Tanita, Owocowy krem do depilacji

Tanita, Owocowy krem do depilacji

Przyjazny i nowoczesny krem, oparty na naturalnych składnikach, świeżym cytrusowym zapachu i kolorze. Skutecznie usuwa zbędne włoski z nóg, pach i okolic bikini. Unikalna formuła z nawilżającymi składnikami. Wzbogacony o substancje łagodzące i wygładzające naskórek. Dostępny w podwójnej saszetce lub tubie.

Skład: Aqua, Potassium Hydroxide, Thioglycolic Acid, Cetearyl Alcohol, Urea, Ceteareth-20, Calcium Hydroxide, Glyceryl Stearate, Parfume, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Allantoin, Disodium EDTA, Citric Acid [+/-] Ci 77981, Ci 19140

Cena: saszetki 4zł / 2x25ml; tuba 7,99zł / 150ml

taki se...

Kremami depiluję tylko strefę bikini, tam mało co się sprawdza. I z tym jest tak samo. Trochę śmierdzi, łatwo się nakłada (trochę za rzadki) włoski usuwa średnio, zwłaszcza z przodu, tu wręcz marnie. Nie podrażnił mnie. Zaletą jest, że to, co odrasta nie jest bardzo sztywne, nie mam Jeżowa w gatkach.
Zaczynam wątpić, czy w ogóle jakiś krem potrafi usunąć włoski z przedniej strefy bikini...

Używam tego produktu od: 3x

Leje się strumieniami

Kupiłam ten krem przed wyjazdem na wakacje, od razu dwie tuby, bo chyba był w promocji, jeśli dobrze pamiętam. Źle zrobiłam, bo produkt jest kiepski, a musiałam zużyć wszystko.

Przede wszystkim - konsystencja! To nie jest krem, tylko cholerny balsam, który spływa wszędzie.
Po depilacji musiałam szorować podłogę, choć naprawdę bardzo starałam się, aby przy nakładaniu nic nie skapnęło. Z tego względu też nie nadaje się do depilacji np. pach. Przy zbieraniu szpatułką już usuniętych włosów wraz z \'kremem\' również nie było przyjemne przez wodnistą postać produktu. Mało tego, już przy samym zdejmowaniu nakrętki trzeba uważać, bo się ulewa.

Śmierdzi! Coś podobnego do cytrusowego Domestosa, ohyda. A najgorzej cuchnie, kiedy już działa na nogach.

Po jednej z depilacji podrażnił moją skórę - wyskoczyły mi krostki, czułam lekkie pieczenie i swędzenie.

Usuwanie włosków również na nienajlepszym poziomie - nawet przy przedłużonym czasie trzymania na skórze nie usuwa wszystkich.

Oceniam na jedną gwiazdkę - koszmar, za to dostępny w każdej drogerii.

Używam tego produktu od: czerwiec 2012

Jest ok.

+ usuwa wszystkie włoski
+ nie podrażnia
- śmierdzi
- mało wydajny

Jestem zadowolona z produktu. Spełnia swoją rolę, chociaż czegoś jeszcze brakuje.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

nie najgorszy, ale też nie najlepszy

+ nawilża
- niedokładnie usuwa włoski i trzeba przekroczyć czas trzymania i nałożyć grubszą warstwę
- przez powyższą wadę jest mało wydajny
- śmierdzi jak jakiś domestos
- nie opóźnia wyrastania włosków
To na tyle, a POZA TYM co wymieniłam działa jak każdy krem do depilacji czyli usuwa włoski.

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: około połowa opakowania (tuby)

Fuj

Plusy:
*dostępność
*cena
* łatwa aplikacja
* nie podrażnia

Minusy:
* nie skutkuje nałożenie grubszej warstwy preparatu ani trzymanie tego dłużej, włosy zostają i to w sporej ilości, oczywiście preparat 3ba zeskrobać szpatułką bo samo spłukanie niczego nie daje
*urywa włosów
* nie opóźnia odrostu
*śmierdzi

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1x2 saszetki

nie dla mnie

Krem mało wydajny, tubki jakieś nieduże, jedna nie starcza na dwie nogi, potrzeba 1.5. Podrażnia nie za mocno, więc jest do zniesienia. Skuteczny jest niestety średnio, bo mimo długiego trzymania kremu na nogach zostaje sporo włosków.

Ilość zużytych opakowań: kilka

nie polecam

Kupiłam ten produkt skuszona obietnicą owocowego zapachu. Niestety, zapach owocowy nie jest, a po chwili trzymania preparatu na skórze zmienia zapach i po prostu śmierdzi.
Dużym plusem tego produktu jest to, że nie podrażnił on mojej skóry mimo iż jest wrażliwa.
Producent obiecuje, że krem można usunąć po prostu spłukując go pod prysznicem. Owszem, krem się spłukał ale bez włosków, ktore trzeba było usunąć płatkiem kosmetycznym co było niezbyt łatwe i czasochłonne.

Używam tego produktu od:okazyjnie

świetny

- nie pachnie pięknie ale nie śmierdzi. nie trzeba po nim wietrzyć mieszkania jak po niektórych
- usuwa wszystkie włoski na nogach ale trzymam trochę dłużej ( nie liczę dokładnie minut tylko sprawdzam szpatułką czy włosy już schodzą i jeśli tak to usuwam resztę)
- jest dość tani a tuba starcza na dwie lub trzy depilacje łydek
- jeśli używam go regularnie mam wrażenie że niektóre włoski nie odrastają tak jakby usuwał włosy z cebulkami
- skóra jest miękka i przyjemna w dotyku
- odrastające włosy nie są ostre jak po maszynce i odrastają dopiero po kilku dniach
- nie powoduje podrażnień

kupię go jeszcze nie raz bo jest naprawdę dobry i tani ale nie jestem pewna czy zasługuje na 5 gwiazdek

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: trzy tuby i dwie saszetki

fu

Kupiłam w saszetkach. Myślałam, że będzie miał jakiś owocowy zapach a tu nic śmierdzi jak inne. Niestety nie usuwa dokładnie wszystkich włosków mimo, że trzymałam ponad 10 min. Niestety znowu zawiodłam się na kremie pozostaje chyba tylko maszynka

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

Dramat!

Po tym produkcie spodziewałam się bardzo wiele.
Jestem nastolatką, a ten krem do depilacji miał być łagodny... I choć NIE MAM wrażliwej skóry, podrażnił mnie. Od razu po nałożeniu go na nogi czułam pieczenie, na następny dzień miałam krostki na nogach :/
Nie mówiąc już o tym, że depilacja nie była dokładna.
Używam produktów z Tanity, ale tego kremu nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej nie będzie

Strata pieniędzy

Plusy:
- cena
- nie podrażnia

Minusy:
- wydajność
- usuwa bardzo mało włosków
- brzydko pachnie
- jest za rzadki

Najgorszy krem jaki miałam. Praktycznie wcale nie usunął włosków i musiałam wszystko poprawiać maszynką.
NIE POLECAM!

dla mnie dobry

baardzo dobry, jestem zadowolona. Do tej pory używałam maszynki i raz na jakiś czas kremu (bo depilatora ze względu na moje krosty nie mogłam..) i zawsze po depilacji miałam nowe krostki więc powiedziałam stop... coś musi być... no i będąc w rossmanie wpadło mi w oczy to owocowe cudo :D użyłam dzisiaj raz i strasznie się zdziwiłam ze te krostki są bledsze :D i skora jakaś taka jaśniejsza :) co prawda nie poradził sobie ze wszystkimi włoskami i trochę śmierdział ale za to że w końcu nie mam nowych krostek na łydkach daje mu zdecydowane 4 :) (mógł by bardziej sobie z włoskami radzić)

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Więcej nie kupię.

Nie, nie i jeszcze raz nie!
Zapach baaardzo nieprzyjemny, do tego w ogóle nie usuwał włosów i to z żadnej okolicy. Próbowała go również moja mama i u niej zadziałał tak samo.
Jedyny plus to cena, ale co mi z tego, skoro nie ma żadnych rezultatów?

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki