Clinique, Repairwear, Anti Aging Make-Up SPF 15

Clinique, Repairwear, Anti Aging Make-Up SPF 15

Wyjątkowo luksusowa formuła podkładu natychmiast wygładza skórę redukując widoczność linii i zmarszczek. Ochrona przeciwsłoneczna oraz przeciwutleniacze to dodatkowe atuty tego kosmetyku. Beztłuszczowy podkład doskonale się rozprowadza i sprawia, że skóra czuje się komfortowo przez cały dzień. Filtr SPF 15 chroni przed promieniami UVA/UVB. Skóra wygląda nieskazitelnie.

kwc

Godny polecenia podklad clinique, tym razem potrzebowalam cos bardziej kryjacego i siegnelam po ten podkladzik. Jak dla mnie bardzo dobre naturalne krycie przy jednoczesnym fajnym dopasowaniu sie do koloru skory, nie powoduje efektu maski. Poprostu kocham. No co tu duzo pisac wedlug mnie ckinique na bardzo dobre podlady. Wczesniej uzywalam superbalanced i tez bylam zadowolona. Polecam

Jesli nie katastrofa to WIELKIE ROZCZAROWANIE

Na szczescie dla mnie a na nieszczescie dla mojego darczyncy -podklad dostalam i nie musialam go kupowac-to jedyny plus!!!!
zachwycona kremem przeciwzmarszczkowym o tej samej nazwie bylam pewna ze podklad sprawdzi sie swietnie na mojej mieszano-normalnej skorze.
Nic bardziej mylnego :(
plus: dobrze kryje
minusy: widac go baardzo na twarzy,kolorowka strasznaaa,podkresla kazda niedoskonalosc cery,po 2 godz wyglada sie niezbyt swiezo zeby nie powiedziec okropnie,swieci sie cera od samego momentu nalozenia,nie wchlania sie, kiepsko wspolpracuje z innymi kosmetykami jak roz, bronzer itd., do tego wysoka cena.
Rozczarowanie na calej linii-oddalam go kolezance ale niestety tez jest zawiedziona,pewnie powedruje dalej.
To koniec mojej znajomosci z kolorowka Cliniqa! Ze wszystkich produktow jakie uzywalam a bylo tego troche jestem zadowolona jedynie z 2 kremow i jednego podkladu Perf Real-ale ten to raczej jest kremem BB a nie podkladem.
Odradzam wszystkim

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania pelnowymiarowego

Swietny

Godny polecenia, jesli majac cere normalna/mieszana szukasz bardzo dobrze kryjacego podkladu. Jest trwaly, bardzo wydajny i daje efect nieskazitelnej, wygladzonej i swietlistej cery jesli uzywa sie go oszczednie. Nie powoduje podraznien ani wypryskow. Wygodne opakowanie z dozownikiem. SPF15 to rowniez duzy plus.

Zbyt ciezki zeby uzywac latem, ale poza tym sprawdza sie doskonale. Wart swojej ceny, bo wystarcza na dlugo.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka (30ml)

Fatalny!

Okropny podklad... Takie wielkie rozczrowanie! Na szczescie dostalam go w prezencie, wiec nie musze oplakiwac wyrzuconych w bloto pieniedzy.
Mam cere sucha, a to cos podkresla mi kazda pojedyncza skorke, uwidocznia kazdy najmniejszy por, opornie sie wchlania, kazdy najmniejszy wlosek na moich "bakobrodach" jest idealnie podreslony.

+ niezle kryje
+ gesta, kremowa konsystencja (ok dla mojego suchulca)

- podkresla idealnie kazda niedoskonalosc skory, co konczy sie tragicznym wygladem...nie, zebym miala sie za pieknosc, ale no - bez przesady - nie jestem owslosiona, zapryszczona tredowata!

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 0.1

jeden z lepszych

Jest to jeden z lepiej kryjących podkładów! Przeznaczony jest raczej do cery dojrzałej ale skusiło mnie to, że świetnie maskuje niedoskonałości - mam cerę trądzikową i pojawiają się liczne niewielkie blizny i przebarwienia. W połączeniu z korektorem podkład daje naprawdę dobry efekt. Skóra nie przetłuszcza się a sam kosmetyk długo utrzymuje się na buzi :) Kolejny duży plus to SPF 15 - dodatkowo chroni twarz przed powstawaniem przebarwień. Nie zapycha porów, jeśli nie przesadzimy z ilością nie spowoduje też efektu maski. Opakowanie jest bardzo wydajne, z praktyczną pompką. Zdarzało mi się eksperymentować z innymi podkładami ale jak do tej pory ten uznaję za najlepszy... :)

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Dobry

Przygodę z podkładami tej marki zaczęłam niedawno,bo dopiero od wakacji czyli od ok pół roku.Jestem dobrze po trzydziestce,mam rozszerzone naczynka,zmarszczki pojawiają się wiadomo ale nie są to jeszcze jakieś straszne bruzdy więc ten podkład wyrównuje je,ma się wrażenie,że się pochowały a więc zaletą tego podkładu jest wygładzenie i aksamitne wykończenie.Kolor jakiego używam to 04 neutral teraz zimą troszkę za ciemny ale nie jest to jakiś wielki problem,bo nie jest przytłaczający.Utrzymuje się cały dzień,jedynie wymaga poprawek na nosie ale taka uroda mojego nosa,Swietnie maskuje zaczerwienienia,i gdy zmywam makijaż wieczorem mam wrażenie,że cera jest odżywiona,gładka.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Jeden z lepszych...

Moja przygoda z tym podkładem zaczęła się po wakacjach,kiedy moja skóra potrzebowała intensywnego nawilżenia i ukojenia,po częstej ekspozycji na ostre słońce.Podkład bardzo ładnie kryje,idealnie się rozprowadza,ma świetną konsystencję...twarz po nałożeniu jest świeża i rozświetlona..jak na podkład "kojący"ma niezłą trwałość,dość długo się utrzymuje,ale niestety jest baaaardzo lepki i jest dosłownie wszędzie-na kołnierzyku,na golfie,na szaliku...niestety baaardzo brudzi..dla mnie jest to dużym minusem i za to odejmuję 1,5 gwiazdki.
Ale generalnie lubię ten podkład i na pewno do niego jeszcze wrócę!

Trudny

Jak napisalam wyzej jest trudny w obsludze. Wymaga czasu, uwagi i dokladnosci. Pisze recenzje po miesiacu uzytkowania, bo nadal mam ambiwalentny stosunek do niego. Dokupilam do niego pedzel do podkladu, bo nakladany palcami nie wygladal dobrze, zbieral sie w porach i zmarszczkach. Dzieki pedzlowi nie mam efektu maski na twarzy. Podklad jest ciezki, przykryje niemal wszystko. Powoduje tez dosc szybkie blyszczenie strefy T i bez pudru sie nie obejdzie. Z tego powodu nadaje sie na zimne dni. Wowczas moge sie cieszyc naprawde dobrze wygladajaca cera. Twarz wyglada zdrowo, ma jednolity koloryt, promienieje wrecz. Jest rowniez nieprawdopodobnie wydajny, poniewaz jedna pompka wystarczy na dokladne pokrycie twarzy.
Używam tego produktu od: miesiac

Znakomicie kryje, ale...

Generalnie calkiem dobry podklad. Znakomicie kryje, korektor staje sie zupelnie zbedny. Wygladza, napina i nawilza skore. Nie powoduje pogorszenia sie stanu cery. Ladnie sie naklada.
Dlaczego wiec daje tylko 3 gwiazdki?
Otoz podklad ma 2 duze wady:
- nie zastyga na skorze. Twarz jest lepiaca w dotyku. Probowalam uzywac go bez kremu, ale roznicy nie ma. Byc moze osoby z sucha skora, nie beda mialy tego odczucia. Dla mnie to okropne, bo nie moge niczym dotknac twarzy, gdyz brudzi okropnie.
- bardzo swieci sie na twarzy i to od razu po nalozeniu. Producent zapewnia, ze matuje, a to nieprawda. Jezeli ktos na taki efekt liczy, to moze sie rozczarowac. Na poczatku wyglada to jeszcze na fajny "glow", jednak po godzinie twarz blyszczy sie niemilosiernie. Przypudrowac nie mozna, bo tworzy sie maska.
Dzieku temu komfort noszenie podkladu na twarzy jest dla mnie praktycznie zerowy. Szkoda, bo za krycie nalezy mu sie celujacy.
Zostala mi jeszcze resztka w butelce i trzymam ja na zime. Moze przy minusowych temp. bedzie lepiej sie sprawowal.

Używam tego produktu od: kilku m-cy z przerwami

FANTASTYCZNY!!!

Najlepszy podklad jaki do tej pory mialam!
Cudownie kryje,
rozprowadza sie znakomicie pomimo gestej konsystencji,
zlewa sie z kolorem skory,
cera jest jakby lekko przypudrowana,aksamitna,
trwaly-spokojnie 8 godz bez poprawek,
Uzywam go praktycznie przez caly rok,choc latem wole go jedynie na wieczorne wyjscie.
solidna buteleczka z dozownikiem i tu jest jeden minus,gdy podkladu jest juz malo,ale jeszcze starcza ma miesiac,niestety dozownik nie dziala,trzeba wyciagac fluid za pomoca szpatulki.Bardzo to niekomfortowe.
Ale zuzylam juz 3 opakowania i na pewno do niego wroce...chyba,ze znajde nastepny KWC. :)

Używam tego produktu od:3 lat

solidny podkład

Podkład jest bardzo wydajny, opakowanie ładne i bardzo praktyczne, bezzapachowy. Konsystencja jak dla mnie ciut za gęsta, ale w połączeniu z bazą pod makijaż o wiele lepiej się go nakłada. Bardzo dobrze kryje pod warunkiem, że odcień jest dobrze dobrany.
Po użyciu skóra się trochę świeci więc absolutnie niezbędne jest używanie pudru lub bibułek matujących po paru godzinach.
Nie waży się i dobrze trzyma się na skórze. Radzę nakładać pędzlem gdyż bardzo szybko można nałożyć zbyt wiele kosmetyku i otrzymać efekt maski.
Na pewno jeszcze do niego wrócę. Polecam wypróbować najpierw w perfumerii.
jedyny minus: mało kolorów do wyboru!

Kocham Clinique

Faktycznie kryje (moje jeszcze młoge zmarszczki na szyji i na czole). Jest rewelacyjny jak chyba wszystkie produkty tej firmy. Zrujnuję swoją studencką, jeszcze, kieszeń, ale wypróbuje wszystko. Wystarczy niewielka ilość podkładu do pokrycia całej tważy i szyji. Ładnie wyrównuje koloryt i sprawdza się przynajmniej na moich niewielkich zmarszczkach i załamaniach (załamania skóry to chyba lepsze słowo w moim przypadku). Jest bezzapachowy, z resztą jak wszystkie kosmetyki tej marki. Mam wrażenie, że wszystkie kosmetyki do makijażu tej firmy pielęgnują moją skórę, bo nawet po zmyciu makijażu wygląda ona o niebo lepiej niż kiedyś.

Używam tego produktu od:parę razy
Ilość zużytych opakowań:może ml może parę