Ziaja, Nuno, Krem antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Krem antybakteryjny

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 4.00/5

Krem antybakteryjny do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Zmniejsza wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii oraz zapobiega zmianom grudkowo-krostkowym. Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, oczyszcza pory i zapobiega tworzeniu się zaskórników. Łagodzi podrażnienia oraz nawilża skórę. Nie zatyka porów.
Zawiera:
- Ac.Net - inhibitor 5 a-reduktazy
- Kwas salicylowy w nano-sferach
- Alga Nori
- Wit. C, E, D-panthenol
Krem przeznaczony jest dla osób w wieku 17+.

uniwersalne
antybakteryjne, matujące, nawilżające
trądzikowa, tłusta, młoda
oil – free / nietłusta
w tubce
lekkie

bez efektów

lekka wodnista konsystencja. Nie zauważyłam żadnych efektów mimo długiego stosowania. Krem bardzo sie rolował w towarzystwie innych produktów. Nie kupie ponownie

Idealny na młodzieńczy trądzik

Krem o lekkiej konsystencji, wydajny. Już po pierwszym użyciu widać zmiejszenie się sebum. Trądzik, kaszka, zaskórniki nie są już straszne. Nawilżające mimo wysuszenia. Opakowanie bardzo higieniczne. Cena ok.13 zł za 60 ml, czyli bardzo korzystnie. Idealny krem na pierwsze niedoskonałości.

Nijaki Nuno?

Opakowanie tego kremu, zawierające 60 ml produktu na klik, zasługuje na pochwałę za higieniczność. System kliku ułatwia dawkowanie i chroni produkt przed zanieczyszczeniami z otoczenia. Jest to zdecydowanie praktyczne rozwiązanie, szczególnie w kontekście produktów antybakteryjnych.

Konsystencja kremu jest standardowa jak na tego typu produkt, lekka i łatwo się wchłania. To z pewnością pozytyw, zwłaszcza dla osób, które nie lubią ciężkich konsystencji na skórze. Szybkie wchłanianie pozwala na natychmiastowe przejście do kolejnych kroków pielęgnacyjnych.

Jednakże, jeśli chodzi o wydajność, krem nie wyróżnia się nadmiernie. Jest to produkt o normalnej, ale niepowalającej wydajności. To aspekt, który może wpływać na częstość zakupów, zwłaszcza gdy stosuje się go regularnie.

Najważniejszym elementem recenzji są jednak efekty. Niestety, według moich doświadczeń, krem Ziaja Nuno okazał się niewystarczający pod względem nawilżenia. Nie zauważyłam również spektakularnych efektów w zakresie zmniejszenia trądziku. Produkt nie pogorszył stanu mojej skóry, ale równocześnie nie wniosła ona żadnych znaczących poprawek.

Analiza składu kremu wykazuje, że zawiera on szereg substancji aktywnych, takich jak kwas salicylowy, który jest znany ze swoich właściwości antybakteryjnych. Jednakże, może to być niewystarczające dla osób poszukujących silniejszego wsparcia w zwalczaniu trądziku.

W składzie można również dostrzec składniki nawilżające, takie jak gliceryna i pantenol, jednak, jak wspomniałam wcześniej, efekty nawilżające mogą nie być wystarczające dla osób o skórze bardziej wymagającej.

Podsumowując, krem antybakteryjny Ziaja Nuno oferuje praktyczne opakowanie, standardową konsystencję i skład z pewnymi aktywnymi substancjami. Niestety, jego wydajność i efekty nawilżające oraz zwalczające trądzik mogą być dla niektórych osób niewystarczające. Warto eksperymentować z różnymi produktami, aby znaleźć ten, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom skóry.

Używany czasami

Krem ten za pierwszym razem kupilam kilka lat temu, jak go zobaczylam w drogerii postanowiłam go kupoc raz jeszcze i zobaczyć, przypomnieć sobie jego działanie. Krem stosowałam co jakiś czas przez kilka dni kiedy stan mojej cery się pogorszył. Opakowanie jest całkiem fajne, super sposób podawania produktu, co do szaty graficznej jest bardziej przystosowany do młodzieży, ale jest całkiem ok. Co do zawartości, produkt jest koloru białego, posiada rzadką, lejącą konsystencję. Krem nie pozwala rozprzestrzenić się dalej nieprzyjaciołom, co do nawilżenia mogło by być lepsze, ale ja i tak po tym stosowałam krem nawilżający, także dla mnie to nie jest duży problem. Ogólnie krem jest całkiem spoko, jak za taką cenę to warto wypróbować. Szczerze, nie wiem.czy wrócę do niego w najbliższym czasie, może za kilka lat.

nuno krem antybakteryjny do zadan specjalnych

na ten krem trafilam w sklepie producenta gdy szukalam czegos mocniejszego w dzialaniu a zarazem odpowiedniego dla mlodej skory pełnej wypryskow, chrostek mojej corki polecila go bardzo pani ekspedientka i nie oszukala w pelni spelnia wszystko to co producent obiecuje a wiec zwalcza juz powstale krostki czy wypryski, nie podraznia jest antybakteryjny,swietnie usuwa zanieczyszcenia skory sklonnej do wypryskow bo złuszca martwe komorki naskorka, nie zatyka porow i zapobiega powstawaniu zaskornikow skora po uzyciu pozostaje fajnie zmatowiona
produkt o delikatnym zapachu kremu

Przypadkiem natknęłam się na ten kremik i powiem ze jest rewelacja! I jeszcze ta cena.. Mam ogólnie cerę skłonna do niedoskonałości, przetłuszczania się i świecenia. Kremik stosowałam na noc i bardzo sporadycznie mi coś wyskakiwało. Fajnie matowi skórę i sprawia że się nie świece. Używałam dodatkowo toniku z tej serii i bardzo fajnie się spisuja oby dwa te produkty. Ładny zapach też ma dużego plusa.

jest ok

Używam od ponad roku (z przerwami). Stosuję jako dodatek (aktualnie nie, bo się skończył), ale przez jakiś czas używałam tylko tego kremu i jakiś tam efekt był. Po prostu od tego produktu nie można oczekiwać nie wiadomo czego, ale nie jest to tak że efektu nie ma (przynajmniej u mnie).

Nie, nie, nie!

Jest to produkt, który zamiast pomagać w leczeniu trądziku w moim wypadku zaszkodził. Zapychał, reakcją mojej skóry było natychmiastowe pogorszenie się stanu mojej cery. Zaczęły wyskakiwać mi pryszcze, przez co byłam zmuszona się go pozbyć. Cena za ten produkt nie była wygórowana, także jest to jedyny plus w tej sytuacji.

Cera leczona

Z moim trądzikiem walczę już dość długo, robię to samodzielnie i z pomocą dermatologa. Prawie pełny produkt kremu dostałam od mojej siostry, należał do jej chłopaka, któremu się nie sprawdził. Pomyślałam, czemu nie? Akurat skończyłam opakowanie preparatu przepisanego przez panią dermatolog i zaczęłam codziennie używać nuno. I jakie są moje wrażenia po ponad 2 tygodniach? Całkiem nieźle. Nie używam teraz w ogóle produktów aptecznych, czekają na swój czas w szafce. Nie powiem, ze jest to najlepszy produkt na trądzik. Zobaczyłam poprawę i to się liczy. Przez czas stosowania wyskoczył mi jednen drobny pryszcz, który prawdopodobnie spowodowałam sama swoją dietą. Poza tym moja cera jest zaskakująco czysta. Wiem, że krem coś musi robić, ponieważ normalnie bez specyfików od dermatologa po kilku dniach już nie cieszę się czystą cerą. Minęły 2 tygodnie i jest bardzo dobrze :) Uzywam go tylko raz dziennie i jestem zadowolona. Polecam!

Nie nie.!

Krem dostałam od koleżanki. Miał mi pomoc kiedy moja twarz fiksowała. Ale pogorszył tylko jej stan. Strasznie mnie zapychał i zamiast pomoc w walce z niedoskonałościami wydaje mi się ze pogorszył stan mojej skory.

Dobry do nawilżania.

Fajny, tani produkt do nawilżania. Opakowanie - porażka, produkt wylewa się!
Mimo to, kupię kolejny. Jest wydajny, jest to jego duży atut. Mimo zawodu na tonik i żel z serii nuno, ten krem jest dobry.

Ziaja nuno

Od kilku miesięcy używam tego kremu. Jak dla mnie jest rewelacyjny! Super nawilża, matuje, łagodzi zaczerwienienia, zmniejsza ilość krostek. Kupiłam już drugie opakowanie tego kremu. Od dwóch lat zmagam się z trądzikiem na czole, odkąd stosuje ten krem od paru miesięcy, moja cera się zmieniła na lepsze! Nigdy nie byłam u dermatologa. Jest to mój pierwszy krem jaki używam na trądzik.