Seboradin, Balsam regenerujący

Seboradin, Balsam regenerujący

Preparat przeznaczony do włosów zniszczonych zabiegami, np. trwała ondulacja, farbowaniem, suchych i "bez życia". Balsam jest niezwykle bogatym w witaminy i mikroelementy preparatem wspomagającym pielęgnację włosów. Wyciąg z żen-szenia dostarcza unikalnych substancji odżywczych i dotleniających skórę głowy oraz mieszki włosowe, a wyciąg z czarnej rzodkwi wzmacnia strukturę włosów i redukuje florę bakteryjną.
Zawartość olejku rycynowego i jojoba doskonale wpływa na jego właściwości odżywcze i regenerujące.
Balsam zapobiega rozdwajaniu się końcówek, wysuszeniu włosów i przeciwdziała ich elektryzowaniu się, ułatwia rozczesywanie, eliminuje łupież i towarzyszące mu świerzbienie. Dzięki odżywczemu działaniu, włosy są zdrowe, jedwabiste, lśniące i doskonale układają się.

Godny polecenia.

Plusy ;
- Cena.
- Dobry skład.
- Buteleczka stabilna, nie otwiera się, nie przewraca na półce.
- Krótki czas trzymania na włosach. Producent zaleca żeby zmieścić się w granicach 3-5 min. Zmyta szybciej daje taki sam efekt.
- Włosy są odżywione, dotlenione, nabierają życia, nie puszą się. Po wysuszeniu nabierają zdrowego blasku, łatwo się rozczesują i układają. Nie tylko wygladają na zdrowe ale takie się stają.
- Zapach balsamu nie utrzymuje się długo na włosach.
- Bardzo wydajny.
- Dobrze się rozprowadza.
- Gęstość w sam raz.
- Nie spływa z rąk.
- Przyjazny - nie uczula ani nie podrażnia.
- Zauważyłam, że przy częstym stosowaniu szybciej wyrastają nowe włoski, a stare nie wypadają aż tak.

Minusy ;
- Intenstywny, lekko męczący ale znośny zapach.
- Dostępność.

Używam tego produktu od: miesiaca

dobra odżywka

Stosowany z lotionem i szamponem z tej samej serii. Na pewno nie ułatwia rozczesywania i nie zapobiega rozdwajaniu się włosów. Włosy po nim znacznie szybciej rosną, nie wymagają tak częstego mycia i są bardziej gęste. Dosyć wydajny.Polecam wszystkim którzy chcą przyśpieszyć porost włosów :)

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Niestety...

Niestety u mnie produkt się nie sprawdził. :( Nie zużyłam nawet do końca opakowania, ponieważ po aplikacji miałam włosy w jeszcze gorszym stanie niż przed. Włosy były bardzo suche, napuszone, szorstkie i trudne do ułożenia. Dodatkowo balsam sprawił, że były obciążone. :(

Charakterystyczny zapach balsamu to chyba jedyna rzecz, która mi nie przeszkadzała. :) Oddałam balsam mamie i ona jest bardziej z niego zadowolona. Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

bardzo ok :)

Bardzo lubię ten balsam, tylko ciężko mi go znaleźć.
Fajnie działa na moje włoski, robią się po nim miękkie, gładkie, odżywione, nie elektryzują się, końcówki nie rozdwajają - czyli zgadzam się ze wszystkim, co napisane na opakowaniu :)
Jeśli go gdzieś zobaczę, na pewno kupię.

BOSKI

Po pierwsze nie wymaga długiego czasu trzymania a po spłukaniu produktu włosy są mięciutkie, a po ułożeniu i wysuszeniu pięknie lśnią. :)

Skład tez jest świetny a to duży plus dla mnie :)

Buteleczka - bardzo fajna, świetne rozwiązanie, wszystko da się wydobyć.

Sebo :) Coś wspaniałego...Po prostu I D E A Ł !

Dodam, że mam włosy kręcone i loki się robią, że hej! :D

Teraz zamierzam wypróbować balsam Petrole, mam nadzieje, że też się sprawdzi, bo przecież trzeba zmieniać produkty czasami... ;)

Używam tego produktu od: ...

jestem na tak

balsam ma dosc intensywny zapach,ale dla mnie to nie stanowi problemu.ma naturalny sklad bez silikonow,a mimo to wloski po jego uzyciu mialam wygladzone i lsniace,bardzo fajny produkt.minusen jest cena(kupilam za 20zl) i twarde opakowanie,ktore uniemozliwia wydostanie balsamu gdy sie juz konczy

Używam tego produktu od:pol roku

śmierdzi, ale dziala

Balsam kupiłam zachęcona opiniami na forum wizażowym. Od razu odepchnął mnie zapach balsamu - toż to smród i miałam go jeszcze nałożyć na włosy. Ale jednak to zrobiłam i nie żałuję. Włosy są nawilżone, w dobrej kondycji, chociaż maseczka Wax do włosów suchych według mnie działa jeszcze lepiej. Próbowałam nałożyć balsam na skórę głowy, jednak skończyło się to okropnym pieczeniem, więc pozostałam na włosach. Trzymam zgodnie z instrukcją 5-10 min. Więcej nie próbowałam. Zapach nadal wydaje mi się mało atrakcyjny.

Oj, kiepsko... :(

Z wielkim entuzjazmem podeszłam do tego balsamu - po pierwsze ma bardzo dobry skład, a po drugie - wiele pozytywnych opinii. Kupiłam go do pary z szamponem, jednak też się na nim zawiodłam. Balsam w żaden sposób nie zregenerował moich suchych i matowych włosów, nie poprawił ich kondycji, nie spowodował, że mniej wypadały czy stały się gładsze, wręcz przeciwnie - były szopiaste i nie chciały się układać. Nie ułatwiał rozczesywania. Po 4 razach stosowania go jak balsamu, zaczęłam używać go jak maski - nakładałam większą ilość, zawijałam głowę w folię i tak siedziałam pół godziny. Po takim czasie po spłukaniu włosy nie były bardzo szopiaste, lepiej się układały i łatwiej rozczesywały, dlatego nie oceniam tego balsamu najniżej. Jednak to wszystko bez zachwytu.
Balsam w przeciwieństwie do szamponu był bardziej wydajny. Miał odpowiednią konsystencję - nie był rzadki ani gęsty. Jego zapach był identyczny jak szamponu.

Czas używania produktu: ok. 1,5 miesiąca

taka sobie

Niby w porządku, wszystko ok, ale jednak jakaś dziwna jest ta odżywka. Źle się rozprowadza na włosach, używam ją właściwie tylko na końcówki. Po spłukaniu włosy robią się fajnie śliskie i miłe, ale tylko na jakiś czas. Potem się jakby puszą czy coś takiego, źle się je rozczesuje, są takie lekkie. Dziwna odżywka, raczej już jej nie kupię.

Używam tego produktu od:miesiąc

włosy go lubią!

Dobrze że posłuchałam waszych głosów :)

Balsam ten jest indywiduum na rynku, bez silikonów zatem odżywia włosy naprawdę, a nie z pozoru.

Przy nakładaniu jest tępa, przy spłukiwaniu czuć jak włosy są śliskie i zmiękczone. Pachnie rzepą ale mi to nie przeszkadza.

Przy dłuższym używaniu włosy nabierają życia.

Nie należy do najtańszych ale warto.

Używam tego produktu od:pół roku

bdb

Produkt godny polecenia. Rewelacyjnie odżywia, nawilża włosy,a przy tym sprawia wrażenie lekkiego i odświeżającego. Włosy są błyszczące, miękkie, sypkie. Cudownie pachnie ziółkami:)no i jest bez silikonów, więc nie obciąża, a naprawdę odżywia włos.Nie mam żadnego zarzutu jeśli chodzi o działanie, ale nie jest bez wad: jest za drogi i za mało wydajny- dlatego nie wiem czy go kupię ponownie, bo mam wiele innych fajnych kosmetyków do włosów.

Używam tego produktu od:miesiąca

Nawilża

Naprawdę, bardo dobra odżywka dla zniszczonych i suchych włosów. Lepszej w takiej cenie nie miałam, choć droższym też wcale nie odbiega. Włosy po użyciu są nawilżone, gładkie, aczkolwiek nie poprawił do tej pory znacząco stanu moich włosówm, ale moża za krótko używam. Niestety jest mało wydajny.

Używam tego produktu od: 1mc