AA, Young, Krem antybakteryjny `Intensywna pielęgnacja`

AA, Young, Krem antybakteryjny `Intensywna pielęgnacja`

Beztłuszczowy preparat skutecznie przyspiesza ustępowanie zapalnych wykwitów skóry trądzikowej, usuwając jej niedoskonałości. Krem wygładza powierzchnię skóry, zwęża pory i skutecznie hamuje tworzenie się zaskórników. Zawiera innowacyjne składniki przeciwbakteryjne: Salithymol Complex, wyciąg z drożdży i jeżówki purpurowej, kofeinę oraz sól cynku i witaminy z grupy B. Ponadto receptura kremu została wzbogacona o witaminy A i E regenerujące skórę oraz alantoinę i d-pantenol działające łagodząco.

miłe zaskoczenie :)

kupiłam po przeczytaniu opinii na KWC a, że kremik miał baaardzo obiecujący skład więc postanowiłam spróbować;) obleciałam pół miasta żeby w końcu odkryć,że jest w rossmanie obok mojego domu:)zapłaciłam kilkanaście zł, nie spodziewałam się wiele po drogeryjnym kremie a tu mila niespodzianka:)

+ cena
+ płynna konsystencja, łatwo się rozprowadza
+ wydajny
+ skóra jest gładziutka, odzyskuje zdrowy kolor, znikają drobne niedoskonałości (ale z silniejszym trądzikiem sobie nie poradzi- od tego jest dermatolog:)
+ całkiem nieźle nawilża
+ zapach

+/- kapryśny pod makijaż; z niektórymi wogle nie reaguje (szczególnie nakładając podkład w musie robi się ciasto), a niektórym daje poślizg, działa jak baza

- zostawia lekki film na skórze, ale wystarczy zebrać resztki chusteczką i przypudrować nosek i znika połysk;)
- opakowanie; często wylewa się zbyt dużo kremu
-trudno dostępny

Używam tego produktu od: mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Produkt bazowy. ;)

Używałam go w komplecie z tonikiem i spisywał się bardzo dobrze. Zajął miejsce w moim osobistym panteonie kosmetyków sprawdzonych i zaufanych, do których powracam.

Sam tonik dawał sobie świetnie radę z wypryskami, więc nie jestem w stanie ocenić, na ile ten krem je zwalcza. Kupiłam go dlatego, że potrzebowałam jakiejś bazy pod filtr - czegoś, co delikatnie nawilży i wygładzi cerę, ażeby filtr się lepiej wchłaniał. Poza tym naczytałam się o jego antyrodnikowych właściwościach.

Mazidło rzeczywiście dobrze wygładza i świetnie się spisuje w roli bazy. Jednak nie nawilża jakoś fenomenalnie - nieraz musiałam go więcej nałożyć, bo bardzo szybko się wchłania (co zapewne chwalą sobie posiadaczki cer tłustych) i nie czuć, czy skóra już jest nawilżona, czy jeszcze nie. Co się z tym wiąże, nie jest on zbyt wydajny. No i ta cena mogłaby być minimalnie niższa.

Jednak mimo tych wszystkich zastrzeżeń zawsze gdy mi się kończył, maszerowałam do sklepu po kolejną tubkę, bo niczego lepszego nie mogłam znaleźć. Na razie testuję jego odpowiednik (krem Ziaji TinTin) - jeśli się sprawdzi, to AA Young zostanie zdetronizowany.

Używam tego produktu od: około roku

dobry

Oj nabiegałam się po mieście za tym kremem, ciężko go dostać ostatnio:)Jednak nie żałuję, choć na kolana mnie nie powalił.
Krem świetnie się wchłania i doskonale wygładza buzię. Czy przeciwdziała wypryskom trudno mi ocenić, bo nie mam ostatnio większego problemu z krostami, tylko sporadycznie coś wyskoczy. Nawilża średnio, bo jakieś such skórki jednak się pojawiły. Jest świetny pod makijaż, na szczęście nie jest też jakoś super matujący ( nie lubie kremów ktore mocno matują, boję się przesuszenia skóry), ale twarz wygląda bardziej świeżo.

Kilka drobnych minusów:
-męski zapach, ale po kilku użyciach przestał mi przeszkadzać
-lubi wylewać się z opakowania
-nie jest raczej zbyt wydajny - używam prawie miesiąc, głównie rano i już się kończy

Jeśli go jeszcze spotkam, nie wykluczam ponownego zakupu.

Używam tego produktu od:prawie miesiąc

skuteczny! ;)

Kolejna opinia na zdecydowane tak! jeden z nielicznych, który zdołał pomóc mojej fatalnej cerze, która wiecznie się błyszczała.
Używam go na noc i rano, przed nałożeniem pudru i widzę efekty: nie świecę się przez dość długi czas, pryszcze już nie wyskakują, jak szalone, zaskórniki są widocznie mniejsze...
Emulsja świetnie się wchłania i zostawia gładką buzię.
A męski zapach szybko wietrzeje po nałożeniu, więc nie ma się co tym przejmować.... :)

Używam tego produktu od:około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 i 2 w trakcie

ok

To mój niezbędnik. Dzięki niemu moja cera jest czysta i przysparza zdecydowanie mniej problemów. Bardzo dobrze utrzymuje strefę T w czystości, niedoskonałości szybciej ustępują, chroni przed wysypem pryszczy, tych drobnych, jak i dużych czerwonych "wulkanów", które potem lubią gościc na twarzy przez dłuzszy czas.
Jedyny minus tego kosmetyku - wysusza! Dlatego trzeba używac go oszczędnie, żeby nie przesuszyc facjaty, no i najlepiej w połączeniu z jakimś nawilżaczem (na noc).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: min 10

...

Kupiłam, bo chciałam się przekonać czy to "cudo" coś zdziała.
Po kolei:
-przyspiesza ustępowanie zapalnych wykwitów skóry trądzikowej.
U mnie tego nie robił. Mogłam równie dobrze go nie używać, efekt byłby identyczny.

Co do zaskórników: nie likwidował ich.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

naprawdę działa

Podchodziłam do tego kremu 3 razy w ciągu ostatnich kilku lat, ale nigdy nie zostawałam przy nim na dłużej bo nie widząc spektakularnych efektów po tygodniu-dwóch odstawiałam go. Teraz stosuję go od prawie dwóch miesięcy i mogę powiedzieć jedno - on naprawdę działa! Tylko trzeba dać mu czas. Stosowany dwa razy dziennie uspokoił moją buźkę, jakieś wredne coś wyskoczy od czasu do czasu ale mam nadzieję, że i tego nie będzie. Usunął nawet zaskórniki na linii żuchwy! Kiedy stosuje się go wieczorem, rano buzia jest miękka, sprężysta i gładka, na dzień jest bardzo dobry pod makijaż. Świetnie działa a dodatkowo nawilża i zapewnia wystarczający poziom nawilżenia skóry (jeśli nie jest bardzo przesuszona). Zapach mi odpowiada, konsystencja także - wchłania się szybko i nie pozostawia filmu na skórze, wydajność zadowalająca. Cena również zachęca :) Polecam bo jest genialny ale nie można oczekiwać natychmiastowych cudów

Używam tego produktu od: kilku lat, a regularnie 2 mies

+lekko nawilża, nie wysusza
+fajna konsystencja
+bardzo dobry pod makijaż

+/- zapach dziwny

-może i wygładza, ale szkoda że to wygładzenie zmywa się podczas mycia
-nie matuje, wręcz przeciwnie - święcę się
-nie zauważyłam jakiegokolwiek zmniejszenia się trądziku
-czasem nawilżenie jest dla mnie za słabe i muszę użyć innego kremu
-bardzo mało wydajny

nie wiem czy jeszcze go kupię, szukam dalej kremu, który chociaż trochę mi pomoże...

Używam tego produktu od:niecały miesiąc

dobry, ale nie najlepszy

Dobry krem, ma wodnistą konsystencję. Niestety nie matuje, ale ja i tak stosuję go na noc. Nie działa jakoś spektakularnie na pryszcze, ale przy dłuższym stosowaniu powoli je "usuwa".
Jednak w pewnym momecie, jakiś tydzień temu, strasznie mnie wysypało. Myslałam, że to od tego kremu, lecz doszłam do wniosku, że jeśli miałby mnie zapchac, to zrobiłby to od pierwszego użycia, a nie po miesiącu stosowania, więc zdecydowałam się nadal go używac. Pryszcze powoli się wygoiły, w sumie nie wiem teraz od czego był ten wysyp... w każdym razie nie od tego kremu ;)
Ogólnie fajny krem, ale na nadchodzącą zimę poszukam czegoś "treściwszego".

świetny.

Krem (a właściwie lekka emulsja) ma rewelacyjny skład, połowa to wyciągi i antyoksydanty. Jak już wspomniałam, krem ma leciutką konsystencję, jest idealny na gorące i upalne dni, wchłania się szybko, do matu. Ma wyraźnie wyczuwalny, męski zapach, który nie każdemu może odpowiadać. Dla mnie jest okej i gwiazdki nie odejmuję.

Krem dobrze nawilża skórę, wygadza (zawiera silikony) i faktycznie ma antybakteryjne działanie. O zapychaniu nie ma mowy. Zdecydowanie należy mu się 5 gwiazdek.

kocham go.

zakochałam się od pierwszego użycia.

plusy:
- świetnie się wchłania, do idealnego matu
- jest lekki
- pachnie trochę męsko, podoba mi się ;) mimo, że nie od początku
- wygładza, zmniejsza jakby zaskórniki, aczkolwiek nie usuwa całkowicie
- łagodzi, zmniejsza podrażnienia - i to całkiem dobrze - jak na drogeryjny kosmetyk
- nawilża

minusy:
- jakoś szybko wychodzi

Podsumowując jest bardzo dobrym kremem.
Jeśli ktoś liczy na spektakularne efekty to raczej się ich nie doczeka, krem nie usunie ropnych gul, ale jest bardzo pomocny. Bardzo, bardzo. ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 :D

bardzo bardzo bardzo na TAK

jestem zachwycona tym kremem!
po 1 wspaniale zagoił moje wypryski
po 2 wyraźnie zapobiega nowym,
po 3 nie podrażnia skóry (jestem wrażliwcem)
po 4 wspaniale się wchłania
po 5 nie wysusza
po 6 jest wydajny

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:jestem w połowie 1