Rimmel, Hide The Blemish (Korektor)

Rimmel, Hide The Blemish (Korektor)

Pojemność 4,5 g

Korektor w sztyfcie. Maskuje przebarwienia skóry, wypryski oraz ciemne kręgi pod oczami. Przebadany dermatologicznie.

Bardzo słabo :(

Korektor według mnie wypada bardzo słabo. Jest bardzo kremowy, ciężki, pod oczy absolutnie się nie nadaje. Krycie dobre, ale jedynie punktowo na jakieś pojedyncze niedoskonałości. Nie polubiłam go. Kupiłam za jakieś grosze na allegro, na pewno więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: posiadam od października 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie którego na pewno nie skończę

Na pewno się jeszcze z nim zobacze

Na pewno nie pod oczy, ale to już wszystkie wiemy. Mam odcień Ivory i pasuje mi niemal idealnie. Maskuje przebarwienia i wypryski, ale niestety równiez podkreśla suche skórki. Nie jest szczególnie trwaly, ale trochę się jednak utrzymuje na twarzy. Próbowałam go uzywać pod podkład i jeśli resztę kosmetyków rozprowadzam blenderem, jego trwałość jest znacznie przedłuzona. Na podkład uzywam go tylko do tych jaśniejszych odcieni. Kremowa konsystencja powoduje że tu i ówdzie wypełni nam rozszerzone pory, ale nie z wszystkimi podkładami dobrze koegzystuje i niestety zdarza mu się wtedy rolować.

Używam tego produktu od: półtorej roku niesystematycznego uzywania
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Calkiem przyzwoity korektor ;)

Od dluzszego czasu szukam dobrego korektora typowo na pryszcze,rozne niespodzianki i zaczerwienienia.Dotychczas wiekszosc korektorow w sztyfcie wychodzila dziwnie pomaranczowa i jeszcze bardziej podkreslala moje niedoskonalosci.Ten korektor za pare zl tego nie robi.Jest calkiem przyjemnie jasny,dobrze wtapia sie w moja skore.Jego krycie jest bardzo dobre,nadaje sie takze do nakladania w okolicach moich rozszerzonych porow-nie podkresla ich :) Korektor ma bardzo fajna konsystencje,nie jest dziwnie tlusty,bardziej kremowy.Jedyny problem jaki mam z tym korektorem to jego marna trwalosc.Trzeba w ciagu dnia robic poprawki,napewno az do zmycia makijazu na twarzy nie przetrwa.Ogolnie jestem zadowolona i jak za ta cene polecam :)

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Pod oczy kompletnie się nie nadaje. Niedoskonałości ukrywa idealnie!

Szeroka paleta odcieni sprawi że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.
Korektor dobrze kryje niedoskonałości, ma tłusta konsystencję przez co czasem zdarza mu się zostawiać smugi.
Pod oczy kompletnie się nie nadaje - zbiera się w zagłębieniach.
Jeżeli chodzi o maskowanie niedoskonałości trzyma się naprawdę dobrze- cały dzień.
Jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: parę

przeciętny

Kupiłam go za 10 zł w Pepco, akurat potrzebowałam korektora, a ten sam nawinął mi się w ręce.
Ogółem jest taki sobie. Jeżeli jeszcze raz spotkam go w Pepco, to raczej kupię go ponownie, głównie za kolor - mam najjaśniejszy, Ivory, i idealnie wpasowuje się w moją karnację. Nigdy nie miałam lepiej dopasowanego korektora.
Dlatego, mimo minusów - podkreślaniu suchych skórek i tłustej konsystencji (słabo nadaje się pod oczy), raczej kupię go jeszcze raz.

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie zbyt dobry produkt

Nie jestem zachwycona, nie kryje zbyt dobrze, pozostawia widoczne smugi.Na pierwszy rzut oka widac, ze ktoś go uzywalam.Nie jestem zadowolona za te cene mozna kupic o wiele lepszy korektow.Jestem na nie.Posiadam kolor San 002.Ciezko go rozetrzec.Odznacza sie na skorze.Ogolnie mogło byc lepiej.Jednak mi nie słuzy

Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

idealny

Korektor idealnie kryje niedoskonałości, wygląda naturalnie, jest wydajny i cena nie jest odstraszająca jak na tak dobry produkt :) Myślę, że dalsze zachwalanie nie ma sensu.
Zdecydowałabym się na kolejny zakup z pewnością :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

Taki sobie

Kupiłam ten produkt, ponieważ potrzebny był mi korektor. Co prawda chciałam kupić inny, ale że nie znam j.angielskiego, dopiero po kupnie dowiedziałam się, że kupiłam korektor na cienie pod oczami. Na szczęście przydał się, ponieważ delikatnie cienie mam.

Nie mam pojęcia, co o nim sądzić. Niby łatwo się go rozsmarowuje, maskuje cienie pod oczami, ale czasami trzeba nałożyć grubą warstwę, i nie maskuje przebarwień.

Produkt ten nie zadowolił mnie zbytnio. ;/

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Tłusty i spływający

Szczerze, nie cierpię go. Jest jak podkład w sztyfcie. Jako korektor ściera się już podczas nakładania na niego podkładu, natomiast pod pudrem wygląda sztucznie (ale ja jestem przewrażliwiona na punkcie korektorów).
Pod oczy, jak wszyscy piszą, kompletnie się nie nadaje, zbiera się w zagłębieniach i drobniutkie zmarszczki wyjątkowo dobrze podkreśla. Jest tłusty i brzydko się rozprowadza.
Używam, bo troszkę udało mi się go rozpracować, ale już nie mogę się doczekać, kiedy się skończy. Wyjątkowo bardzo boję się nowych korektorów, ale może tym razem uda mi się znaleźć lepszy...

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

szkoda, ze nie nadaje sie pod oczy :/

To jeden z niewielu korektorow, ktore kupilam ponownie ;) Jestem fanka testowania nowosci, uzywalam juz L\'Oreala, Max Factora i Revlona a Rimmel z nich wszystkich jest najgorszy jesli chodzi o aplikacji typowa "pod oczy". Niestety- nawet na dobrze, czasem nawet "swiezo" nakremowanych powiekach doslwonie sie roluje i nie chce trzymac :( Strasznie sobie go chwale,ze doskonaly jasny odcien ale ogromny minus za nie nadanie sie pod oczy. Kiedy nawet cos mi sie uda go nalozyc (topornie) to sprawia,ze mam pande pod oczami od tuszu! Niewybaczalne.
W sumie kupilam go z mysla o kryciu jakis "niespodzianek", ale poki co nie narzekam na cere a wlasnie na fioletki pod oczami.
Jesli chodzi jednak o maskowanie krostek itp Rimmel spisuje sie swietnie i trzyma sie caly dzien- i na nic nie narzekam jesli chodzi wlasnie o maskowanie tego typu rzeczy.
Odejmuje wlasnie za beznadziejna aplikacje dookola-oczna (tak beznadziejna,ze w ogole juz go nie uzywam w tym celu).

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

dobry do niedoskonalosci, ale nie pod oczy

Bardzo fajny ALE tylko do krycia lekkich zaczerwienien i wypryskow w poczatkowym stadium. Absolutnie nie polecam go pod oczy (za ciezki i wysusza) ani na miejsca gojace sie, przesuszone np. mascia przeciw tradzikowi (wyglada gorzej niz przed uzyciem korektora) - do takich celow mam korektor o bardzo lekkiej, prawie plynnej konsystencji, ktory nakladam miekkim pedzelkiem.
Przy takim podziale zadan ten korektor sprawdza sie dobrze. Zuzyje go do konca, ale bede szukac lepszego.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

nie dla mnie

Skusilam sie na ten produkt dzieki opiniom z wizazu, lecz zawiodlam sie. Korektor ma jakas dziwna, tlusta konsystencje. Nie zakryl moich cieni, wrecz je podkreslil, uwypuklil. Uzywalam go 2 tygodnie i oddalam siostrze.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie