Ziaja, BioBalans, Żel oczyszczający z kompleksem AHA (nowa wersja)

Ziaja, BioBalans, Żel oczyszczający z kompleksem AHA (nowa wersja)

Żel do mycia twarzy przeznaczony dla osób po 20 roku życia. Żel nie zawiera mydła.

Oczyszczanie (AHA - alfa-hydroksykwasy - kwas jabłkowy i cytrynowy oraz substancje myjące pochodzenia roślinnego)
- Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory.
- Redukuje nadmiar sebum.
- Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka.
Nawilżanie (prowitamina B5, Glucam)
- Aktywnie wiąże wodę w skórze i utrzymuje optymalny stopień nawilżenia.
- Doskonale tonizuje i odświeża naskórek.
- Łagodzi podrażnienia i przywraca skórze naturalne pH.
Sebum Control (Normaseb - z witaminami B6 i H oraz aminokwasami)
- Normalizuje pracę gruczołów łojowych.
- Zmniejsza skłonność do przetłuszczania się skóry.
- Zwęża rozszerzone pory.

witam :) moim zdaniem żel jest świetny !! matuje cerę co jest jego jednym z największych plusów. Nie spodziewałam się, że za taką cenę. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej cery, pory stały się mniej widoczne a także moje przebarwienia posłoneczne znacznie rozjaśniły się. Po skończeniu pierwszego opakowania nie mogłam nigdzie kupić tego żelu i zaopatrzyłam się a nivea visage young który moim zdaniem jest jedną wielką klapą ! po użyciu żelu ziaja czuć, że cera jest oczyszczona co jest dla mnie kolejnym plusem !! POLECAM !!

Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte 2

świetny

Kupiłam ten żel kiedy moja cera zaczęła wariować. Świeciła się niemiłosiernie i co chwilę wyskakiwały mi jakieś niespodzianki. Mój poprzedni żel nie dawał sobie z nią rady i miałam wrażenie, że nie mógł doczyścić mi twarzy.
Żel Ziaji okazał się ratunkiem. Razem z tonikiem i oboma kremami z tej samej serii doprowadził mi cerę do porządku. Po pierwsze, wreszcie czułam, że mam czystą twarz. ;) Po drugie, cera się uspokoiła; była matowa przynajmniej przez kilka godzin (na cud w postaci zmatowienia przez cały dzień nie liczyłam ;)), a niespodzianki pojawiały się sporadycznie (mimo wszystko rządzą mną hormony i od tego nie ucieknę ;)). Cała seria bardzo dobrze ze sobą współpracowała.
Właściwie żel ten nie miał żadnych wad: był tani, skuteczny i bardzo wydajny, miał miłe dla oka opakowanie, które w razie potrzeby można było postawić "na głowie".
Niestety Ziaja wycofała tę serię. Próbowałam dorwać jeszcze gdzieś ostatnie egzemplarze, ale mi się nie udało. Szkoda. Niemniej produkt naprawdę dobry, więc wypadało go pochwalić. :)

Używam tego produktu od: ok. pół roku

ulubieniec

Najlepszy produkt do mycia twarzy, jaki miałam okazję używać, a używałam wielu. Noo po prostu trafiłam na coś co mnie w pełni zadawala- a skusiła mnie obietnica obecności kwasów, których jestem szaloną fanką. Z drugiej strony jednak nie chciało mi się wierzyć, że w zwykłym żelu za pare złotych kwasy te będą obecne. Ale chyba są ;) Używam do niego kremu Avene z kwasami i produkty te fajnie się uzupełniają (z żelem Avene z serii kremu nie było tak dobrze). Mieszanka ta powolutku leczy moją zbolałą wieloletnią walką z niedoskonałościami twarz. Co do samego żelu to jest tani, ładnie pachnie, jest wydajny, baardzo dokładnie oczyszcza i zmywa pełen makijaż- czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od:2msc

Dobry jak na ta cenę

Tak samo dobry jak krem z tej serii, chociaz moglby byc dodany do niego piling, ale podoba mi sie delikanty zapach, nie wysusza cery, razem z kremem normalizujacym przeciw zmarszkom dziala kojaco na moją cerę. Polcem

Ilość zużytych opakowań: połowa

nigdy więcej

Nigdy nie miałam problemów z wysuszoną skóra, aż do użycia tego żelu. Moja skóra z nosa schodzi okropnie, zaden hiper nawilżający krem nie pomaga ! Ze świeceniem, oczyszczaniem trudno określić, rezultatów raczej nie zauważylam, ale dzięki niemu mam same problemy... Na początku było okej: ladny zapach, cena, ale po używaniu przez jakiś czas - poporostu coś strasznego. Zrobilam przerwe od niego i wrócilam na JEDEN raz i wytrzymać sie nie da, skóra znow potwornie schodzi...Nigdy wiecej..

Używam tego produktu od: dość długo
Ilość zużytych opakowań: 1/2

bardzo dobra jakość

Mam cerę mieszaną i wrażliwą. Nie cierpię robić demakijażu mleczkami i tonikami, a wybór dobrego żelu do mycia twarzy jest bardzo trudny - czy stosować coś wysuszającego partie tłuste czy odżywiającego partie suche.
Żel Ziaja BioBalans świetnie oczyszcza skórę, pozostawia bardzo delikatną warstwę okluzyjną, która nie pozwala na nadmiernie wysuszenie skóry. Może nie pieni się jakoś wspaniale, ale mi to nie przeszkadza. Pozostawia skórę gładką i rozjaśnioną.
Po pierwszym użyciu skóra może być lekko podrażniona, co ma związek z zawartością kwasów owocowych w produkcie - należy stosować dalej, aż skóra się przyzwyczai.
Używam również jako produktu do demakijażu i w mojej ocenie bardzo dobrze sobie radzi ze zmywaniem tuszu czy podkładu. Przy codziennym stosowaniu nie odczuwam podrażnień skóry twarzy czy powiek.

aha aha aha

i znów kolejne TAK dla firmy Ziaja i rodzimych firm kosmetycznych, odwiedzam teraz głównie sklepy zielarskie

żel ładnie oczyszcza, nie miałam niespodzianek, uczulen i podrażnień,
cena oczywiscie bdb
opakowanie poręczne
zapach delikatny
wydajnosc-parę miesięcy

mam cere normalną i bliską 30tki :) ale lubuję sie w kosmetykach oczyszczających dla nastolatek i dobrze na tym wychodzę (finansowo i zdrowotnie)

Używam tego produktu od:pare miesięcy

Uczula!

Kupiłam żel pod wpływem Wizażu. Niestety, już po pierwszym użyciu pojawiły mi się na twarzy suche czerwone plamy. Do tego szczypała mnie cała twarz. Była lekko ściągnięta. Wniosek jest taki iż żel nie nadaje się do wrażliwej buzi (ja mam wrażliwą mieszaną). Nie wiem jak jest z oczyszczaniem w przypadku tego żelu ponieważ nie mogę go już więcej używać. Z pewnością oprócz minusów produkt posiada także plusy: ładnie pachnie, buzia jest po nim wygładzona i kosztuje grosze.
Niestety w moim przypadku żelik się nie sprawdził. Muszę szukać dalej.

Używam tego produktu od: 2 dni

Bardzo skuteczny !

Kupiłam pod wpływem opinii na wizażu. Dobroczynne działanie żelu odczułam juz po dwóch dniach. Skutecznie oczyszcza, lekko ściąga, ogranicza przetłuszczanie skóry, pięknie wygładza. Bardzo wydajny.Ma miły, świeży zapach, kóery bardzo mi odpowiada. Wreszcie skuteczny kosmetyk po róznych "wysokopółkowych" produktach. Nareszcie odświeżona skóra.
Wreszcie żel, który naprawdę radzi sobie z tłustą cerą. Prawdziwa rewelacja !
Używam tego produktu od: dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Niech mu będzie

Można powiedzieć, że jego działanie porównywalne jest z zachwalanym na wizażu żelem Avene. Oczyszcza dość dobrze, skóra jest świeża i wygładzona, jednak równocześnie lekko ściągnięta, czasami także nadmiernie przesuszona. Wcale nie jest przesadnie mocny, trzyma skórę w ryzach, jednak nie wpływa na jej poprawę- nie spełnia tych wszystkich leczniczych obietnic- nie likwiduje pryszczy, nie ogranicza przetłuszczania [na ten problem polecam serum lemon z BU], nie wyrównuje kolorytu i przede wszystkim- nie domyka, a nawet w ogóle nie zmniejsza porów. Dostaje 4 gwiazdki za samo oczyszczanie i inne, bardziej logistyczne pozytywy- jest tani i wydajny. Nie wrócę jednak do niego, bo wciąż łudzę się, że gdzieś tam, w odległej galaktyce, znajdę żel, który naprawdę poprawi mi moją rozkapryszoną cerę.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zacznę od zalet:
+dobrze oczyszcza - po umyciu skóra sprawia wrażenie idealnie oczyszczonej, jest bardziej gładka
+nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje zaczerwienienia itp.
+konsystencja, wydajnośc i zapach też na plus

Niestety nie zauważyłam zmniejszonego przetłuszczania czy też zwężenia porów ( na co zresztą specjalnie nie liczyłam).

Mimo tego jestem z tego żelu zadowolona, bo oczyszcza buzię skutecznie, ale i i delikatnie za naprawdę niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

OK z minusem

Pozytywne cechy:
- dobrze się pieni
- konsystencja jest w sam raz
- nie wysusza

Wady:
Używałam tego żelu i w między czasie zakupiłam żel Avene i mogę w 100 % stwierdzić ,że Avene nie umywa się do żelu Ziaji, po prostu w kwesti oczyszczania BioBalans wypada słabo.