Ziołolek, Linomag Sun, Krem promienioochronny z filtrem mineralnym dla dzieci i niemowląt SPF 30

Krem Linomag Sun chroni skórę Twojego dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i poparzeniami. Zawiera filtr mineralny, dzięki czemu może być stosowany u najmłodszych dzieci, nawet niemowląt już od pierwszych dnia zycia. Działanie filtra mineralnego, wspomagane działaniem witamin F i E zapewnia długotrwałą i wodoodporną ochronę przed promieniowaniem UVB i UVA. Dzięki zawartości witaminy F krem łagodzi podrażnienia i wspomaga procesy regeneracji naskórka. Ponadto witamina E wyłapuje wolne rodniki.

całkiem niezły

Nie wiem czemu są az tak negatywne recenzje tego kremu. Mi przeszkadza jedynie to , że bieli-brudzi ubrania, ale wiem, ze każdy krem z filtrem mineralnym tak robi,więc czepiać za bardzo się nie mogę. Używałam kremu całe gorące lato i mojemu dziecku(jeszcze nawet nie rocznemu)doskonale służył.Najważniejsze, że ma wysoki mineralny filtr, który działa, bo mimo długiego siedzenia na dworze i dużego słońca nie było żadnych oparzeń skory (mimo wózka, parasola etc zawsze stopy wystają dziecku, nie da się całego przed słońcem zasłonić,szczególnie jak zaczyna się poruszać). Krem jest nieco tłusty, ale nam to nie przeszkadzało, ładnie się wsmarowywał. Nie zauważyłam tez żadnego nieprzyjemnego zapchu, wg mnie w ogóle nie pachnie.
Na jego plus przemawia też cena, bo zwykle kremy z filtrem mineralnym są dość drogie.Używam tego produktu od:3 miesięcy

nie warto

Bardzo gęsty i trudny do rozsmarowania. Kupiłam go dla 7-miesięcznej panny, która dostaje wścieklizny, gdy próbuję posmarować jej nim buzię. Prawdą jest tez to, że bardzo bieli, ale to akurat mi nie przeszkadza, bo po kilku minutach już tego nie widać.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zdecydowanie nie!

Krem kupiłam jakiś czas temu na próbę w aptece. Zaznaczam, że w aptece, ponieważ krem miał jeszcze długą datę ważności i był oczywiście zamknięty, ale po odkręceniu słoiczka dało się zauważyć gruby, jakby wyschnięty kożuch. Po zdjęciu tego kożucha, dopiero pod spodem był krem o normalnej konsystencji. Krem ma nieprzyjemny zapach; lubię kosmetyki nieperfumowane dla dzieci, ale on nie jest nieperfumowany, tylko po prostu brzydko pachnie, bardzo źle się rozsmarowuje i oczywiście bieli, jak to filtr mineralny, ale bieli w sposób naprawdę straszliwy - mam porównanie z innymi filrami i naprawdę widać różnicę. Nie eksperymentuję więcej na dziecku, krem zużyłam do smarowania pupy, a na buźkę i ciało używamy jednak aptecznych filtrów SPF 50+:))

Używam tego produktu od: tygodnia