Oriflame, Optimals, Comfort Cleansing Mousse (Pianka do mycia twarzy)

Oriflame, Optimals, Comfort Cleansing Mousse (Pianka do mycia twarzy)

Lekka pianka do cery normalnej i suchej usuwa zanieczyszczenia, nie narażając skóry na wysuszenie. Skóra jest gładka i miękka.

A mnie się podoba.

Całkiem mam fajną buźkę po niej, z pianek które miałam jest najlepsza. Cena trochę przesadna ale kupiłam w podwójnej promocji (dodatkowy upust od mocno znajomej konsultantki:)) więc mi sie opłaciło.
Nie wiem czy znowu kupię bo doszły mnie słuchy że twarz najlepiej jest myć ... żelem do higieny intymnej. Zamierzam ten sposób przetestować i jeśli się sprawdzi to przy nim pozostanę :) Jeśli nie, wracam do tej pianki.Używam tego produktu od: 3 m-cy

No i po 2/3 zaczęła się zacinać pompka. Powinnam odjąć gwiazdkę, ale niech stracę.

bez zachwytow

Rowniez nie rozumiem zachwytow. Pianka jest przyjemna - delikatna, pompka jest tez praktycznym rozwiazaniem, plyn w butelce ubywa bardzo wolno, wiec moge smialo stwierdzic, ze kosmetyk wydajny. Pianka bardzo delikatnie oczyszcza. Na minus jest brak uczucia absolunej czystosci i brak wlasciwosci nawilzajacyh - czyli ani dla tlustej cery, ani dla suchej cery nie jest to rozwiazanie idealne. Pianka niezle radzi sobie z makijazem, jak sie chwile pomasuje nia twarz.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

bez rewelacji

Niestety, nie podzielam zachwytów.
Kupiłam pod wpływem recenzji, na szczęście w cenie promocyjnej, gdyż w standardowej jest moim zdaniem o wiele za droga.
Na plus muszę przyznać, że świetnie wygląda na półce, ma wygodną pompkę, jest megawydajna i bardzo delikatna.
Na minus - po umyciu mam wrażenie niedomytej twarzy, co przekłada się na zwiększoną ilość wyprysków. To wystarcza, aby odjąć jej 2 gwiazdki, gdyż z założenia jest to kosmetyk przede wszystkim oczyszczający, a w moim przypadku tej funkcji niestety nie spełnia.

Używam tego produktu od: około 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

bardzo dobra

CHetnie ja kupowalam niestety zostala wycofana:(
bardzo delikatna, nie podraznia, nie wysusza, nie powoduje wypryskow cena w promocji bardzo przystepna, pozatym wydajna :) musze powiedziec z enie umywa sie z pianka lirene do cery wrazliwej:) POLECAm

Używam tego produktu od:nie pamietam

Rewelacja!!!

Uzywam tego kosmetyku od kilku tygodni razem z tonikiem.
Mam skore mieszkana z przewaga suchej i jestem baaaardzo zadowolona. Do tej pory zeli do mycia nie bardzo moglam uzywac, wiec uzywalam tylko mleczka i toniki i nic tak nie oczyscilo mojej twarzy jak ta pianka.
Niestety mam sklonnosc do wypryskow i juz widac duza roznice, koloryt bardzo sie poprawil i wypryskow prawie nie ma a skora jest swietnie nawilzona.
Juz na stale zgosci w mojej lazience razem z tonikiem.

Goraco polecam!!!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

KWC. Pianka zaskoczyla mnie bardzo pozytywnie. Jest delikatna, jak chmurka, swietnie nawilza i zmiekcza cere. Oczyszcza dobrze, ale polecam stosowac wraz z nia co drugi, trzeci dzien peeling z tej samej serii lub po uzyciu mleczka z tej samej serii. Pianka ma bardzo przyjemny zapach, jest wydajna, a opakowanie wygodne, estetyczne z fajna pompka. Polecam do kazdej cery, ktora potrzebuje nawilzenia, produkt bardzo delikatny, nie podraznia, nie wysusza, pomimo zawartosci SLS.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

B. dobry za przystępną cene!

Pianka fajna , miła konsystencja , ja zmywam makijaż z chusteczkami nawilżającymi ( mleczkiem, lub teraz pianką) i nie trzeba jej dużo dla usunięcia całego makijażu, co wydaję mi się dość wydajna:) jeden minus dla mnie to zapach, kwestia gustu, ale mi kojarzy się z męskimi kosmetykami mojego Taty :) i wrażenie lekko lepkiej twarzy po umyciu... i za to odejmuję jedną gwiazdkę... ale ogólnie bardzo polecam, i dużyyyyy plus, że nie rozmazuje np. tuszu , wielkie zaskoczenie dla mnie po mleczku Nivea... i z tego powodu, iż nic nie szczypie, nic nie leci, nie spływa... możliwe, że będę wracać do tego produktu :)

Używam tego produktu od: miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

przydaje się

Twarz myję zawsze micelem, a czasem poprawiam wodą z pianką lub żelem. Ostatnio mam piankę Oriflame, która okazała się być bardzo wydajna. Ubytku prawie nie widać, a stoi na półce od kilku miesięcy.
Podoba mi się, że nie jest typowym aerosolem. Na umycie twarzy potrzebuję 4-5 naciśnięć pompką. Pianka jest miękka, nie podrażnia, skóra po umyciu nie jest podrażniona ani ściągnięta. Nie sprawdza sie natomiast w demakijażu oczu - rozmazuje, a nie zmywa. Nie odważyłabym się także stosowac jej jako jedynego kosmetyku do zmywania makijażu. Tak jak wspomniałam jest to kosmetyk do poprawek.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

nawilza

super pianka
ma swietna konsystencje ktora bardzo uprzyjemnia mycie buzi
dobrze zmywa z twarzy caly brod jak rowniez makijaz
po umyciu nia buzi skora nie jest tak sciagnieta jak zazwyczaj
nie wiem czy kupie ponownie to zalezy od cen na allegro no i chcialam wyprobowac pianke biothermu

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:caly czas jedno

Zasługuje na pochwałę!;)

Piankę zdecydowałam się kupić po przeczytaniu wszystkich recenzji jednoznacznie mówiących o wspaniałości produktu. Może dlatego spodziewałam się cudownego specyfiku uleczającego wszystkie niedoskonałości;) Oczywiście pianka jest delikatna, ma miły zapach. Oczyszcza- bardzo łagodnie. Uważam, że jest dobra. No i zaskoczyła mnie wielkość! Pozdrawiam!

Używam tego produktu od: 1 czerwca

Warto sprobowac

Zaskoczyla mnie wielkosc tej pianki, w katalogu wydawala sie troche mniejsza, ale to oczywiscie na plus. Poza tym niespodziewalam sie ze bedzie az tak dobra. Pianka dobrze myje, nie sciaga (moze troszeczke, ale u mnie to normalne), jest bardzo wydajna i nie podraznia. Kupie jeszcze gdy bedzie w promocji.Używam tego produktu od: kilku miesiecy

w porządku

Chociaż mam cerę mieszaną, to pozytywne recenzje skusiły mnie do wypróbowania. Całkiem przyjemny produkt, dobrze oczyszcza, nie wysusza, nie podrażnia, jest bardzo wydajny. Nie mam większych zastrzeżeń, ale używam nieregularnie. Minusem może byc cena - ja jestem konsultantką, poza tym kupowałam w promocji, ale ceny regularnej raczej bym nie zapłaciła. W promocji można wypróbowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiące, ale nieregularnie