Beauty Formulas, Deep Cleansing Nose Strips (Głęboko oczyszczające paski na nos) (stara wersja)

Głęboko oczyszczające paski na nos to szybka oczyszczająca terapia przeznaczona do odtykania porów i usuwania wągrów. Po usunięciu paska widoczna będzie poprawa stanu skóry ,pory są szczelniejsze, czystsze i mniej widoczne.

Nie polecam

Na moim nosku plastry nie zrobiły zupełnie nic. Nie oczyściły z wągrów, nie odetkały porów. Po bolesnym oderwaniu plastra zostały resztki z tego paska, a do tego skóra była bardzo podrażniona i czerwona, jedynie krem nawilżający w grubej warstwie temu zaradził...
Zużyłam opakowanie, ale nawet całe nic nie dało....

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe

nie działają

Dałam im szansę dwa razy i dwa razy się nie sprawdziły.

Główne minusy:
- cena
- NIE DZIAŁAJĄ skutecznie. Lepszy efekt po najzwyklejszym peelingu.

1 gwiazdka za:
+ cera wygląda po nich jakby trochę oczyszczona, ale tylko wygląda

Używam tego produktu od: 1 opakowanie pół roku temu, 2 opakowanie niedawno

bubel

kupiłam, wypróbowałam, na wiele nie liczyłam a i tak się rozczarowałam. większego badziewia to ja chyba w życiu nie kupiłam! :/ użyłam tak, jak trzeba, na mokry nos, na mokre czoro, na mokrą brodę, a coś-nie-coś do usunięcia się tam znajdzie. dociskałam co jakiś czas i trzymałam 15min. zrobiłam 4 podejścia i się poddałam. policzę na palcach jednej ręki ile porów mi odetkało. plus po ściągnięciu został na skórze taki niby klej czy pierun ich tam wie co to było. skóra owszem gładsza, ale co z tego, skoro tak samo gładką skórą i duuuużo lepiej oczyszczoną mam po użyciu klasycznego peelingu?? strata pieniędzy. nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni i łużej nie będę tracić czasu i pieniędzy
Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Cieniutko...

Plastry trzeba przykleić na wilgotny nos i docisnąć do skóry.Po chwili czuc jakby sie kurczyły(mało przyjemne uczucie ale da sie przeżyć),
Usuwa wagry w niewielkim stopniu a do tego skóra na nosie jest wysuszona i zostają białe ślady , nie wiem czy to resztki kleju czy co.Musze zawsze po tym umyc nos wodą
Są niedrogie i dostępne w większości drogerii i w aptekach.

nawet, nawet

Użyłam zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu, przed zastosowaniem zrobiłam także peeling. Plastry działają naprawdę w niewielkim stopniu, z mojego nosa zniknęło zaledwie kilka wągrów. Plusem jest to, że skóra na nosie jest wyraźnie gładsza.
Na drugim plastrze było zdecydowanie więcej wągrów, a więc lepiej zadziałał. Nos, jak przy użyciu pierwszego, jest dużo gładszy, ale mimo plastra najeżonego wągrami nie zauważyłam, że mam ich mniej na nosie.

całkiem ok

kupiłam te paski na próbę. wcześniej używałam plastrów nivea. dla mnie paski Beauty Formulas spełniają swoje zadanie. używam ich co tydzień i za każdym razem odklejony pasek wyciąga kilkanaście wągrów (pierwszy plaster - gdy uzyłam po kilku latach niestosowania ich - po odklejeniu był cały "upstrzony" wągrami).

nos jest czystszy i gładszy w dotyku (wcześniej dotykając go czułam te wągry pod palcami)

plastry nakłada się i zdejmuje bez problemu - ważne jest zmoczenie nosa przed aplikacją paska - tak jak jest to napisane w instrukcji

polecam - ja na razie innych, lepszych plastrów oczyszczających nie znalazłamUżywam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: 3

styczeń 2012: zastanawia mnie jedno - jak to się dzieje, że pomimo, że odklejony plaster wyciąga mnóstwo wągrów, nadal na nosie widnieją czarne kropki (mniej ale jednak), tyle tylko, że jest on gładszy w dotyku i nie świeci się aż tak bardzo w ciagu dnia. Użyłam plastrów na nos także na brodę i czoło (mimo, że ta firma ma w ofercie takowe, jednak plaster to plaster) i też jakieś syfki zostały wyciagnięte wraz z plastrem.

Z braku innych dostępnych plastrów pozostanę przy tych, ale jeśli któraś z dziewczyn zna lepsze i dostępne w Polsce to proszę o wiadomość na PW :)

Dobrze oczyszczaja

Plasterki kupuje regularnie, sa one juz niezbedne w moim rytuale oczyszczania twarzy.
Wazne jest, zeby je stosowac zgodnie z instrukcja.

Nalozone na mokra skore twarzy czuc jak po kilku minutach zaczynaja sie \'sciagac\' co oznacza ich dzialanie. Zdejmowanie ich moze troszke szczypac dlatego lepiej jest to robic powoli. Po ich zdjeciu skora jest widocznie oczyszczona z wagrow, ktore zostaja na plasterku. Mysle, ze w pelni spelniaja swoja role.
Polecam takze do uzywania plasterki na brode i czolo z tej samej firmy.

Chce tylko dodac, ze dziwi mnie tak wysoka cena. Ja kupuje te plasterki za funta czyli ok. 5 zl i jestem prawie pewna, ze nie wydalabym na nie az 14 zlotych!

Używam tego produktu od: Maj 2011
Ilość zużytych opakowań: 3 cale, w trakcie 4

Fantastyczne, niezastapione

W zwiazku z tym, ze moj nos nie jest wolny od wagrow, paski kupilam jak tylko pierwszy raz zobaczylam je na rynku polskim. Po raz pierwszy uzylam ich zgodnie z zaleceniami producenta i faktycznie jakis efekt byl, ale bez rewelacji...
Natomiast, aby uzyskac jak najlepszy efekt, teraz zawsze przed zastosowaniem paskow robie piling i spulchniam cere 15-minutowym zabiegiem (parowka z rumianku) - efekt fantastyczny, wyciaga gleboko osadzone wagry. Generalnie po tych zabiegach i maseczkach uzyskuje efekt jak po oczyszczajacym zabiegu w gabinecie kosmetycznym - nie widze roznicy! Kosmetyczka rowniez nie widzi, bo jak po 2 latach nie uczeszczania do kosmetyczki poszlam na zabieg czyszczacy, kosmetyczka ze zdziwieniem zabierala sie do zabiegu, gdyz wydawalo sie, ze cera jest zadbana i czysta.

Polecam wszystkim, ktorzy maja czarne kropki na nosie, ale koniecznie wczesniej wykonac piling i parowke z rumiankiem!

A dla tych, ktorzy pisza o kleju - za bardzo nawilzylyscie nos, nakladalyscie plasterek mokrymi rekami lub tez nie poczekalyscie do momentu gdy plasterek wystarczajaco wysechl - tez mi sie zdarzylo raz czy dwa razy i faktycznie efekt byl fatalny...

(jesli chodzi o same plasterki, to wszystkie te plasterki niewazne od jakiego producenta dzialaja tak samo, wiec moze byc rowniez innej firmy, a efekt murowany!)

Używam tego produktu od: Odkad pojawily sie na rynku takie plasterki (ok. 10 lat)
Ilość zużytych opakowań: ???

świetne!

te plastry były dla mnie wybawieniem!
mam bardzo rozszerzone, zanieczyszczone pory na nosie.
są widoczne. żaden żel który rzekomo "oczyszcza i odblokowuje pory" nie pomógł w jakiś wyraźny sposób.
te plastry zauważyłam w aptece i skusiłam się.
nakleiłam na zwilżoną skórę na kilkanaście minut i... zaskoczenie! na plasterku było mnóstwo zanieczyszczeń, "szarych kropek" i wągrów. po raz pierwszy w widoczny sposób zauważyłam oczyszczenie. wiem, że plastry są na nos, może to głupie ale... nakleiłam je też na brodę-również świetnie się spisały.

teraz minus:
plastry niestety są za drogie-ja zapłaciłam 14,50zł za 6sztuk, czasem dzień po dniu trzeba było powtórzyć oczyszczanie... za 6 sztuk taka cena to za dużo, za to odejmuję pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: około 3

Średni produkt

Nie jestem do końca zadowolona z tych plastrów.
Usuwają część wągrów, jednak wiele wciąż pozostaje na nosie.
Zdjęcie plastra trochę boli, nos jest odrobinę podrażniony.
Efekty są praktycznie niezauważalne.
Raczej nie polecam.

Dobre.

Na plasterkach widać mnóstwo wągrów, aczkolwiek wyrywa on tylko małą część zaskórników, bo te co lezą głęboko dalej tam są. Po paru użyciach były już coraz jaśniejsze, ale już zrezygnowałam z nich, ponieważ i tak do końca ich nie usuwa.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: trzy

Całkiem nieźle

Nie podrażniają, w ogóle bałam się, że będą jakieś palące, piekące, bo zawierają środki przeciwbakteryjne.
Nie bolą, bałam się momentu ściągania, bo dość mocno przywarły do nosa i stwardniały, ale zero bólu.
Nie wysuszają, bałam się efektu jak po L\'Orealu, on strasznie wysusza i parzy chemicznie.
Nie ma krostek w przeciwieństwie do samodzielnego wyciskania paluszkami wcześniej oczyszczonymi w środkach dezynfekujących.
Nie ma ranek i zadrapań oraz wgnieceń po palcach i paznokciach.
W ogóle bardzo dobrze oczyszczają, w moim przypadku pasek był pełny wągrów i innych paskudztw, a pory były mniejsze i zwężone.
Nie pozostawia nosa tłustego, nos się nie błyszczy nawet przy cerze mieszanej.
Są dość duże, bałam się, że obejmą niewielki skrawek nosa.
Aha, ważne, bo bym zapomniała, nosek nawilżam delikatnie, tak by plaster przywarł, minimalnie ma być nawilżone, wtedy lepiej czyści.
Do wad:
Są dość drogie, 6 plasterków za 14 zł.
Ciężko je odlepić od folii.
Nie czyszczą w 100%, ale nie istnieje preparat o 100% skuteczności;)

Używam tego produktu od: Kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego