Dermika, Collaction, Krem anti - aging na dzień aktywowany światłem

Dermika, Collaction, Krem anti - aging na dzień aktywowany światłem

Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry z wyjątkiem skóry tłustej. Krem jest aktywowany światłem, które uruchamia transformację jednego ze składników w aktywne cząsteczki, chroniące skórę przed wolnymi rodnikami, fotostarzeniem się i przedwczesnymi zmarszczkami, a DNA w komórkach-przed zniszczeniem promieni UV.

Krem zawiera też bardzo aktywny przeciwzmarszczkowy DNA_Collagen Repair Day Complex z fragmentem nici DNA, który chroni włókna kolagenu i elastyny przed pekanie, skręceniem się, deformacją oraz stypuluje syntezę nowego kolagenu.

Krem szybko i skutecznie wygładza i redukuje pierwsze, zarysowujące się już po 30 roku życia, zmarszczki mimiczne oraz te, które wynikają z fotostarzenia sie skóry. Zawiera składniki zapobiegające ich dalszemu pogłębianiu się i powstawaniu nowych. Krem nadaje skórze jędrność, świeżości, doskonałą elastyczność oraz lekko opalowy, wyrównany koloryt.

Rezultaty:

Cera staje się bardzo gładka, zadbana, piękna i promieniująca młodzieńczą witalnością. Delikatnie napięta skóra i wzbogacona w energię życiową.

Cena: 59zł / 50ml

/bw/

kiepski

Krem jest słabiutki.

Moja skóra nie jest ani nawilżona, ani lepiej odżywiona, ani napięta. Powiedziałabym nawet, że jest bardziej sucha niż była przedtem, pojawiły się suche skórki, zaczerwienienia. Po nałożeniu buzia się świeci jak lampa.

Dobrze, że dostałam go jako prezent, bo za 59zł to porządnie bym się wkurzyła ;-)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy, nieregularnie, ale żal mi wywalić
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Godny polecenia

Podczas stosowania tego kremu nie zaobserwowałam spektakularnego wygładzenia zmarszczek. Inna sprawa, że zmarszczek dużych jeszcze nie mam, używam kremów przeciwzmarszczkowych raczej profilaktycznie.
Krem ma lekką, dosyć rzadką, lejącą się konsystencję. Jest jednocześnie odżywczy i treściwy. Błyskawicznie się wchłania, jest lekki, moim zdaniem lepszy na lato niż na zimę. Przyjemnie się rozprowadza, nie roluje się. Doskonale współpracuje z bazami - używałam matującej bazy Paul Sagane i wygładzającej bazy Studio Secrets L\'oreala.
Krem nawilża i odżywia skórę. Nie podrażnia, nie wysusza, nie ściąga. Przyjemnie, delikatnie pachnie, choć przyznam, że szybko przyzwyczajam się do zapachów i po pewnym czasie stają się one dla mnie niewyczuwalne. Tak było również i w przypadku tego kremu.

Ilość zużytych opakowań: 55 saszetek o pojemności 1,5 ml

super!!!

Nie wiem czego się Panie spodziewają po aplikacji- że nie wierzą w jego aktywowanie światłem... Ja używam go od lata,gdzie cera była już mocno opalona i pewie przesuszona. Jak nigdy tego roku nie doświadczyłam intensywnego przebarwiania skóry, cere była zdrowsza, lekko świetlista - jakbym użyła kremu tonującego, czasem trudno było uwierzyć że nie mam delikatnego podkladu - a nie miałam!!! Mam go jeszcze trochę w słoiczku i rozglądam się za nowym, bo dobrego się nie poprawia i nie zastępuje. Teraz gdy stosuję makijaż, czekam aż nałożony krem się wchłonie i "zareaguje" zanim przykryję go jakimkolwiek podkładem - bo odkąd on jest bazą jakoś wszystkie lepiej się trzymają i wyglądają...
A przyznam się jeszcze, że 25 lat to ja półtorej dekady temu skończyłam - a ten krem naprawdę więcej zdziałał niż dedykowane faceliftingi...

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe na ukończeniu

dobry

Krem trafił w moje ręce przypadkiem - zależało mi na kremie pod oczy z tej samej serii, gdyż polecała mi go koleżanka. W sklepie natrafiłam na promocję która mnie skusiła: do tego kremu, krem pod oczy był gratis.
Krem ma dość bogatą konsystencję, dlatego musiałam przerwać jego używanie na lato - jest zbyt ciężki. Mimo to nie zapycha cery.
Bardzo dobrze nawilża, zapach nie przeszkadza. Dobrze się rozprowadza, w miarę szybko wchłania.
Nie wiem czy faktycznie redukuje pierwsze mimiczne zmarszczki - z tymi na czole nie poradził sobie, a przynajmniej nie definitywnie. Niestety nie zauważyłam by ujednolicał koloryt skóry.
Estetyczne, niestety ciężkie opakowanie (szklany słoiczek).
Wydajny.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Niezły, bez rewelacji

Muszę zaznaczyć na wstępie, ze nie wierzę w zapewnienia marketingowe producenta " krem aktywowany światłem"- no bo niby jakim cudem? Krem ma dość wodnistą, rzadką, leistą konsystencję i delikatny zapach. Rozsmarowuje sie bez problemu, bez problemu wchłania, pozostawiając twarz miękką i przyjemną w dotyku. Żadnej poświaty- jak niektóre poprzednie recenzentki nie zauważyłam. Bardzo dobrze nawilża- buzia jest nasycona wilgocią, nie jest sucha i nie ściąga się. Po dłuższym czasie zaobserwowałam lekkie wygładzenie. I nic poza tym. Zatem jeśli ktoś szuka porządnego nawilżacza- będzie zadowolony, jeśli czegoś mocniejszego- to raczej nie.

Używam tego produktu od: Używałam 3 miesiące

bardzo dobry

kupiłam z myślą o tym, żeby go stosować na noc. dla mojej mieszanej cery super się sprawował. bardzo dobra konsystencja. od kiedy mi się skończył moje linie mimicne stały się bardziej widoczne, no cóż na razie próbuję Loreal Dermo Genesis.
Nie kupiłam go ponownie, bo producent zastrzega, ze nie jest to krem dla tłustej cery (w lecie mam taką tendencję), dlatego postanowiłam poszukać czegoś innego. Pewnie kiedyś do niego wrócę.
Nawilża i sprawia że linie mimiczne są mnie jwidoczne, dobrze odzywia, choć pozostawia tłusty film (po nocy buźka mi się świeciła).

Świetny

Po raz pierwszy mam krem, którego efekty rezczywiście są widoczne. Dotychczas kremy, których używałam to były tylko nawilżacze. Krem Dermiki oferuje coś dodatkowo. Wchłania się bardzo szybko, ma przyjemną konsystencję. Ale jego działanie jest tu ważne. Wygładza bardzo mocno, ujednolica koloryt, dobrze nawilża. Rzeczywiście spłyca linie mimiczne, czego nie robiły inne kremy dla "trzydziestek". Jestem z niego bardzo zadowolona, polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobrze nawilza i wygladza

To aktywowanie swiatlem to jak dla mnie bujda na resorach, za co odejmuje gwiazdke, ale wlasciwosci nawilzajace i wygladzajace tego kremu sa naprawde zadowalajace. Kremik ma lekka konsystecje, dosc wodnsta. Mi to akurat odpowiada, ale wielbicielki bardziej tresciwych kremow moga byc niezadowolone. Bardzo wydajny, o przyjemnym zapachu, nie powoduje alegrii, nie zapycha. Przy regularnym stosowaniu odrobinke rozswietla. Cena przystepna. Poki co to chyba najlepszy krem z Dermiki z jakim mialam doczynienia. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Średni.

Dobrze nawilża i jest lekki, ale czuć ściągnięcie długo po nałożeniu kremu. Delikatna poświata jest największym atutem. A teraz niestety minusy - krem przy skórze mieszanej także się nie sprawdza, nie maskuje poprzez złocistą poświatę cieni pod oczami ani małych niedoskonałości, no i nie było efektów zmniejszenia zmarszczek mimicznych (tu sprawdza się Loreal z kolagenem) więc w moim odczuciu proponuję czegoś innego. Ja teraz będę po Loreal testować Vichy Myokine.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Może być

Krem jest całkiem OK, nie powoduje pojawiania się niespodzianek na twarzy, dobrze nawilża, zapach również w porządku. Niczym mnie nie zraził, ale i nie zachwycił. Po prostu krem jakich wiele, całkiem przeciętny, chociaż z pewnością w niczym mi nie zaszkodził.

Dobry wybór

Doskonały krem na dzień (ja mam cerę mieszaną), krem szybko się wchłania dlatego jest idealny pod makijaż. Nawilża odpowiednio skórę, ma delikatny zapach.Kupiłam go w zestawie z kremem pod oczy z tej samej serii.Oba produkty są trafione.

bardzo dobry

Krem jest świetny, mam cerę mieszaną i pasuje mi idealnie. Jest bardzo wydajny, gęsty, ale nie zostawia na twarzy żadnego tłustego filmu. Skóra jest nawilżona, delikatnie opalona i taka promienna. Na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:miesiąca