Oriflame, Optimals, Balance Mattifying Fluid SPF8 (Matujący fluid z filtrem SPF 8)

Skóra pozostaje matowa, gładka i nawilżona. Fluid sprawia, że pory skórne stają się mniej widoczne, a cera odzyskuje świeży wygląd. Zawiera ekstrakt z brzozy i kompleks normalizujący. Do cery mieszanej i tłustej.

Świetny!

Pozytywne zaskoczenie:)

Bardzo ładnie matuje,
idealny pod podkład,
nawilża,
wygładza,
nie wiem jak to robi, ale zmniejsza widoczność niedoskonałości:)
bardzo wydajny
bardzo dobrze się rozprowadza
dobra cena w stosunki do jakości i wydajności.

Po prostu dobry

Dobry krem dla cery mieszanej, tłustej w strefie "T".
Rzeczywiście przywraca równowagę skórze, można go stosować pod podkłady, fluidy, nie "roluje się". Naprawdę dobrze kontroluje wydzielanie się sebum. Buzia jest ładna, matowa i to przez długi czas.
Gościłby na stałe w mojej szafce gdyby nie to, że lubię
poznawać nowe kremy...:-)

Dobry!

Plusy:
+matuje, nie wysusza
+nawilża
+ładny zapach
+dobra konsystencja
+tani (w promocji)
+wydajny

Minusów nie ma!

Niestety wycofany :( Ale i tak go polecam, może kiedyś wróci..

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

bardzo dobry!

+ wspaniale matuje, nie wysuszając
+ dobry skład
+ niweluje uczucie ściągnięcia po umyciu skóry
+ przyjemny zapach :)
+ fantastyczny pod makijaż
+wydajny
+ tani (40 zł za 75 ml!)

- lekko bieli, bardzo widoczne latem
- wycofany :(

Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Świetny!

Nareście fluid matujacy który spełnia swoje zadanie - MATUJE. Wiele firm prócz tej nazwy na pudelku nie za wiele ma wspólnego z matowaniem. Oczywscie przy ostrym lojotoku to i on cudu nie uczyni (no ale chyba tego kazdy jest swiadomy). Przy cerze mieszanej jak dla mnie Super. Fluid jest lekki, nic sie nie klei, dobrze sie rozprowadza,matuje, cera gładziutka, mila w dotyku, świetna baza pod makijaż. Odważe się napisac, że według mnie lepsza bazą pod makijaż jest ten fluid niz wszystkie bazy silikonowe. Ogromny plus za filtr słoneczny. Uwielbiam zapach fluidu, nienachalny ale miły dla nosa:) Ostatnio nie widzialam go w katalogu ale mam nadzieje ze mojej perełki nie wycofali bo nie zamierzam go zmieniac na zaden inny. Spelnia swoje funkcje a nawet przeszedl moje oczekiwania.

W promocji mozna kupic za okolo 20 zł

PolecamUżywam tego produktu od:2 lat

bardzo fajny

Bardzo dobry krem. Używam go rano jako podkład pod puder/fluid. Ładnie matuje, delikatnie nawilża. Na lato super, teraz kiedy zrobiło się chłodniej to widzę, że moja skóra potrzebuje trochę więcej nawilżenia, no i na zimę pewnie już niezbyt się nadaje. Ale wiosną, latem idealny!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

świetny :)

rewelacyjny kosmetyk, dobrze matuje, nie wysusza skóry, nigdy mnie nie uczulił, bardzo lekka konsystencja i ładny, delikatny zapach, dobry pod makijaż, idealny na lato, bardzo wydajny
Polecam!!!
niestety dawno go nie widziałam w katalogu oriflame, czyżby go wycofali?Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nawet dobry

Fluid bardzo ładnie pachnie i ma prawidłową konsystencję. Bardzo dobrze matuje. Niestety wywołał u mnie uczulenie co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało. Jednak mamie i siostrze przypadł do gustu. Ale ogólnie polecam. :)

Lekki - idealny na gorące dni

Muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczył mnie ten fluid, na plus:

+ lekka konsystencja
+ szybo się wchłania, nie zostawia tłustego filmu
+ dobry pod makijaż
+ nie zapycha
+ poprawia kondycję skóry
+ matuje
+ delikatny, przyjemny zapach
+ bardzo wydajny

Prawie letnie KWC, choć jak dla mnie powinien mieć filtr SPF 15, za co odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Świetny, polecam

Świetnie się sprawdza na mojej cerze. A moja cera do łatwych nie należny - mieszana, ze skłonnością do wyprysków, zaskórników. Dobrze matuje i ma lekką konsystencję. Ładnie pachnie, nie uczula i przede wszystkim nie zapycha porów. Kupię go ponownie i polecam oczywiście

Super!

Kupiłam ten kremik parę miesięcy temu, używam codziennie rano i dopiero teraz mi się kończy. Dobrze działa na moją skórę, przede wszystkim nie zapycha, skóra jest po nim nawilżona i ładnie zmatowiona, gładka i miła w dotyku. Po umyciu twarzy skórę mam zazwyczaj ściągniętą a po użyciu tego kremu czuję miłe ukojenie :)
Na dodatkowy + zaliczam to, że krem posiada filtr, chociaż mógłby być on trochę wyższy.

chyba go wycofali?!

To chyba mój ulubiony krem w okresie wiosenno-letnio-wczesnojesiennym. Przede wszystkim naprawdę porządnie matuje na wiele godzin - a moją buzię naprawdę ciężko pod tym względem ujarzmić. Szybko się wchłania, ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny. Nie zapycha, a wręcz delikatnie oczyszcza i zwęża pory. Średnio nawilża, za co odejmuję jedną gwiazdę.
Nie wiem, co zrobię, jeśli prawdą okaże się to, że go wycofali;(

Używam tego produktu od: 1 roku