Bell, Diamond Eyes Mousse (Diamentowy cień w musie)

Bell, Diamond Eyes Mousse (Diamentowy cień w musie)

Wodoodporny cień o konsystencji musu. Zawiera przestrzenne kryształki odbijające światło.Jest lekki i puszysty. Doskonale i na długo przylega do powiek. Nie przemieszcza się i nie gromadzi w załamaniach. Umożliwia efektowny i szybki makijaż. Dostępny w ośmiu odcieniach.

jestem na tak

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Już mam chęć zakupić kolejny ale nie mam za wiele okazji aby go tak naprawdę stosować ponieważ nie wiem czy takie drobinki jak na makijaż codzienny przystoją kobiecie po trzydziestce:)
Bardzo lubię tę formę cienia- mus, krem- to jest idealne dla mnie. Łatwe, szybkie i przyjemne nakładanie. Nic się nie obsypuje, nie brudzi miejsc pod oczami.
Te drobinki... super... to jest główny plus, przecież o to w nim chodzi:) Efekt rozświetlenia. Z daleka nie jest aż tak bardzo widoczny ale z bliska efekt jak dla mnie powalający. Na wielkie wyjście czy chociażby teraz na imprezę karnawałową jak znalazł. U mnie w Sylwestra trzymał się idealnie, nie osypywał sie a efekt był taki jak powinien być:)
Cenowo też nie jest drogi a z pewnością bardzo wydajny więc warto się pokusić o zakup:)
U mnie w drogerii do wyboru były tylko trzy ale te osiem to nawet nawet. Można i tak coś wybrać.
Mimo tej skończonej u mnie dawno trzydziestki stosuję go w makijażu dziennym:) tak mi się podoba:)

Używam tego produktu od: trzech tygodni

fajny ale osypuje się

ma dwa minusy
1. osypuje się brokat, po około 7 godzinach mam go na policzkach
2. pudełeczko- wolałabym aby było mniejsze i płytsze, zazwyczaj nadkładam go palcami wtedy można go fajnie rozprowadzić, ale jeśli mam dłuższe paznokcie to dostaję się pod płytkę

generalnie fajny cień, daje fajny efekt mokrej powieki, można uzyskać mocniejszy lub delikatniejszy odcień w zależności od ilości produktu na oku.

na co dzień go nie nakładam, wole subtelniejsze wersje; ale na wieczór lub imprezę jest w sam raz; i mega wydajny

bardzo dobry

Kolejny udany produkt bell.
-cienie są trwałe,
-drobinki utrzymują sie na swoim miejscu, nie migrują po twarzy
- cienie nie daja tandetnego efektu- raczej wrazenie \'\'mokrej\'\', blyszczacej powieki
- rewelacyjny produkt na lato, na wakacje
- mam trzy kolory i z kazdego jestem zadowolona
Polecam!

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech

Bardzo fajny!

Świetny cień :)

Zalety:
-mega wydajny, mam go rok i ledwo go ubyło
-przyjemna aplikacja, nic się nie obsypuje
-ładnie się błyszczy, nie roluje na powiece
-opakowanie odporne na \'bliski kontakt z podłogą\' :D

Nie wiem czy kupiłabym ponownie, ponieważ straczy mi na jeszcze bardzo długo.

Wad nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: przeszło roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo fajny

Bardzo dobry, trwały cień.
Mam jasny odcień, więc duża ilość brokatu nie rzuca się bardzo w oczy. Używam go na codzień i nie ma jakiegoś dyskotekowego efektu świecenia ;)
Bardzo ładnie rozświetla, otwiera zmęczone oczy. W ciągu dnia nie zbryla się i nie ściera. Jest bardzo wydajeny, opakowanie starczyło mi an ponad 3 miesiące. Własciwie trudno mi znaleźć w nim minusy ;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Bardzo przyzwoity produkt.

Produkt idealnie nadaję się do wykończenia lub zaakcentowania miakijażu oczu. Cudownie się prezętuję w pół mroku. :)

Plusy :
- Mus idealnie się rozprowadza palcem.
- Delikatnie błyszczące drobinki.
- Wygodne ,małe opakowanie.
- Jeśli dobrze obeschnie ,bardzo długo sie utrzymuję.
- Niepotrzebnie się nie rozsypuje.
- Delikatna paleta kolorów.
- Wydajny.
- Nie jest za mocny ,więc nie tworzy efektu "nasypanego" brokatu.
- Dobra cena (ok.15zł)

Minusy:
- Zapach nie powala.

Produkt godny polecenia.
Posiadam kolor złoty. Wrzucam obrazek.

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe.

nie dla mnie

Kupiłam ten produkt z ciekawości zachęcona przez koleżankę. Niestety nie spełnia moich oczekiwań.
Minusy-
-za ciężki
-załamuje się na powiekach
-za dużo brokatu
-trudno go rozetrzeć żeby to w miare dobrze wyglądało

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: wypróbowałam 2

Na impreze dla nastolatek - tak

Skusiłam się na ten cień z ciekawości, z chęci wypróbowania cienia w musie. Wybrałam neutralny róż.
Plusy:
- Opakowanie fajne, malutkie, poręczne, w formie słoiczka.
- Muśnięcie powieki takim musem pozostawia film brokatowy, w przypadku koloru różowego - ja go nie widzę zupełnie na powiece.
- Cena dość przystępna.

Minusy:
- Cienie mają w sobie dużo brokatu - jak dla mnie to aż za dużo.
- Kolor różowy po nałożeniu dużej warstwy bardzo widoczny, mocno brokatowy - tandetnie to wygląda.

Zawiodłam się na kolejnym kosmetyku Bell, chociaż pamiętam, że kiedyś były to jedne z fajniejszych kosmeytków kolorowych.
Ogólnie podsumowując, nie jest to kosmetyk kolorowy, który poleciłabym innym. Być może to kwestia koloru, nie mam pojęcia. Ja odniosłam wrażenie, że to sam brokat, nic poza tym.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: napoczęte jedno

Kupiłam ten cień z myślą o weselu- szukałam wtedy cienia, który byłby mocno błyszczący i jednocześnie dość trwały. Padło na Bell i nie zawidołam się:
-cień jest niesamowicie trwały i to bez bazy,
-pięknie mieni się
-można na niego nakładać inne cienie, przez co uzyskujemy świetny migoczący efekt w różnych kolorach
- tani- kosztował mnie ok 14- 15 zł
-wydajny

Polecam!!!!

diamentowy połysk, który każdy zauważy

To jeden z tych kosmetyków, o których pytają cię nawet obce kobiety, nie mogące oderwać wzroku od Twojego makijażu. Nakładam go wedle wskazań producenta na powieki, ale także na inne części ciała na specjalną okazję - pięknie wygląda na opalonym dekoldzie:) Odnoszę niestety wrażenie, że konsystencja produktu zepsuła się nieco z czasem - przed kilkoma laty, kiedy odkryłam produkt i byłam w stanie go zakupić w jednej z krakowskich drogerii, była ona o wiele lepsza, bardziej skondensowana i lepiej się rozprowadzał cień. Teraz niestety cienia nie dostanę w mojej drogerii, a ten zakupiony na allegro, nie zachwyca aż tak, jak dawniej. Mimo wszystko, dalej go uwielbiam i nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez przy najmniej dwóch odcieni:)

Ilość zużytych opakowań: około 6, w tym dwa w trakcie

Trwały!

Posiadam kolor srebrny, jest rewelacyjny.
Wprawdzie mam już końcówkę, stwardniałe, pokruszone kawałki (w sumie taki go miałam od początku, bo "odziedziczyłam" go po koleżance) ale i tak go uwielbiam.
Nie wiem jak sprawuje się gdy jest nowy (świeży mus), ale na pewno jeszcze lepiej.
+ Trwałość i intensywność: Po nałożeniu jest bardzo intensywny i super się mieni na powiece no i za co mu chwała - trzyma się cały dzień!
+ Opakowanie: Słoiczek solidny, nie pęka, a mam go już około roku, poręczny, wprawdzie napisy się starły, ale to chyba nie ma znaczenia (przynajmniej dla mnie).
Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Pół na pół

Hmmm...Mieszane uczucia: zakupiłam 2 kolory 160 i 130. Pierwszy kolor ciekawy różowo-fioletowy, ale trafił się przyschnięty, twardy, źle się go nakłada. Na testerku był bardzo fajny, świeży.
Drugi kolorek beżowy-konsystencja miękka, nakłada się dobrze ale na powiece zbyt brokatowy.
Z następnymi kolorami jednak już nie zaryzykuję, przyschniętego nie udało mi się w sklepie zareklamować i tak się zniechęciłam do tej serii-i marki.