Lirene Dermoprogram, Body Colour, Nawilżający żel pod prysznic

Lirene Dermoprogram, Body Colour, Nawilżający żel pod prysznic

Żel delikatnie oczyszcza skórę i zapewnia jej naturalną równowagę. O odpowiednie nawilżenie dba gliceryna, która dociera do głębokich warstw naskórka i pozostaje tam utrzymując odpowiedni poziom wilgoci. Zawarty wyciąg z bambusa, lotosu i lilii wodnej sprawiają, że skóra pozostaje subtelnie natłuszczona i aksamitna w dotyku.Żel dodaje skórze witalności i pozostawi ją w doskonałej kondycji.

słaby

Niestety ten żel nie ma w sobie nic specjalnego, uważam, że to nawet jeden z najgorszych produktów Lirene do mycia ciała. Nie nawilża, tak jak obiecuje producent, nie jest też ekonomiczny. Plus za ładny kwiatowy zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

dla niewymagających

Według mnie ten żel to nic specjalnego - żel jak każdy inny. Czy nawilża, ciężko stwierdzić. Na pewno nie przesusza skóry, może minimalnie nawilża. Zapach może być (zresztą to kwestia gustu), ale nie pozostaje na skórze po kąpieli. No i jest bardzo mało wydajny.
Ogólnie rzecz biorąc nic specjalnego. Jak ktoś nie ma konkretnych wymagań i zadowoli się zwykłym żelem, to proszę bardzo, bo drogi nie jest, a te tańsze mogą powodować jakieś problemy skórne.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Lubię :)

Plusy
-fajna gęsta konsystencja żelu
-dobrze się pieni
-dobrze nawilża skórę
-pięknie pachnie
-przystępna cena
Minusów nie zauważyłam
Na pewno do niego wrócę

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Czerwone kwiaty.

Żel - rewelacja! Chociaż nie mam jakoś bardzo wymagającej skóry, w sensie, że nadmiernie przesuszającej się, to chyba jak każdy podczas zimy, domaga się ona większej pielęgnacji. Przymajmniej ja tak mam, że podczas tej właśnie pory roku, moja skóra zaczyna kaprysić i pragnie głębszego nawilżenia. I ten żel takowe mi oferuje. W końcu po kąpieli mam gładką i w miarę nawilżoną skórę. Oczywiscie sam żel nie wystarczy, trzeba jeszcze użyć balsamu, ale różnica pomiędzy efektami jakie on oferuje a efektami jakie oferują inne produkty do kąpieli jest zauważalna, chociażby podczas samego dotyku. Produkt jest bardzo wydajny. Ja używam razem z myjką bądź gąbką więc problemu ze spienianiem się żelu nie mam... Kolejnym plusem jest praktyczne, miękkie opakowanie, więc nie ma problemu z wydobyciem z niego odpowiedniej ilości żelu, nie wyślizguje się z dłoni podczas kąpieli, a poza tym można go postawić "na głowie". Kolejną zaletą jest oczywiście dostępność. Dodatkowo żel ma piękny, intensywny, czerwono-malinowy kolor, samo patrzenie na niego energetyzuje, pobudza do działania i nastraja optymistycznie na cały dzień. Natomiast co do zapachu... Jest mocno kwiatowy, rzekłabym owocowy? Sama nie wiem. Oczywiscie jest intensywny, wyrazisty i w ogóle... Ale czy "szalenie" piękny? Nie powiedziałabym. Raczej przyjemny. Euforii u mnie nie wzbudził, ale "miły" jest z pewnością. Cóż, to kwestia gustu.
Daje 4.5 gwiazdek i polecam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

bardzo fajny

Kupiłam go przypadkiem w promocji i od pierwszego użycia pokochałam ten zapach.
W zasadzie nie mam problemu z nawilżeniem skóry na ciele, dlatego nie powiem czy rzeczywiście nawilża, ale na pewno nie wysusza.
Gwiazdkę odejmuję za właściwości myjące. W połączeniu z szorstką gąbką jest OK. Natomiast na poranny prysznic idealny.
Używam na gąbkę, więc jak dla mnie jest wydajny.

Pomyłka

Z wielką przykrością stwierdzam, że ten żel mnie totalnie rozczarował! Nie miałabym takich oczekiwań, gdyby nie inne żele pod prysznic Lirene, któe mnie zachwycały... Ten? Nieporozumienie.

Przede wszystkim dwie podstawowe i niewybaczalne wady:

- kompletnie niewydajny! Nie mogę wręcz znaleźć słowa, które dobrze odda jego niewydajność... Koszmar!

- wg mnie nie spełnia swojej roli, bo... nie ma właściwości myjących...

Czy nawilża? Może bardziej niż niektóre z pozostałych, ale czy rzeczywiście zauważalnie? Trudno orzec.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć, bo szybko się zużył

wspanialyyyy!!!

kupilam go w Chalupach w...kiosku na wakacjach :) zapomnialam kupic po drodze byl potrzebny wiec bylam skazana na cokolwiek :) urzekl mnie o tak, (mialam ten zielono niebieski)

+ zapach!!!! och zeza mozna bylo pod prysznicem dostac :)
+ wydajnosc
+ nawilzal
+ dluugo sie nim pachnialo, a jeszcze mialam perfumy o podobnym zapaszku
+ fajne opakowanie, nie wylewalo sie nic

same plusy moj kwc napewno wroce :) ale lubie eksperymentowac i napewno nie poprzestane na nim

Używam tego produktu od: 2 m-ce wakacyjne

taki sobie

Żel jak żel, nic specjalnego w nim nie wyczułam. Ogólnie fajny - zapach miły, pieni się dobrze. Oczyszcza skórę dokładnie. Skórze nie szkodzi, bardzo minimalne obiecywane nawilżenie. Ja jestem maniaczką cudacznych żeli, to ten jest taki zwykły :P

Ogólnie polecam ;)

Używam tego produktu od:miesiąc

Przyjemniaczek

Pierwszy raz nie zawiodłam się na kolorowym, przezroczystym żelu pod przysznic. Zazwyczaj nie pienią się one w ogóle i są zupełnie niewydajne, a tu mamy miłą niespodziankę.

Żel Lirene nie dość, że cudownie pachnie, to równie cudownie się pieni i nawilża. Jestem naprawdę oczarowana, a do tego czerwony kolor tak ładnie się odznacza na półce :) Kosmetyk jest wydajny i dobrze się rozprowadza, a do tego ma przystępną cenę.Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

normalny

Żel uzywam zamiennie z migdalowym z serii z oliwką. Ten takze nie ma jakis super wlasciwosci nawilzajacych, ale dla mnie wystarczajacy.
Z myjka jest wydajny i dobrze sie pieni. Jest tani, latwodostepny, ma bardzo ladny malinowy kolor. To jest duzy atut tego zelu. Zapach jest trudny do sprecyzowania, ale na pewno dobry na poranne orzezwienie i budzenie! Nie wysusza, nie pielegnuje jakos specjalnie, ale chociaz nie szkodzi. Konsystencja jak w innych zelach lirene-bez gabki lub myjki ani rusz. Nie kupie ponownie bo lubie testowac nowe zele pod prysznic.

Używam tego produktu od:miesiaca

bardzo dobry

- pieknie pachnie
-kolor budzi do zycia
-dobrze się pieni
-poreczne opakowanie
-dobrze pielegnuje skore, nie wysusza
warto sprobowac!
nie podraznia skory, ma dobre wlasciwosci myjace

Używam tego produktu od:2 tygodni

Świetny

Cudnie pachnący żel o przyjemnym, malinowym kolorku. Prawdziwa frajda dla zmysłów ;) Cytrusowo-kwiatowy zapach wspaniale orzeźwia, dodaje energii i potęguje uczucie świeżości. Trudno stwierdzić czy faktycznie nawilża, gdyż po kąpieli i tak używam balsamu. W każdym razie dobrze oczyszcza i odświeża.
Jedyną wadą jest konsystencja - rzadka, lejąca, przez co żel szybko znika.
Na ilość piany nie narzekam. Używam myjki nylonowej, która potrafi spienić wszystko.
Muszę pochwalić również opakowanie - wygodne i estetyczne, można je postawić na nakrętce (zdjęcie powyżej nieaktualne).

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni