Vichy, Aqualia Thermal Riche (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o bogatej konsystencji)

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o bogatej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.

Idealny, gdyby nie konsystencja, ktora jest dosc tlusta i pozostaje na skorze

Konsystencja produktu jest żelowa, za co od razu dałam dużego plusa - lubię takie konsystencje bo są lekkie i bardzo rzadko zapychają. Jeśli chodzi o opakowanie to wiecie, że jestem fanką minimalistycznych pudełek a Vichy to piękny, biały słoiczek który wygląda delikatnie na półce.

W skład kremu na dzień wchodzą m.in woda termalna, która jest bogata w minerały niezbędne dla skóry. Dodatkowo pojawia się także gliceryna, która świetnie nawilża.

Działanie kremu jest nie jest aż tak szybkie jak pisze producent. Osobiście doczekałam się efektów po pierwszym tygodniu. Faktycznie, skóra była w coraz to lepszej kondycji. Polecam ją komuś, kogo cera jest podrażniona kaloryferami albo klimatyzacją. Mimo iż krem ma bogatą konsystencję, to momentalnie się wchłania, koi, przynosi ulgę, po czasie maksymalnie nawilża buzię.

Dodatkowym atutem jest łagodzenie podrażnień, czyli coś czego nigdy nie spodziewałabym się po tym kremie. (moment kiedy masz pryszcza ale testujesz nowy kosmetyk i nie chcesz kłaść niż innego na twarz!!)

Czytałam także opinie dziewczyn, które pisały, że robią z niego maseczkę, nakładając grubszą warstwę i odczekując pare minut - świetny pomysł!

najlepszy nawilżacz!:)

Stosuję go tylko przy mocnym przesuszeniu skóry, przeważnie na suche skórki.

Zalety:
- szybko się wchłania,
- super nawilża,
- nie pozostawia tłustego filmu,
- nadaję się pod makijaż
- cena.

Wady:
- potrafi mnie zapchać.

Lekka konsystencja i wspaniałe nawilżenie

Dostałam ten krem w wersji mini, w uroczym słoiczku mieszczącym 15 ml kosmetyku. Z początku używałam go głównie na wyjazdach, przez ostatni miesiąc również na co dzień - co świadczy o tym, że jest całkiem wydajny.

Ten krem przede wszystkim wygrywa konsystencją - jest leciutka i błyskawicznie się wchłania, nie odznacza się w żaden sposób pod makijażem, a jednocześnie bardzo dobrze nawilża cerę. Tak jak można ocenić stosunek ceny do jakości, tak w tym przypadku stosunek konsystencji do nawilżenia oceniam na 10/10 ;).

Zapewne sama go nie kupię, bo jednak za cenę znacznie niższą mogę kupić równie dobrze nawilżające - choć nie tak szybko wchłaniające się, trudno, najwyżej odczekam kilkanaście sekund dłużej! - produkty kosmetyczne. Ale komuś, kto cały czas szuka swojego ideału, a przy okazji może wydać kilkadziesiąt złotych na krem na dzień, absolutnie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedna miniaturka

Ulubiony

Mam skórę mieszaną i używam tej i lekkiej wersji na zmianę.
To pierwszy krem nawilżający, który według mnie wchłania się w skórę a nie działa tylko powierzchownie.
Uwielbiam go za delikatny zapach, ładne nawilżenie, nie podrażnianie. Zdecydowanie poprawia kondycje mojej kapryśnej skóry.
W tym tygodniu znów go odkupie po raz n-ty.
Polecam miłośniczkom dobrego nawilżenia.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

Genialnie nawilża, ale nie polecam pod dzienny makijaż

Krem jest naprawdę wart swojej ceny. Mimo, że nie posiadam skóry suchej, do której jest wersja RICH przeznaczona, a mieszaną w kierunku wrażliwej, to świetnie sobie na niej radzi. Jedyny minus na mojej skórze jest taki, że gdy nałożę go rano, pod lekki podkład, świecę się jak kula dyskotekowa :D Wolę go stosować na wieczór (grubsza warstwa, która szybko się wchłania, a skóra rano jest widocznie nawilżona) ponieważ mimo zapewnień producenta, pozostawia tłusty film. Zdarza mi się go także nakładać pod podkład, gyd maluję się Revlonem CS, który jak większość wizażanek wie, ma skłonności do przesuszania.
Podsumowując:
+ wspaniale nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ lekka konsystencja
+ ładny, łagodny zapach (nie utrzymuje się na skórze)
- pozostawia tłusty film

Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

"I , że nie opuszczę Cię aż do śmierci".

Nigdy wcześniej nie miałam tak dobrego kremu jak ten. Jest naprawdę świetny.
Wiele kremów nawilżających istnieje tak naprawdę tylko z nazwy - udają kremy nawilżające, choć tak naprawdę żaden nie nawilża, a często zdarza się ,że nawet może wysuszyć skórę.
Zanim zaczęłam stosować ten krem miałam kilka nawilżających z nivei , aa i ziaji, ale naprawdę żaden z nich nie spisywał sie nalezycie.

Mój dostałam od koleżanki, która pracuje w aptece. Jest próbką -słoiczek ma 15 ml. Alepomimo tak małej pojemności stosuję go już od pół roku i musze przyznać , że jest naprawdę wydajny. :)

Same plusy. świetnie nawilża, sprawia, że moja skóra nabiera naprawdę zdrowego wyglądu i staje się znacznie gładsza i czystrza (świetnie pomaga mi w leczeniu mojego hormonalnego trądziku, który jest wybitnie upierdliwy).

Jako wadę w sumie mogłabym dać cenę, ale nie ukrywajmy. Warto. Za każde pieniądze. W tej chwili już wiem, że nie chcę innego kremu nawilżającego i pozostanę mu wierna do konca moich dni- o ile go nie wycofają, w co oczywiście wątpie :).

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetnie nawilża

Ja go pokochałam bo jest naprawdę niezastąpiony jeżeli chodzi o nawilżanie, tym bardziej w zimę i właśnie wtedy go używałam, kiedy moja cera potrzebowała większego nawilżenia.
Czuć było bardzo dobre nawilżenie.
Moja cera nie miała do niego zastrzeżeń nie pojawiło się nic podczas jego stosowania. Konsystencja jest odpowiednia, nie taka ciężka jak by się mogło wydawać.
Aktualnie czeka na porę zimową bądź kiedy będzie mi potrzeba mega nawilżenia;)

skuteczny nawilżacz

Krem stosowałam na twarz,szyję,dekolt na noc.

Recenzowany kosmetyk jest skutecznym kremem nawilżająco-odżywczym. Przywraca skórze nawilżenie i pomaga ją ukoić w dni, w które borykamy sie np z przesuszeniem skóry spowodowanym niskimi temperaturami, wiatrem czy innymi czynnikami atmosferycznymi. Na skórze podrażnionej kwasami/retinoidami kosmetyk nie sprawdzil się- delikatnie piecze.
Na krem nie da się nałożyć kremu z filtrem w taki sposób aby na twarzy nie powstała tłusta lepka maź.
Makijaż wyglada na nim ciężko (staje się widoczny) dlatego stosowałam go na noc.
Krem nie powoduje niedoskonalości i nie podrażnia oczu.

Tak jak napisałam powyżej krem skutecznie nawilża i odżywia skórę (czyli robi to do czego jest przeznaczony) jednakże nie wrócę do niego ponieważ w tej cenie mogę znależć kremy o lepszym skladzie.

Podsumowując, krem polecam osobom narażonym na niskie temperatury, zmiany temperatur oraz pracującym w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Używam tego produktu od: 2 lub 3 mce
Ilość zużytych opakowań: 1 op

MEGA dla bardzo wysuszonej skóry

Podczas kuracji przeciwtrądzikowej Izotekiem, szukałam kremu który pomoże mi pozbyć się tej suszy na twarzy. Aż trafiłam na to cudo. Dziewczyny, które stosowały Izotek i tym podobne wiedzą o co chodzi :)

PLUSY
-maksymalne nawilżenie, nawet bardzo przesuszonej cery
-usuwa uczucie ściągnięcia
-skóra delikatna, nawilżona miękka
-nie zapycha

Dla mnie było on zbawieniem w tamtym okresie.
Po zakończeniu lecznia odstawiłam go od codzinngo użytku, gdyż moja skóra nie jest już tak przesuszona, jednak w ekstremalnych sytuacjach (zima, wiatr, mróz) wracam do niego. Jest cudowny

Używam tego produktu od: 7 miesicy
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

zionie alkoholem !

No nie mogę... Tylko Vichy potrafi wyprodukować krem, który po odkręceniu wieczka wali nas w nos i oczy spirytusem! Nie wiem jak wy, ale dla mnie jest to nie do przejścia. Myślałam, że unowocześniona wersja będzie pozbawiona tego przykrego mankamentu, ale jak widać producent ma głęboko gdzieś naszą delikatną, kobiecą skórę. Przyjrzywszy się dokładnie składowi, dostrzeżemy PEGi, konserwanty i całą masę chemii, która nie powinna się w kremie XXIego wieku znaleźć. Jestem nim więc zniesmaczona.

Kosmetyk ma bardzo dobrą konstystencję i doskonale się rozprowadza, co jest chyba jego jedyną zaletą. Pozostawia na skórze warstwę, która uniemożliwia szybkie wykonanie makijażu rano. Nie zlikwidował moich zmarszczek na czole wynikających z odwodnienia skóry. Bardziej natłuszcza niż nawilża... A do tego potrafił zapchać. Po zużyciu do końca słoika nie widzę żadnej wyraźnej poprawy stanu mojej skóry. Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

kosmetyk warty wypróbowania. Jestem zdecydowanie na TAK

Do kremu wracam regularnie. Jest to naprawdę mój sprawdzony sposób na suchą skórę. Używam go zarówno na dzień jak i na noc, a jeżeli chodzi opinie, iż nie nadaje się pod makijaż: to absolutnie u siebie tego nie zauważyłam. Rano zazwyczaj walczę z zegarkiem na minuty, wiec nie daje szansy porządnie kosmetykom dojść do siebie, tylko nakładam w krótkich odstępach czasowych jeden po drugim. Dla mnie jest ok.

Plusy:
świetnie nawilża dając uczucie komfortu
pięknie pachnie
jest dobry do cery wrażliwej
daje długotrwały efekt

Minusy:
pewnie nie jest to wina kremu, tylko mojej skóry lub po porostu przyzwyczajenia - ale zauważyłam, że używając "słoiczek po słoiczku" kolejny traci swoją moc i nie robi już takiego wrażenia. Dlatego po każdym robię sobie przerwę na kremy do mojej płytko unaczynionej cery i wracam do niego po przerwie. Wtedy znowu zachwyca :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: minum 6

Dobrze nawilża

Używałam tego kremu na dzień pod makijaż i świetnie się spisywał. Nie zgodzę się z innymi recenzentkami, że nie nadaje się pod makijaż, z tymże ja z rana po wstaniu się kremuje i po 2h nakładam makijaż.
ZALETY:
-genialnie nawilża i łagodzi
-wydajny
-eleganckie szklane opakowanie
WADY:
-cena

Używam tego produktu od: 1m-c
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka 15 ml