Smashbox, Photo Op Under Eye Brightener (Emulsja pod oczy)

Smashbox, Photo Op Under Eye Brightener (Emulsja pod oczy)

Pojemność 7,1 ml

Lekka, rozświetlająca emulsja pod oczy, kryje zasinienia i dodaje zmęczonej skórze blasku. Zawiera witaminę C, ekstrakt z czerwonego wina oraz przeciwzmarszczkowe peptydy, a wszystko to do walki z ciemnymi podkówkami pod oczami. Emulsję należy nakładać na skórę po wklepaniu kremu i przed położeniem korektora.

rozświetlające
bazy pod cienie, bazy pod makijaż twarzy
w buteleczce

nie do końca ulubieniec

Bardzo ceniłam markę smashbox za różne produkty, ale mam wrażenie że coraz częściej produkty z tej firmy tracą na swoim działaniu, nie uzyskuję godnych polecenia efektów, a ceny nie są niskie. Emulsja rozświetlająca pod oczy niestety wchodzi mi w zmarszczki i czasem podkreśla suche skórki. Rozświetlenia nie zauważyłam, a jak już to może minimalne, nie warte tej ceny. Na pewno lepiej sprawdzi się u osób, które mają gładkie okolice oczu, bez zmarszczek mimicznych.

mój niezbędnik!

mam bardzo delikatną i cienką skórę pod oczami, a do tego nie przepadam za cięższymi (dla mnie ciężka jest większość korektorów wpłynie...) formułami, więc bardzo długo szukałam pod oczy czegoś, co nie będzie mi obciążało skóry, właziło w zmarszczki mimiczne i nie zbierało się w dziwne placki. gdzieś w oczy mi wpadło to maleństwo, poczytałam recenzje i pobiegłam do Sephory.

+ konsystencja - rzadka, wodnista, delikatna, absolutnie nie pozostawia wrażenia "ciężkości"
+ kolor - śliczna brzoskwinia, idealna do moich fioletowych "podkówek"
+ krycie - delikatne, ale dzięki rozświetlającym drobinkom i kolorowi , nie potrzebuję nic więcej
+ trwałość - wytrzymuje cały dzień, nie włazi mi w zmarszczki, nie zbiera się w zgięciach, jak na tak lekki produkt jest zadziwiająco trwały
+ wydajność - jest rzadki, więc nie trzeba go dużo, ale jak ktoś potrzebuje to można go dodać drugą warstwą i nadal będzie lekko
+ opakowanie - mała, zgrabna tubeczka w ładnym odcieniu

+ DZIAŁANIE! oko od razu staje się bardziej świeże, wypoczęte, bardziej otwarte. dodatkowo, nadaje się do delikatnego rozświetlania luku brwiowego i łuku Kupidyna (a jak nie chce się mi grzebać za innym rozświetlaczem to i na kości policzkowe pójdzie ;) )

co do ceny - nie odejmuje gwiazdki bo jest megawydajny oraz tyle wydałam przed nim pieniędzy na tańsze korektory, które były za ciężkie albo właziły mi w zmarszczki, że ze 3 takie Photo-Opy mogłabym za to kupić...

generalnie, na fioletowe zasinienia jest dobry, bo neutralizuje je samą barwą, wiec brak mocnego krycia w niczym nie przeszkadza, ale dla posiadaczek zielonkawych albo brązowych podkrążeń może być za delikatny.

a i jedyny mikrominus - faktycznie, produkt z nóżki osadza się przy zamknięciu. ale ponieważ nie zastyga szybko, rano makijaż zaczynam od zebrania palcem tego, co spłynęło i z reguły ta tycia ilość wystarcza mi na oba oka :D

świetny rozświetlacz

Plusy:
- delikatne, złociste rozświetlenie
- świetny jako baza pod korektor, zwłaszcza dla osób - jak ja - które mają duże cienie i nie wystarcza im tylko korektor pod oczami, a potrzebują kilku kosmetyków, by ukryć cienie
- dla osób, które chcą delikatnego rozświetlenia pod oczami, ale i na kościach policzkowych czy ustach
- fajny pędzelek
- dobra pojemność
- nie uczula
- raczej nie zbiera się w załamaniach, a jeśli się tak stanie, można łatwo to naprawić przez delikatne wklepanie
- duża wydajność
Minusy:
- po pewnym czasie wokół nakrętki zbiera się produkt i przez to traci się trochę kosmetyku
Problematyczne może być krycie- ale to jest rozświetlacz, a nie korektor, dlatego dla mnie to nie problem.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

beznadziejny

-nie mam cieni pod oczami a w nim nagle się pojawiają
-bardzo uwidacznia zmarszczki

Uważam ten produkt za zbędny i nieprzydatny do niczego.
Plusów moim zdaniem nie ma ..przynajmniej dla mnie

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Znakomity rozświetlacz!

Po pierwsze od razu wiedziałam, że nie będzie mi on służył jako korektor, więc nie przyczepiam się do slabego krycia. Kosmetyk ten po prostu rozświetla i robi to znakomicie. Nie dzieje się to dzięki jakimś widocznym drobinkom czy świecidełkom, efekt jest naturalny i długotrwały. Konsystencja jest jedwabista, produkt na pewno nie wysusza, mam nawet wrażenie, że nawilża. Ja używam go pod oczy, po nałożeniu korektora (niestety mam duże cienie) efekt jest rewelacyjny. Odejmuję pół gwiazdki za to, że po użyciu część produktu osadza się na nakrętce, marnuje się, zasycha i brudzi opakowanie. Poza tym nie widzę wad. Podsumowując znakomite uzupełnienie makijażu, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jedenego

bardzo dobry

używam produktu od jakiegoś czasu, jestem zadowolona, nakładam przed korektorem

+ ładnie rozświetla skórę
+ delikatnie maskuję cienie, przez odbijanie światła (mam niestety bo tatusiu spore sińce)
+ jest lekki, troszkę chłodzi
+ lekkie nawilżenie

Używam tego produktu od: 2 lata

Jestem zadowolona :)

Dostałam pełnowartościowy produkt jako gratis do zakupów :) i bardzo się cieszę bo mam okazję poznać całkiem fajny kosmetyk.
Jest to produkt dedykowany osobom, które nie muszą używać korektora kryjącego a chcą tylko rozświetlić okolice oczu, dodać spojrzeniu blasku. I muszę przyznać że w tej roli ten rozświetlacz spisuje się bardzo ładnie.
Jest bardzo leciutki, przyjemny w aplikacji, nie zbiera się w zmarszczkach czy załamaniach. Podczas aplikacji mam wrażenie nawilżania okolic oczu :)
Może być używany również do rozświetlenia łuku brwiowego.

cudeńko

Kupiłam ten produkt, ponieważ mam bardzo delikatną skórę wokół oczu i niestety zasisienia (35 wiosenek wybiło). Typowe kryjące korektory są za ciężkie (wyjątek korektor RBR)- a to malutkie coś czyni cuda. Nie zakrywa cieni, ale odbija światło, a tym samym oko promienieje. Nie wchodzi w zmarszczki, czy załamania. Bardzo łatwa i higieniczna aplikacja. Łączę go z korektorem i wtedy świetnie spełnia swoje zadanie-korektor kryje, Smashbox rozświetla. Ma też właściwiści pielegnacyjne. To nie jest typowy korekor !! Cena wysoka, więc warto najpierw przetestować. Ja będę wracała po kolejne opakowania.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

swietny produkt

nie wierze w produkty pod oczy- zazwyczaj zbyt obciazaja delikatna skore, trudno trafic z kolorem (wszystko co dla bladziochow ma kolor rozowy). pozostaja vanish, etc.
\\nfoto ap bardzo milo mnie zaskoczyl. to prawda, ze nie kryje sincow, ale nie do tego sluzy. ma rozjasnic, rozswietlic, odswiezyc skore wokol oczu i swietnie sie z tych zadan wywiazuje.
\\njesli leciutki, nie wchodzi w zmarszczki, pieknie odbija swiatlo.
\\nw zestawie z korektorem daje naprawde korzystny efekt- nawet w przypadku dziewczyn z bardzo widocznymi sincami
\\njest wydajny:)

slaby

Slaby produkt. Na pewno nie jest dobrym korektorem, poniewaz nic tak na prawde nie koryguje; emulsja nie jest kryjaca.Nie zakrywa sincow ani pajaczkow pod oczami. Nie jest tez dobrym rozswietlaczem - posiada drobinki i blyszczy sie jak perlowa szminka lecz efekt jest marny. Kolor ziemisto-bezowo zlotawy, perlowy, sprawia, ze twarz wydaje sie bardziej zmeczona... Kupilam - juz nie uzywam

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 male

wart swojej ceny

Jest rewelacyjny. Obawiam się że w przypadku bardzo widocznych sińców pod oczami , konieczne byłoby uzycie dodatkowo typowego korektora. Z mniejszymi, mniej widocznymi sińcami ten kosmetyk daje radę:) Pieknie rozświetla, delikatnie kryje, jest bardzo trwały, nie wałkuje się, mam wrażenie że dodatkowo nawilża skórę pod oczami. Jest też bardzo wydajny,starcza naprawdę na długo. Czasami stosowałam na górne powieki gdy zależało mi na szybkim makijażu bez uzycia cieni i też się sprawdził.

Używam tego produktu od: Półtora roku

Bardzo fajny :)

Super produkt dla tych wszystkich ktorzy w zasadzie nie musża używac korektora kryjacego pod oczy,ale chcieliby dodac spojrzeniu blasku oraz dla tych wszystkich ktorzy się nie wysypiają (czyli dla mnie :D).

Ma lekka formułę,nie osadza się w załamaniach,mozna uzywac paru warstw i nie będzie to źle wyglądało,mozna nim rozświetlic także delikatnie łuk brwiowy.

Usuwa zmęczenie i dodaje promienności makijazowi.

Używam tego produktu od:kiedys dawno temu