Wibo, Fruit & Vitamine Lip Oil (Owocowo - witaminowy olejek do ust)

Wibo, Fruit & Vitamine Lip Oil (Owocowo - witaminowy olejek do ust)

Bezbarwny, lekki, nie klejący olejek do ust o pięknym zapachu. Daje efekt mokrych ust, bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje usta. Chroni je przed wiatrem i nadmiernym wysuszeniem.
Zamknięty jest w plastikowej, imitującej szklaną buteleczce, o kwadratowym kształcie, a aplikuje się go za pomocą kulki. W tym ciekawie zaprojektowanym opakowaniu znajdują się dodatkowo dwa pływające w olejku malutkie, suszone kwiatuszki kolorem odpowiadające zapachowi.
Dostępne zapachy:
- czerwony - truskawka

Cena: ok. 5zł / 7ml
/e/

masakra

On nic nie daje. Kojarzy mi się z błyszczykami, które można kupić w chińskiej stronie albo odpuście.
PLUSY
- cena
MINUSY
- zapach i smak
- formuła
- nic nie daje

Sprawdza się

Mam słabość do produktów do pielęgnacji ust, mam ich niezliczoną ilość ale tylko niewiele spełnia moje oczekiwania.

Olejek nie był przemyślanym zakupem, opakowanie bardzo zniechęca i przychylam się do zdania, że kojarzy się z kiczowatymi lepkimi bublami z lat 90-tych. Szok jaki przeżyłam po pierwszym użyciu jest nie do opisania.

Usta są gładkie i bardzo nawilżone. Sam olejek nie skleja ust, ładnie nienachalnie pachnie (mam wersję melonową), praktycznie nie ma smaku ale nie jest gorzki, usta przepięknie błyszczą - co daje niesamowity efekt szczególnie latem.

Samo opakowanie, które zdawało się być srednio trwałe okazało się być supermocne. Wrzucam olejek do plecaka czy torby i nie martwię się, że coś wycieknie. Co prawda wygląda kiczowato z tymi kwiatkami ale coś kosztem czegoś a jakość przechyla szalę.

Wydajność jest niesamowita - pomimo usilnych starań nie chce się skończyć a używam go już ok. roku.

+ cena
+ wydajność
+ zapach
+ jakość, która jest zadziwiająco wysoka.

- opakowanie
- dostępność

Do niedawna ten olejek był moim numerem jeden, dopóki nie pojawił się olejek z essence, który jest cudem w plastiku (jeżeli macie okazję go gdzieś upolować to koniecznie kupcie - nie będziecie żałować).

powrót do lat 90-tych

Ten olejek to bardziej gadżet niż kosmetyk pielęgnacyjny. Przypomina mi błyszczyki z lat 90-tych. Myślę, że jest to dobry prezent dla dziewczynek.

Nawilżenie czuć tylko gdy kosmetyk jest na ustach a utrzymuje się bardzo krótko, max. kilkanaście minut nawet gdy nie jem i nie piję. Dodam, że nie mam problemu z suchością ust.

Opakowanie bardzo kiepskie, noszony w torebce nawet w pozycji pionowej brudzi i oblepia.
Mniej więcej w połowie opakowania pojawia się problem z aplikacją, trzeba chwilę poczekać trzymając olejek kulką w dół by produkt łaskawie spłynął.

Nie barwi ust ani ich nie bieli, nie zawiera brokatu. Nadaje ładny, naturalny połysk, mamy efekt mokrych ust.
Można nakładać na szminkę. Nie klei się. To chyba jedyne zalety tego olejku.

Mam wersję melonową, nie czuję wyraźnie takiego zapachu ale z pewnością jest owocowy.

Wydajność w normie.

Nie wiem jaki jest pełny skład, producent nie raczył go zdradzić.

Mimo tych wszystkich wad nie wykluczam, że kupię go ponownie ponieważ nadaje ustom fajny wygląd.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dobry

Nie przepadam za blyszczykami, ale ten akurat dostalam w prezencie, wiec z ciekawosci wyprobowaam i o dziwo zuzylam do konca :) Jest to ciekawa alternatywna dla zwyklych blyszczykow, za ktoymi nie przepadam.

+ nawilza
+ nie wysusza
+ ładnie nabłyszcza
+ daje naturalny efekt
+ zapach
+ opakowanie
+ cena
+ wydajnosc

- jak dla mnie szybko znika z ust
- ma wodnista konsystencje
- moze splywac jezeli duzo sie go nalozy
- latwo przesadzic z iloscia
- opakowanie po jakims czasie sie niszczy, a szkoda, bo cieszy oko

Używam tego produktu od: 3 miesięce

taki sobie niby błyszczyk

Produkt trochę dziwny.
Opakowanie tandetne, lubi odkręcać się w torebce, dlatego noszę go w wąskiej kieszonce w pozycji "na stojąco".
Nie wylewa się w pozycji "do góry nogami", chociaż mam wrażenie że może, tak liche jest opakowanie.
Mam werjse winogronową- ładnie pachnie i smakuje.
Czasem sie zacina i nie chce lecieć.
Nie wiem po co te kwiatki w środku, ani to ładne ani praktyczne. Opadają jak odwrócimy olejek kulką do dołu i chyba przez to olejek nie chce wypływać.

Daje efekt mokrych ust, jest jak błyszczyk, ale łatwo przesadzić z ilością. Nie klei ust
Dosyć szybko znika.
Nie zauważyłam większego działania pielegnacyjnego, może latem lepiej sie sprawdzi.

Używam tego produktu od: 3 mcy

wrócę do niego

Oceniam wersję zapachową melon.
Zapach bardzo ładny, dobrze natłuszczał usta na dłuższy czas, dawał efekt mokrych ust, niejednokrotnie zastępował mi błyszczyk, bo pasował do wszystkiego. Jedyny minus to opakowanie, po jakimś czasie zaczął wylewać się tym samym klejąc mi wszystko w torebce i musiałam zrezygnować z noszenia go przy sobie. Ponadto wydajny.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014

dobra alternatywa dla błyszczyków

Miałam w posiadaniu trzy wersje: waniliową, cytrynową i truskawkową. W działaniu były takie same.

Plusy:
+bardzo dobrze nawilża
+ślicznie nabłyszcza. Dużo lepiej niż błyszczyk
+długo utrzymuje się na ustach
+ma ładne, dziewczęce opakowanie
+jest wydajny
+cena jest niska

Minusy:
-jeśli przesadzimy z ilością to strasznie spływa z ust
-opakowanie pomimo tego, że jest ładne to jest też bardzo nietrwałe
-zapach jest sztuczny

Pomimo wszystko i tak pewnie do niego wrócę, jeśli uda mi się go znaleźć. Podczas ostatniego pobytu w Polsce nie znalazłam go w żadnych z czterech Rossmannów, które odwiedziłam.

Używam tego produktu od: od 3-4lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Idealny do rzęs!

Olejek znalazł się w moim domu przypadkowo, po kupnie przez mamę w listopadowej promocji w Rossmanie w tamtym roku. I mimo że leżał od tamtej pory w łazience, to nie był używany. W ramach Projektu Denko postanowiłam go wykorzystać: początkowo na usta (co mi jednak nie odpowiadało), później, po zastanowieniu, na rzęsy na noc. I to okazało się strzałem w dziesiątkę! Dorobiłam się takich firanek, że nawet kosmetyczka je pochwaliła :D

Ale do rzeczy.
PLUSY:
+ działanie - oczywiście największy plus - jest idealny!
+ łatwo się zmywa rankiem, wystarczy żel do mycia twarzy
+ szybkość działania - już po jednym dwóch razach było widać konkretne efekty
+ wydajność - do rzęs wystarczyło oczywiście tylko na kilka razy, ale jak używałam go do ust, to nie było widać dna :)

MINUSY:
- bardzo tłuści, szczególnie kołdrę i poduszkę
- opakowanie - cóż, typowa chińszczyzna. Trochę produktu wyleciało z opakowania, na szczęście niczego nie zniszczyło..
- zapach (miałam truskawkowy) - sztuczny i słodki aż nie do zniesienia..
- smak - jw.

Podsumowując: Polecam. Jeśli komuś się nie spodoba na usta, to z pewnością zadziała pozytywnie na rzęsy.
Ja przy najbliższej promocji na kolorówkę w Rossmanie zrobię sobie zapas :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno pełne

Dobry, ale nie dla mnie takie produkty ;)

Olejek kupiłam jakiś czas temu, gdy zapałałam nagłą miłością do mazideł w kulkach - miałam smak arbuzowy. Właściwie nie wiem, czemu go kupiłam, bo nie cierpię zapachu arbuza w kosmetykach - i zrozum tu kobietę :) W każdym razie produkt naprawdę pachniał arbuzem i nawet dla mnie, przeciwniczki takich aromatów, nie był uciążliwy. Soczysty, lekko słodkawy - naprawdę ok!

Przejdźmy jednak do najważniejszego, czyli działania - olejek faktycznie nawilżał lekko usta, a te zadbane utrzymywał w dobrej kondycji. Jedyne, co mnie irytowało, gdy miałam go na ustach, to to, że migrował poza usta - rozpływał się pod wpływem ciepła i nie mógł \'usiedzieć w miejscu\'. Był także trochę lepki, ale to akurat nic nowego w przypadku takich cudeniek.

Na ustach wyglądał bardzo ładnie, dawał efekt \'mokrych ust\'. U mnie się to nie sprawdziło, ale w przypadku pełniejszych warg wygląda naprawdę dobrze.

Największy minus to opakowanie - bo choć śliczne, to bardzo niefunkcjonalne. Zawartość się wylewa, a kieszeń/torebka niesamowicie od wszystkiego lepi.

Niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć pełnego składu, producent zradził jedynie kilka składników, wątpię jednak, by było to wszystko, co zawiera opakowanie ;) Przyjrzyjmy się jednak bliżej tym dobroczynnym trzem (!) cudom, które znajdziemy w środku.

Olej jojoba - bardzo łatwo wchłaniający się olej. Natłuszcza, odżywia, chroni przed utratą wody.

Olej ze słodkich migdałów - posiada właściwości zmiękczające i odżywiające. Nawilża i wygładza.

Witamina E - naturalny konserwant i antyoksydant - neutralizuje działanie wolnych rodników, które przyczyniają się do starzenia skóry. Łagodzi podrażnienia.

Szybkie podsumowanie:
+cena
+wydajność
+zapach
+działanie
+skład (a przynajmniej jego część

+/-dostępność

-opakowanie

Ja już się nie skuszę na ten produkt, ale warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno (6,5ml)

Średniak

Miałam 2 opakowania melonowego olejku, za każdym razem zepsuło się opakowanie. Skusiła mnie nazwa "olejek" i jeszcze "witaminowy"!

Plusy:
+bezbarwny,
+mega lśniący
+nie ma brokatów i świecidełek
+tani i do kupienia w każdym rossmannie
+pielęgnuje nieco usta

Minusy:
-zakręcony rozlewa się w torebce
-zakrętka łatwo pęka
-aplikacja taką kulką- albo za dużo leci, albo nie leci..
-spływa z ust przy nałożeniu za dużo

Nie lubię opakowania, tandetna jak z chińczyka i się psuje, ale olejek sam w sobie jest dobry. Ciężko dostać fajny bezbarwny błyszczyk, dlatego chyba znowu go kupię :)

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki, nie całe bo opakowania się zepsuły

Delikatny i wydajny.

Olejek ujął mnie designem- wygląda przepięknie! Posiadam winogronowy i jestem bardzo zadowolona :). Nawilża, nabłyszcza. Plusem jest też piękny zapach.

Opakowanie na minus, działanie ok.

Mam dwa olejki: truskawkowy i waniliowy. Oba nadają się jako produkt ochronny przed wyjściem na dwór, szczególnie jesienią i zimą. Nawilżają i natłuszczają. Nie mam po nich uczuleń. Prawie nie kleją mi ust, jest to do zniesienia. Z gęstymi błyszczykami jest gorzej. Niestety mogę nimi posmarować usta tylko w domu, bo nie nadają się do torebki. Starszy, truskawkowy się wylewa i brudzi wszystko dookoła. Buteleczka musi stać. Nie ryzykuję i nie biorę ze sobą także waniliowego, chociaż ma jeszcze dobre opakowanie. Ze względu na cenę chcę przetestować też inne zapachy. Polecam wanilię (cudowny zapach), truskawki więcej nie kupię, bo ogólnie nie lubię tych owoców, a tę buteleczkę dostałam i teraz męczę się z jej zużyciem.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: dwa, oba zużyte do połowy