IsaDora, Lift & Cover

IsaDora, Lift & Cover

Podkład łączący w sobie funkcję doskonałego krycia i nawilżania z ujędrniającym, przeciwzmarszczkowym efektem liftingu. Doskonale stapia się ze skórą, niwelując niedoskonałości. Podkład charakteryzuje specjalna lekka konsystencja, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości kryjących. Odpowiedni do cery normalnej i suchej, idealny do dojrzałej.

Cena: 75 zł / 30 ml

Numer 2 po velvet touch

Świetny podkład, dający dobre krycie bez efektu maski. Pomimo że jest przeznaczony do cery suchej, nie powoduje nadmiernego błyszczenia, obciążenia, czy też zapychania porów przy mojej tłustej cerze. Bardzo trwały, nie spływa, nawet przy intensywnym wysiłku fizycznym. Nie zauważylam efektu liftingującego, ale też nie był to powód dla którego go zakupiłam. Mega wydajny, starcza na ok. 1 rok codziennego stosowania. Odejmuję pół gwiazdki za chłodną tonację i zbyt ciemną gamę kolorystyczną. Obawiam się, że porcelanki nic sobie tutaj nie dobiorą. Moim idełlem był niestety wycofany już velvet touch, który mial w swojej palecie przecudowne, słoneczne odcienie i dawał wspaniałe, aksamitne, jeszcze bardziej trwale krycie. Ach, może kedyś wróci na półki polskich drogerii....

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy

dla mnie najlepszy!

Podkład idealny dla kobiet po 30-tce. Hasło "lift" w nazwie troche na wyrost, ale rzeczywiście, cera jest ładnie ujednolicona, wygląda zdrowo. Nie podkreśla zmarszczek, porów, super się nakłada, ładnie pachnie. Kolorówka trochę ciemna. Obecnie mam kolor 20 -cool beige i jest on dosyć ciemny dla mnie, mimo iż mam raczej śniadą cerę. Teraz jestem jeszcze opalona po lecie, więc jest ok, ale nastepny odcień będzie na pewno o ton lub dwa jaśniejszy. Dla kupujących go pierwszy raz - wybierz o ton jaśniejszy od tego, niż Ci się wydaje na pierwszy rzut oka.
Mam skłonność do przebarwień i ten podkład pięknie to tuszuje, bez efektu maski. Uzywam Isadory od wielu lat. W między czasie testowałam inne podkłady, również te z wyższej półki...Zawsze wracałam do lift&cover :).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

szału nie ma

bardzo fajny podkładzik, który ma zarówno plusy jak i minusy :)
plusy to takie, że bardzo fajnie się nakłada, ładnie kryje, nawilża....
minusy... własciwe jeden: znika w dziwny sposób z twarzy... przy wieczornym demakijażu czasem go po prostu nie ma...
podkład dostałam od koleżanki, nie wiem czy sama bym go sobie kupiła...
wg mnie za taką jakość cena jest zbyt wygórowana...

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Jestem na nie

Przede wszystkim warto podkreslic,ze jest to produkt powiedzmy "liftingujacy",wiec raczej nie dla mlodych cer. Pewnie dlatego mi nie pasuje. Ale do rzeczy.
Dostalam go od siostry,bo miala go juz dosc (jej tez nie odpowiadal,a jest juz po 30,wiec jak najbardziej she needs lift ;) )
Po pierwsze i najwazniejsze : ciemne kolory! Ech...wygladalam paskudnie. Twarz pomaranczowa,szyja biala. Po drugie : nie kryje! Po trzecie szybko znika z twarzy.

Mam chyba w starej szacie,gdyz tutaj na zdjeciu widze szklana buteleczke,natomiast ja uzywalam czarnej plastikowej :) ale to z pewnoscia ten sam produkt.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: polowa

Używam tego produktu już dość długo, oczywiście ze względu na cenę w między czasie próbowałam innych kosmetyków, ale zawsze wracałam do Isa Dora. Na allegro można kupić go w bardziej przyzwoitej cenie.
Wydajny,spełniający swoje funkcje. Nawilża co jest bardzo ważne w szczególności po trzydziestce ;) Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo, nie potrafię określić ilości
ps to opakowanie jest chyba starsze, bo moje jest czarne i co bardzo ważne kosmetyk ma 35 ml. Nie sadze, żeby był to inny fluid, napisy są te same

dla mnie najlepszy

Najlepszy podkład jakiego używałam. Lekka konsystencja, brak efektu maski, świetna wydajność i aksamitne wykończenie. Czasami pomiędzy zakupami kolejnych tubek testuję inne podkłady i zawsze jest to mniejsza lub większa wpadka. Ostatnio tak właśnie stało się z Max Factor Lasting Performance, który zatykał pory, robił maskę i kolorek jakby "rożowiał" na twarzy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

NIE!

Podkład miał kryć i nawilżać.
Zacznę może od krycia, bo tego bardziej oczekiwałam. Niestety, aby osiągnąć pożądany efekt należy nanieść na twarz taka ilość kosmetyku, że aż robi się maska.
W prawdzie mam skórę mieszaną, to celowo kupiłam podkład do “normalnej i suchej”, gdyż chciałam polepszyć stan przesuszonych partii. Niestety, ich stan nie uległ najmniejszej zmianie.
Nie stapia się ze skórą, kolory są raczej nijakie.
Konsystencja za ciężka.
Na dodatek śmierdzi i podrażnia.
TRAGEDIA

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

idealny dla cery suchej

czyli nie dla mnie :) nos mi sę po nim denerwuaco świecił i nie mogłam tego niczym zatuszować ;) poza tym podkład jest dość ciężki, kryjący. Ale nie odejmuję za to gwiazdki, bo po prostu źle dobrałam podkład do cery. W strefie T denerwował mnie strasznie, ale na suchych polikach wygląda ok. :) Podkład fajnie stapia się ze skórą i daje aksamitny efekt :) po raz kolejny isa dora niezawiodła.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

świetny dla skóry dojrzałej

Mam odcień Ivory Beige 19, najjaśniejszy z palety i jest to jeden z najjaśniejszych odcieni podkładów, jakie widziałam. Mam chłodną karnację, a ten odcień jest lekko żółtawy, ale świetnie stapia się ze skórą. Używam go głównie na policzki, ale zdarza się, że również i na strefę T oprócz czoła. Kryje świetnie wszelkie zaczerwienienia, które czasem pojawiają się u mnie (być może to też kwestia żółtawego odcienia). Trudno mi jest ocenić, czy Lift&Cover ma faktycznie działanie liftingujące, bo na razie nie mam problemów ze zmarszczkami czy zwiotczeniem skóry (mam 29 lat). Niemniej jednak czuję wyraźne działanie nawilżające, a mam skórę mieszaną w kierunku przesuszającej się. Bardzo podoba mi się płynna konsystencja, dzięki której podkład doskonale się rozprowadza, nie tworzą się żadne smugi. Z racji takiej konsystencji jest wydajny, mi wystarczają 2 małe krople na makijaż. Wykończenie makijażu jest satynowe, jest to podkład nawilżający i wygładzający, więc nie należy spodziewać się po nim matowania. Dużym plusem jest wygodny dozownik z pompką, lubię takie higieniczne rozwiązania w kosmetykach. Wystarczy raz (ostrożnie) nacisnąć pompkę, by wydobyć odpowiednią ilość kosmetyku. Samo opakowanie (mam szklane, z czarną nakrętką, widziałam kiedyś wersję miniaturową w tubce) jest dość ciężkie, ale za to wygląda elegancko. Pewnym minusem jego jest to, że nie widać, ile podkładu zostało w środku. Trwałość jest dla mnie b. dobra, podkład (lekko przypudrowany) trzyma się w dobrym stanie 10-12 h na policzkach. W strefie T utrzymuje się trochę krócej, do 8-9 h. Potem, jeśli tylko mam możliwość, zmywam makijaż z tych miejsc i aplikuję podkład ponownie (przy braku możliwości robię poprawkę pudrem sypkim lub prasowanym). Używam go od blisko 4 miesięcy, prawie codziennie, i nie zauważyłam po nim żadnych tzw. niespodzianek czy zatykania się porów. Lubię go używać z racji świetnego krycia przy jednoczesnym naprawdę naturalnym wyglądzie skóry, co nie jest regułą w podkładach. Polecam go właścicielkom skóry raczej dojrzałej, mieszano-normalnej lub suchej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Naprawd ę OK

Plusy:
- znakomicie kryje, ale bez efektu maski
- nie wysusza cery
- bardzo wydajny
- opakowanie z pompką, eleganckie, poręczne i higieniczne
Minusy:
- brak ładnych jasnych kolorów (używam Cool Beige, do niedawna najjaśniejszego), od niedawna pojawiły się wprawdzie nagle, całkiem nowe 2 jasne odcienie, ale ... takie aż "trupie" kolorki
Reasumując - b. dobry na zimę, ale zimą jestem
bledsza:)
Jednak, to jeden z lepiej kryjących ale nie tworzących maski podkładów, więc jednak 4 gwiazdki (a były 3).
Nie zostaje KWC tylko z powodu ubogiej palety jasnych kolorów.
Używam tego produktu od: niecałego roku z przerwami

idealny dla suchej skóry

lekki podkład, stapia sie idealnie ze skórą, jest praktycznie niewidoczny. Wyrównuje koloryt. Twarz wygląda jak posmarowana kremem koloryzującym. Właściwości liftingujące - nie zauważyłam. Bardzo wydajny, idealnie sie rozprowadza, nie robi smug. Mam dość wrażliwą skórę, ale ten podkład nie powoduje prodrażnień, ani skóry, ani oczu. Trzyma sie dosyć długo, bo do 8 godzin - na skórze wyjątkowo suchej...nie widać żanych skórek...
Jedynym mankamentem jest pompka, bardzo niewygodna ...za jednym razem wydobywa sie za duża ilość fluidu..Używam tego produktu od:3 miesiące

Przyzwoity

Niezły podkład, ale nie rewelacyjny. W końcu nie kosztuje wcale mało pieniędzy a efekt jego stosowanie jest "średni".
Dobrze się rozprowadza, stapia z cerą , nieżle kryje niedoskonałości. Z mojej twarzy schodzi już jednak po 4-5 godzinach. Mam też takie wrażenie jakby nieco wysuszał mi cerę. No i nawet najaśniejszy kolor nie jest tak jasny aby nie odróżniał się od koloru skóry na szyji.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1