Elancyl, Vergetures, Concentré Vergetures (Koncentrat redukujący rozstępy - stara wersja)

Koncentrat zmniejsza i rozjaśnia rozstępy. Dzięki składnikom o działaniu odbudowującym i stymulującym regeneruje i wygładza skórę. Jego
innowacyjna osmoaktywna, świeża o delikatnym zapachu konsystencja natychmiast się wchłania, dostarczając składniki aktywne.
Preparat należy stosować dwa razy dziennie. Nie stosować w okresie ciąży. Kobiety karmiące piersią, nakładając preparat powinny omijać okolice sutków.
Skuteczność i tolerancja produktów pielęgnacyjnych Laboratoriów Galenic została potwierdzona w testach pod kontrolą dermatologiczną.

Cena: ok. 90-100zł / 75ml

ten kosmetyk jest NIC wart

cała ciąże smarowałąm sumiennie uda i pośladki kremem tym kremem , brzuch ( według rad mojej mamusi )zwykla oliwką bambino
a po porodzie ... na brzuchu ani śladu po ciąży za to uda i posladki po kremie ELANCYL zmasakrowane , rozstęp na rozstępie , ciało zwiotczałe , zero ujędrnienia :(
Pozniej nie poddałam sie i jeszcze 3 miesiące używałam tego kremu w nadziei na efekty niestety sie nie doczekałam
WYDAŁAM KUPE PIENIEDZY NA ZABIEG TYM KREMEM A WYSTARCZYŁO ZAUFAC ZWYKŁEJ OLIWCE :(

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: około 9 całych opakowań

No nie wiem ....

Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup tego koncentratu zrozpaczona wyglądem moich bioder.
Mam spore rozstępy, niestety już w znakomitej większości białe, więc nieusuwalne.

Liczyłam na to, że chociaż trochę zmniejszy się ich widoczność po tym koncentracie, poprawi struktura skóry.

Smarowałam się Elancylem wytrwale, regularnie, aż do wykończenia całej tubki. Wmasowywałam, dopieszczałam.

I cóż... nie zauważyłam szczególnych efektów. Spodziewam się, że jedno opakowanie to jednak za mało, musiałabym go stosować o wiele dłużej.

Dlatego nie skreślam go, może sięgnę kolejny raz.

Opakowanie całkiem ładne, wygodny aplikator, można aplikować bezpośrednio na każdy rozstęp, bo jest cieniutko zakończony.

Wydajność ... ja go nie żałowałam, więc u mnie średnia.

Zapach świeży, nie drażniący, konsystencja żelu, trochę się lepi.

Używam tego produktu od: ...

super

bardzo dobry, efekty widac juz po pierwszym opakowaniu.
lekka konsystencja, przyjemnie sie rozprowadza.
wyraznie poprawia napiecie skory, rozstepy sa mniej widoczne.
niestety jak z kazdym tego typu kosmetyki, poprostu trzeba caly czas uzywac aby miec efekty.

super

Kończe już 1 opakowanie i powiem ze juz po tych kilku razach jaśnieją . Mam rozstepy na udach bo troszke przytylam po operacji z braku ruchu. Mam delikatna skóre i niestety niby tylko 5 kg a skórka sie rozeszla. Sa one ciemne wiec akurat nadaja sie na walke :) Uzywam go od miesiaca i jzu moge powiedziec ze sa o niebo jasniejsze. Kupuje za nieduze pieniadze z neta (mieszkam w UK), place 1/4 ceny i juz dzis zakupilam 2 kolejne opakowania. Jedyna wad to konsystencja i brudzi spodnie bo jest tłusty ale juz znalazlam sposób. Na poczatkowe stadium rozstępów napewno pomoże. Mi już pomogło !!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

Bdb

Produkt bardzo dobry, tylko ja taka niesystematyczna :)
Po ciąży był niezastąpiony, część świeżych małych rozstępów udało się zlikwidować (!!). Reszta rozjaśniona.
Sukces rozleniwia, tak więc poprzestałam na jednej tubce, ale moim zdaniem działa.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Pomógł

Mi koncentrat bardzo pomógł. Zużyłam 2 tubki i zaczęłam 3.
Rozstępy zmniejszyły swoją długość i głębokość. Nabrały bardziej cielistego koloru. Niektóre mniejsze praktycznie w ogóle nie są już widoczne. Dodam, że moje rozstępy były już białe i miały ponad 5 lat.
Co do aplikacji i konsystencji. Mocno pachnie, troszkę się lepi, ale ładnie się wchłania. Mi osobiście zapach pasował.
Tubka starcza mi na koło 2 do 3 miesięcy.
Daje 4 gwiazdki, bo nie wiem jeszcze czy efekty będą trwałe.

Używam tego produktu od:ponad 5 miesięcy

Wykorzystała: kilka próbek

yy

używałam sumiennie, na małą powierzchnię, na świeże rozstępy (jeszcze czerwone).

nie pomógł. a i nic.
obecnie używam innego kremu w połączeniu z kwasem i jestem b.zadowolona. szkoda, że nie mogę powiedzieć tego o tym żelu, który do najtańszych nie należy :-)

w każdym razie, nie warto wydawać na niego pieniędzy.

jedyne co jest w nim pozytywne to wydajność. ale jak już wspomniałam ja go używam na b.mały obszar, więc pewnie każdy krem przy tej objętości byłby wydajny.

- okropnie się lepi

Lepiszcze

Może on działa na świeże rozstępy. Nie wiem, u meni nic a nic nie poprawił. Używałam z obrzydzeniem, konsystencja tłusto lepka, swędziła mnie po nim skóra, kleiła się do spodni, czułam się okropnie, jakbym się miesiąc nie myła.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Cudów nie ma

O tym właśnie przekonałam się stosując ten żel. Od razu zaznaczam, że wmasowywałam go w stare rozstępy. Może ze świeżymi jest inaczej. Oczywiście nie spodziewałam się spektakularnych efektów, ale przynajmniej zauważalnych. Zwłaszcza za taką cenę. Zużyłam trzy tubki tego świństwa. W mojej ocenie rozstępy wyglądają dokładnie tak samo, jak przed kuracją. Szkoda pieniędzy i czasu zmarnowanego na wcieranie tego bubla w ciało.

extra

zgadzam sie z Wami kosmetyk rewelacja !~!!! niedlugo kupie 3 tubke... owszem drogi ale SKUTECZNY i to jest najwaznejsze! poza tym wydajny !bardzo dlugo szukalam kremow na rozstepy dopoki nie odkrylam tego SUPER !

Używam tego produktu od:4 miesiecy

działa

Kupiłam bez przekonania - raz, ze nie wierze, by cos faktycznie likwidowało rozstepy,, dwa - specjalnie mi one nie przeszkadzaja. Owszem, są, ale na przykład bruzdki na czole mnie irytują - a o rozstepach nie mysle. Ale co jakis czas - kupuje jakis specyfik, maziam sie bez przekonania, koncze, za jakis czas przypomne sobie znowu...
Galenica kupiłam i regularnie 2 razy dziennie smarowałam sobie biodra i okolice krzyża ( tam to chyba po siłowni nabawiłam sie tego defektu ;)). Kosmetyk dośc drogi, niby mały, ale bardzo wydajny - zwłaszcza ten wąski ryjek ułatwia aplikację ;) Moze nie pachnie, ale nie śmierdzi, lub zapach ginie w powodzi innych ( balsamów, kremów wyszczuplających etc). Troche sie klei, ale nie na tyle, by mi to przeszkadzało. Nie przykładałam sie zbytnio do masazu - raczej szybkie wsmarowanie i bye, bye. A dzis patrzę, patrzę...i moje rozstepy na biodrach sa o wiele mniej widoczne! Z tyłu tez! Mam stare, białe...Pierwszy raz zwróciłam na to uwage, ale innego wyjasnienia nie ma - galenic działa! No i teraz musiałam kupic druga tube ;)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:kończę 1, kupiłam 2

POLECAM!

zanim zakupię jakiś kosmetyk, zazwyczaj czytam opinie osób, które miały już z nim doczynienia. i tak też było w tym przypadku.
po pierwszej tubce nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów, dopiero będąc w połowie drugiego opakowania dzisiaj rano stwierdziłam, że tak dobrze już dawno nie było! niedość, że BARDZO się spłyciły to jeszze zaczynają nabierać kolorytu skóry (widać to szczególnie teraz w okresie słonecznym). Polecam wszystkim zdesperowanym dziewczętom!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.