Johnson's Baby, Soothing Naturals, Krem intensywnie nawilżający

Johnson's Baby, Soothing Naturals, Krem intensywnie nawilżający

Nowa linia Johnson`s Baby Soothing Naturals to udowodniona łagodność Johnson`s wzbogacona ekstraktem z liści drzewa oliwnego, czystą witaminą E oraz minerałami niezbednymi dla prawidłowego funkcjonowania skóry.

Już po pierwszym zastosowaniu krem przynosi ulgę i ukojenie suchej skórze dziecka, nawet w najbardziej suchych miejscach. Szybko się wchłaniająca, nietłusta konsystencja zapewnia 24-godzinne nawilżenie. Można go nakładać na skórę twarzy i całego ciała.

Stworzony we współpracy z pediatrami.

Świetny

Krem kupiłam zachęcona opiniami na wizażu, polecany był jako nawilżacz podczas kuracji kwasowych a ja mam problem z przesuszoną skórą zwłaszcza jesienią i zimą.
Krem faktycznie się sprawdza. Ma przyjemną gęstą i kremową konsystencje, dobrze się wchłania i zostawia matową buzię ale mimo to czuję jak koi i nawilża skórę. Cera staje się gładka, aksamitna, miła w dotyku ale jednocześnie nawilżona. Doskonale radzi sobie z podrażnioną skórą i suchymi plackami łuszczącej się skóry. Cudotwórca. Krem stosuję głownie na noc ale dobrze sprawdza się jako krem dzienny, używam go wtedy, gdy nie wychodzę z domu lub wychodzę wieczorem. Kilka razy aplikowałam go pod filtr i tez się sprawdził, miałam wrażenie, ze filtr i makijaż dużo lepiej się trzyma.
Krem ma dużą pojemność i niską cenę, na pewno starczy na długo, jest wydajny. Opakowanie jest wygodne i estetyczne.
Jeszcze zapach - w pierwszej chwili mnie odrzucił, jest bardzo intensywny i specyficzny, teraz się przyzwyczaiłam i w ogóle mi nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

krem na ratunek!

Krem wpadł w moje ręce (proszące o nawilżenie) w ramach promocji za dokonane zakupy w Rossmannie. Zaczęłam używać go do ww rąk, łoki, kolan i... od tej pory nie odstępuje go na krok. Trzymam go zawsze w torebce i gdy tylko najdzie mnie ochoto miziam nim łapki. Krem jest trochę za tłusty na moją cerę (zostawia tłustą warstewkę przez jakiś czas - jedyny minus), więc nawet nie próbowałam go tam nakładać. Niemniej jednak do skóry łaknącej nawilżenia genialny!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

krem dla całej rodziny

Krem idealny dla każdego i na każdą porę roku - tak mogłabym ująć całą moją wypowiedź. Mimo, że jest skierowany do dzieci- u mnie w domu z przyjemnością stosują go wszyscy domownicy (6-28 lat).
* Nadaje się i do twarzy i do rąk.
* przyjemnie pachnie
*szybko się wchłania
* nie pozostawia tłustej warstwy
*bardzo dobrze nawilża
* bardzo wydajny-konsystencja lejąca
*duża pojemność a atrakcyjnej cenie
*nie uczula
Minusów nie ma !!!!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Po prostu CUDOWNY

Na zakup zdecydowalam sie pon przeczytaniu opini na wizazu, dla mojej 4 miesiecznej corki i byl to naprawde trafny wybor.

Oliwki uczulaly delikatna skore mojego dziecka , ktora stala sie szorstka i wysuszona ale ten krem juz po 2 dniach uzywania przywrocil jej mekkosc i gladkosc. Plusem jest cudowny zabach i to ze szybko sie wchlania. Nie ma nic do zarzucenia, polecam go wszystkim. Dodam ze rowniez ja go stosuje :)

Używam tego produktu od: miesiaca

DObry, ale..

Zacznę od tego że w życiu nie kupiłabym go dziecku. Nie nawilża mojej twarzy odpowiednio, nie podoba mi sie jego zapach i skład, zwłaszcza parabeny na końcu. Dobry do rąk, daje chwilowe uczucie ukojenia suchej skórze ale jak dla mnie to za mało.

super :)

Zdecydowanie najlepszy z kremów dla dzieci, których do tej pory używałam (używałam wyłącznie do twarzy, a cerę mam przesuszoną). Już od samego początku mile mnie zaskoczył:
- cena bajeczna, pojemność jak na krem do twarzy ogromna
- tubka jest dla mnie najlepszym opakowaniem jeżeli chodzi o kremy do twarzy
- zapach - śliczny, delikatny, trochę pudrowy
- konsystencja idealna- w miarę gęsta, ale też nie za mocno
- wchłania się bardzo dobrze i całkowicie
- pozostawia skórę gładką, jakby lekko zmatowioną, nawilżoną, elastyczną, miękką, przyjemną w dotyku
- jest wydajny
- nie zapycha, nie uczula i nie podrażnia

Wad naprawdę nie zauważyłam. Tubka jest miękka, można ją łatwo rozciąć i zużyć krem do końca, bo jednak wiele w niej pozostaje.
Szczerze polecam!!!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy, na pewno ze 4

yes, yes, yes!

Wreszcie można odstawić szereg kosmetyków do twarzy na dzień, na noc, na zimę, na lato itp. (nie liczę tych do ekstremalnych warunków). Krem jest lekki, bardzo dobrze nawilża, nie zostawia tłustej skóry, nadaje się pod makijaż i na makijaż, jeśli się zdarzy jakiś wypadek z suchymi skórkami. Nie podrażnia i chroni przed podrażnieniami - wrażliwa skóra może zapomnieć o wypiekach spowodowanych suchym powietrzem od ogrzewania itp. I nie uczula! :)
Minusy - właściwie nie ma. Wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, więc w filtry na lato należy zaopatrzyć się osobno i na trzaskający mróz coś bardziej ochronnego też warto mieć. Ale na warunki pośrednie nie ma nic lepszego. No i przed zmarszczkami pod oczami nie uchroni, więc jak się ma ten kompleks, to osobny krem pod oczy można nabyć - innych specyfików nie potrzeba :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4? 5? coś koło tego...

czwÓreczka :)

jak dla mnie ten kremik oceniam na 4 :)
w skrócie

plusy:

- nawilża (używam brevoxylu i jakoś daje rade ten kremik )
- tani
- lekko matuje, chociaż kiedy się maluje to szybciej niż zwykle się świecę, a bez tapety buzia po nim jest oki :)
- pozostawia takie miłe delikatne uczucie na buśce
- nie uczula
- nie przybyło nowych niespodzianek (moze to być w sumie też zasługa brevoxylu takze tego nie wiem)

minusy:

- gdyby bardziej matował kiedy nałożę makijaż , ale producent tego nie zapewnial więc ok.

nie wiem czy kupie ponownie bo mam inny krem intensywnie nawilżajacy na oku, jesli tamten sie nie sprawdzi napewno wrócę do tego :)

polecam

Używam tego produktu od: około miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

nawilża intensywnie

Uzywam głównie do twarzy i dłoni. Zgadzam sie z recenzja Travuski. Tez mam wrażenie, ze krem lekko matuje skóre i jest idealny pod makijaż. Nie jest tłusty, błyskawicznie sie wchłania, idealnie nawilża i wygładza skóre. Delikatnie pachnie i jest bardzo wydajny. Jednym słowem idealny krem nawilżający, ktory świetnie radzi sobie nawet z ekstremalnie wysuszona skora.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr1

dla maluchów

Moim zdaniem jeden z najlepszych kremików do ciała dla dzieci-testowany na moim synusiu:).Pięknie pachnie,naprawdę nawilża skóre bez natłuszczenia jej najważniejsze że nie wywołuje allergi i jest w przystępnej cenie.Dla dzieci jeast jak znalazł:)

Używam tego produktu od:2 lata z przwrwami

Cudo!

Zdecydowanie mój KWC :-)
Nie wyobrażam sobie innego kremu nawilżającego! Doskonale nawilża, skóra jest miękka, odżywiona, nawet lekko matowa. Idealny pod podkład.
Ślicznie pachnie i jest bardzo wydajny.

Bardzo polecam :-)

Używam tego produktu od: kilkanaście mies.

ok na noc tylko

+ Nawilża, ale na dzień jest za tłusty i nie nadaje sie pod makijaż.
+ Na noc jest idealny, nawilży cerę, ale uwaga nie wolno tez przesadzać z ilością nakładania przed pójściem spać, bo rano po nałożeniu kremu nawilżającego i podkładu Bedzie sie wałkować!
+ Cena przystępna.
- Zapach jest b. mocny, pudrowy. Zastawiam sie jak to sie stało, bo to produkt przeznaczony dla dzieci jest i raczej odpychający dla niemowląt.
Daje 3 gwiazdki, bo dotychczas to jedyny krem, który nawilżył mi skore nawet jeśli tylko w nocy.

Używam tego produktu od: miesiaca

Naprawdę nawilża!

Czasem mi się zdarza najpierw kupić produkt,a później zajrzeć na wizaż i tak też było tym razem:D i w pełni mogę potwierdzić pozytywne opinie o tym kremie.
Tak naprawdę ostatnio (plus minus pół roku temu) wpadłam na pomysł, że kosmetyki dla dzieci mogą być też znów po latach dobre dla mnie. Zaczęło się właśnie od kremów pielęgnacyjnych i oliwki.
Ten krem jest moim drugim dziecięcym kremem i muszę powiedzieć, że utrzymuję doskonałe zdanie o takich produktach:)Stosuję go do twarzy i po suchych skórkach ślad zaginął!
Zapach ma dość intensywny, ale nie "upierdliwy", może się nawet podobać:)
Polecam, bo działa dokładnie tak jak napisali na tubce:P <a to nie zdarza się zawsze> !

Używam tego produktu od: tygodnia