Joanna, Naturia, Szampon z makiem i bawełną do włosów farbowanych

Joanna, Naturia, Szampon z makiem i bawełną do włosów farbowanych

Szampon Naturia z makiem i bawełną został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów farbowanych. Nowa receptura wzbogacona o naturalne ekstrakty roślinne zapewnia włosom i skórze zdrowy i piękny wygląd.
Mak - posiada właściwości nawilżające i korzystnie wpływa na połysk włosów
Bawełna - bogata w proteiny, działa na włosy kondycjonująco
Włosy mają zdrowy i piękny wygląd, ich blask staje się bardziej wyrazisty, są miękkie i przyjemne w dotyku.
Szampon dostępny jest również w saszetkach 10 ml.

nawilżające, podtrzymujące kolor, regenerujące, wzmacniające
do włosów farbowanych

Płynny problem

Szampon do włosów firmy Joanna kupiłam na wyjazd, bo był w małym opakowaniu. Już po pierwszym myciu żałowałam. Włosy były szorstkie i matowe, plus jest taki, że umyte. Rozczesywanie włosów po tym produkcie - DRAMAT! Uratowało mnie tylko jedynie użycie odżywki do włosów.Zapach szamponu ok, opakowanie poręczne. Cena kusząca, lecz nie kupię ponownie, szkoda włosów.

Całkiem dobry

Szampon kupiłam za ok. 6 zł, także cena na plus. Dostajemy go w przeźroczystym opakowaniu, dzięki czemu widzimy ilość produktu. Zamknięcie solidne, nic się nie wylewa.
Samo działanie przypadło mi do gustu. Dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich nadmiernie, nie podrażnia skóry głowy, a następnego dnia włosy są odbite od nasady, są lśniące i miękkie w dotyku. Co prawda nie jest wydajny, musiałam go dość sporo wycisnąć, żeby się dobrze pienił, ale nie przeszkadzało mi to za bardzo.

Fajny zapach. Myje włosy i tyle. Krótkotrwały efekt.

Bardzo spodobało mi się, że jest mak i bawełna. W domu doczytałam do jakich to włosów jest. Ja mam suche i wrażliwe, ale mimo to nie było większych przeszkód aby go stosować. Przed chwilą go skończyłam, dobrze się pieni, lubię zapach bawełny.
Konsystencja jak zwykle żelowa. Zapach krótko się utrzymuję na włosach.
Dość dużo trzeba go nałożyć, aby długie włosy umyć.
Stosuję go jako mycie włosów i tyle. Nie ma więcej nic do zaoferowania, nie jest zły, ale po co go ponownie brać, oferta na rynku jest lepsza.

Taki sobie

Jestem zwolenniczką kosmetyków od firmy Joanna, jednak ten szampon nie przypadł mi do gustu, jego zapach jest mało wyczuwalny w porównaniu do innych z tej serii szamponów, plus za to że dobrze się pieni i za jego żelową konsystencję. Szampon dość dobrze myje włosy i ma przystępną cenę.

Bubel

Ojej, to jest najgorszy szampon jakiego w życiu używałam. Dodam tylko, że moja mama stwierdziła to samo, toteż szampon musiał wylądować w końcu w koszu, bo już nikt nie miał ochoty go zużyć do końca.

Polska marka, to zawsze na plus. Niska cena, ładne opakowanie, przyjemny zapach. Wydawałoby się, że to tylko szampon, a jednak.
Na co dzień myję włosy odżywką albo właśnie mocnym szamponem, delikatne się u mnie w ogóle nie sprawdzają. Ten jest mocny, więc teoretycznie powinno być ok. No nie było. On tak czyści te włosy i to od pierwszego kontaktu, że ich się nawet nie da umyć, bo są takie sianowate, skrzypią, zwyczajnie umycie skalpu powoduje u mnie dyskomfort, włosy na długości tragedia (generalnie włosów na długości można nie myć, wystarczy spływająca piana albo odżywka, to już jak kto woli), no jakbym myła sobie głowę w jakimś silnym środku używanym do przemysłu ciężkiego. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim i aż mam ochotę zakupić jakiś inny szampon tej marki, żeby zbadać sytuację. Nie muszę wspominać, żeby włosy po umyciu szamponem nie były raczej w najlepszej kondycji.

Szampon do włosów farbowanych, Joanna, Naturia

Kupiłam ten szampon chcąc dać szansę marce Joanna i niestety to nie był dobry wybór.
Szampon ma ładny zapach, całkiem przyjemną konsystencję, żywy czerwony kolor, pieni się bardzo aż za bardzo... włosy nie najgorzej rozczesują po umyciu
ale o połysku i nawilżeniu które obiecuje producent można tylko pomarzyć...
do tego włosy bardzo szybko się przetłuszczają i wyglądają nieświeżo...
Nie polecam, więcej nie kupię.

Mieszane odczucia

Zaczęłam go używać, ponieważ stał już długi czas w łazience w domu a ja bardzo nie lubię kupować nowego szamponu zanim wszystkie nie zostaną zużyte. :D. Włosy w tym czasie miałam farbowane tak naprawdę do połowy reszta to odrosty. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić do żelowej konsystencji. Włosy po w trakcie mycia stawały się tępe ciężko było spienić. No więc myłam 2 razy. najpierw nanosilam mala ilosc a nastepnie troche wiecej i dalo sie normalnie umyc wlosy. Wlosy byly odziwo po nim lsniace i miekkie. Szampon rowniez starczyl mi chyba na ponad miesiac. Ale rowniez zauwazylam ze skora od czasu do czasu mnie swedzi. Nie ma takiego odczucia odswiezenia skalpu, uczucia domycia. Najwiekszym minusem jest to ze ma naprawdę paskudny skład. :/. Wydaje mi się, że farbowanemu blondowi szampon dodal troche blasku. Zapach jest ledwie wyczuwalny.

Średniak

Z firmy Joanna polecam farbę Płomienna Iskra i szampon pokrzywa & zielona herbata. Kupiłam w Chacie Polskiej za 3,99 zł. Czy wersja do włosów farbowanych podbiła moje serce?

Co za żenada!

To coś nie można nazwać szamponem,ani nie domywa włosów ani ładnie nie pachnie.
To jak nie domywa włosów ogólnie to co by było gdyby miał domyć olej?
A ile trzeba wylać tego szamponu żeby się dobrze pienił o jaaaaaaaaaaaaacie.
To jakaś pomyłka a firmę Joanna lubię jednak nie tym razem.

Dla mnie dobry

Szampony Joanny to chyba jedyne produkty do włosów, które goszczą u mnie na stałe w łazience. Zmieniam tylko wersje zapachowe. Fakt, czasem je zdradzam z jakimś innym, ale wraz w razie awarii stoi i czeka na mnie moja "Joaśka".

Zalety:
- cena
- dwie wersje pojemności: 200 i 500 ml
- ładna szata graficzna
- wygodna butelka
- solidne zamknięcie
- gęsta konsystencja
- ładny zapach
- bardzo dobrze się pieni
- świetnie oczyszcza włosy z wszelkich zanieczyszczeń i olejów
- nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy
- nie powoduje łupieżu
- włosy po jego użyciu są miękkie i nawet wystarczająco wygładzone, że nie jestem zmuszona używać np odżywek w sprayu
- wydajny
- nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów

Wady:
- brak

Zwykły

Szampon ma ciekawe, ładne opakowanie. Ma ładny, słodki zapach. Jest dość mało wydajny. Dobrze myje włosy, ale trochę je wysusza i plącze. Nie zauważyłam większego blasku włosów. Szampon jest łatwo dostępny i ma przystępną cenę.

Lubię :)

Szampon jest swietnym oczyszczaczem, ladnie pachnie i ma naturlany sklad :) Nie stosuje go po kazdym myciu, ale raz na jakis czas.

+ bez SLS
+ malo chemii
+ krotki sklad
+ nie placze wlosow
+ wlosy sa lekkie, oczyszczone
+ nie wysusza wlosow
+ ladny design
+ wygodne opakowanie
+ tani
+ ogolnodosteony

- nie ma dzialania nawilzajacego czy regenerujacego
-malo wydajny