Dove, Beauty Care Shower, Creme Oil Shower Rosewood and Cocoa Butter (Kremowy żel pod prysznic z olejkiem z drzewa różanego i masłem kakaowym)

Creme Oil Shower Rosewood and Cocoa Butter - wyjątkowa pielęgnacja i delikatność w postaci delikatnego, pielęgnującego kremowego żelu pod prysznic. Zawiera naturalne olejki i 1/4 kremu nawilżającego Dove, który aktywnie dba o skórę. Wyjątkowa kombinacja aromatu drzewa różanego i masła kakaowego działa na zmysły.
Żel pielęgnuje skórę i działa na zmysły.

fajny produkt

Ma bardzo gesta konsystencje przez co jest na pewno wydajny. Przy uzywaniu gabki/myjki pieni sie. Chyba nawet delikatnie nawilża,nie wysusza:) co na plus. Zapach...słodki nuta kakaowo rozana raczej ciezko wyczuwalna,ale moze byc.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:2miesiace

Nie porwał mnie

Jakoś nie przypadł mi do gustu ten kremowy żel. Rozprowadza się na skórze topornie, kremowo, mam wrażenie, że smaruję się balsamem, a nie oczyszczam skórę. Nie pachnie jakoś szczególnie - jak zauważyła poprzedniczka - ani to róża ani kakao. Zapach przy żelu ma ogromne znaczenie, bo decyduje o przyjemności kąpieli. A ten niestety niczym się nie wyróżnia. Żel nie pieni się, co mi akurat przeszkadza.
Używam go baaardzo rzadko, stoi na półce wiele miesięcy i dopiero go kończę.
Plusem jest, że nie wysusza skóry, a to bardzo ważne.
Moim zdaniem żel nie jest warty tej ceny. Są produkty pod prysznic o połowę tańsze i o klasę lepsze.

Używam tego produktu od: chyba pół roku, sporadycznie

Czegoś mu brakuje.

Z serii żelów olejkowych ten jest chyba najsłabszy. Początkowo bardzo mi odpowiadał, jednak po drugim opakowaniu zapach zaczął mnie męczyć. Nie wyczuwam róży, ani zapachu kakao. Zapach szybko się ulatnia, ale w końcu to nie perfumy :-)
I zdecydowanie lepiej używać go zimą i jesienią.
Niestety może uczulać.
Jednak mimo wad podoba mi się kremowa konsystencja. I może kiedyś do niego wrócę, bo lubię żele Dove i co chwila kupuję inny.
Używam tego produktu od:jakiś czas

nie dziala na zmysly ;)

Dla mnie to bardziej krem niz zel (nie wiem dlaczego nazywa sie kremowy zel). Dobrze pielegnuje skore,jest gladka i nawilzona,nie pieni sie, wydajny.
Jednak jak napisano w zgloszeniu zapach nie dziala na zmysly.
W mysl Kodeksu Recenzentow zapach nie podlega ocenie przy tego typu produktach, jednak kto nie sugeruje sie zapachem przy wyborze zelu pod prysznic??? Chyba tylko osoby z b. wrazliwa skora, ktore po prostu musza uwazac.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy

świetny

całą seria z olejkami jest super, ale ten ma najlepszy zapach. kosmetyk jest baaaardzo wydajny i jako jedyny, których miałam przyjamność używać, genialnie nawilża skórę. nie muszę używać balsamu!

Używam tego produktu od: 3
Ilość zużytych opakowań: kilka miesięcy

Super!

Nie bede sie rozpisywac - powiem krotko - cala seria zeli Dove z olejkami mi odpowiada - sa rewelacyjne! Pieknie pachna, az przyjemnie wskakiwac pod prysznic!;) Dobrze sie rozprowadzaja - wystarczy kropelka ktora rozprowadzona woda starcza na cale cialko! No i najwazniejsze - moja sucha skora nie potrzebuje juz balsamu! Skora jest naprawde bardzo dobrze nawilzona!:) Polecam z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: oj wiele!

super!

Ślicznie pachnie, ma fantastyczną, kremową konsystencję, bardzo przyjemnie się go używa :) Dobrze myje, nie wysusza - krótko mówiąc: bardzo dobry żel.
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię zmieniać żele, ale ten jest świetny :]Używam tego produktu od: kilka tygodni,
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Przyjemny

Uwielbiam produkty Dove za to wspaniałe nawilżenie. Ten ma jeszcze przyjemny zapach, choć nie tak powalający jak nowość Dove z trawą cytrynową i grejpfrutem, ale i tak go lubię. Zaznaczyłam, że niem czy kupię, bo lubię wypróbowywać nowości kosmetyczne.

Używam tego produktu od:miesięcy

nic specjalnego

Żel jak zel, zadnych specjalnych wlasciwosci nie zauwazylam, zapach ma przyjemny ale bardzo krotko utrzymuje sie, ladnie sie pieni i ma fajna konsystencje ale jednak od zelu wymagam jakiegos wygladzenia....

Używam tego produktu od: miesiaca

Rewelacja

Ma bardzo delikatny i ładny zapach. Nie pieni się zanadto, pozostawia skórę dobrze nawilżoną. Jak większość kosmetyków Dove zasługuje na wysoką ocenę.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Cukierki+ mydło Dove

W butelce zapach tego żelu wydaje się zupełnie inny niż mydła (jakiś różano -migdałowy?), ale niestety na skórze po słodkiej cukierkowej nucie pojawia się znienawidzony przeze mnie zapach tego mydła. Gęsta i "kremowa" konsystencja sprawia wrażenie, że skóra będzie nawilżona, niestety jest inaczej- po umyciu jest dość sucha.
Chyba już więcej nie kupię niczego do mycia tej firmy.

Używam tego produktu od:przez: 3 tygodnie

Świetny

Bardzo fajny żel :)
Używam Creme Oil Shower.Pięknie pachnie, nie ma o co się kłócić. Nawilża skórę, działa na zmysły. Bardzo mi się podoba. Polecam go.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy