężko mi było ją rozprowadzić na powiece to cienie nie wyglądały na niej zbyt dobrze. 3/4 słoiczka wyrzuciłam do kosza bo nie miałam sił jej już używać, w zasadzie ochoty też nie. Jedyne co miała fajne i porządne to opakowanie i może kolor. Ale nici z koloru jak konsystencja nie nadaje się do użytkowania.

Fajna baza

Bardzo fajna baza, ma delikatny kolor, który po nałożeniu ładnie wtapia się w skórę. Faktycznie przedłuża trwałość, fajnie wydobywa pigment, cienie też się mniej osypują. Jedyny minus to jej wyciąganie z pudełka.