Make Up Factory, Eye Colors (Paletka czterech cieni do oczu)

Make Up Factory, Eye Colors (Paletka czterech cieni do oczu)

Paletka czterech cieni do oczu. Paletki skomponowane są z 20 odcieni dobranych tak, by można było stworzyć makijaże od subtelnych po ekstrawaganckie.
Cienie zamknięte są w małym eleganckim pudełeczku zawierającym w środku lusterko oraz gąbkowy, podwójny aplikator. Całość dodatkowo ukryta w srebrnym pudełeczku kartonowym.

prasowane
poczwórne

Dobre cienie

Nieprawda jest jakoby cienie te byly prasowane to są cienie wypiekany a to różnica wielka bo można je stosować tak na sucho jak i na mokro wtedy uzyskujemy mocniejszy kolor.

Uwielbiam je!

Te cienie odkryłam dobre kilka lat temu i od tej pory jestem im wierna. No... może nie do końca, czasem robię skok w bok i testuję inne, ale do tych zawsze wracam z utęsknieniem. Wcześniej byłam przez kilka lat fanką cieni "Delta" marki Hean. Niestety, firma wycofała ten produkt, a to, co oferuje obecnie, nie dorasta do pięt wcześniejszym cieniom, niestety... Ale wracając do Make Up Factory :) Używam paletki nr 06. Cienie są satynowe, lekko perłowe, ale nie ma mowy o nachalnych drobinkach. Mamy tu do czynienia jedynie z delikatnym, subtelnym połyskiem. Przy tym intensywność połysku jest stopniowana zależnie od odcienia w paletce - najbardziej połyskliwy jest najjaśniejszy, natomiast najciemniejszy jest prawie matowy. I bardzo dobrze, ponieważ najciemniejszym robię jedynie kreski na górnych powiekach, a do tego nie potrzebuję połysku. Są bardzo dobrze napigmentowane, kolor wytrzymuje na powiece przez cały dzień. Nakładają się bezproblemowo, nic się nie osypuje. Mimo dość wysokiej ceny, są ekonomiczne w użytkowaniu. Przy stosowaniu ich codziennie wystarczają mi spokojnie na pół roku. Mam nadzieję, że producent ich nie wycofa, bo jak na razie lepszych (lub chociaż równych jakością) nie znalazłam.

Dobre satynowe nasycone odcieniem cienie

Dobre satynowe cienie nr 05 odcienie 2 brazy i 2 odcienie golegiego popielu z jasna szaroscia jakby o kremowej konsystencji,idealnie rozprowadzaja sie na powiece ,trwalosc w zaleznosc od bazy ale na pewno dobra ,warte wyprobowania

Używam tego produktu od: 3mies

Kocham je

Zastanawiałam się długo nad ich zakupem, bo nie są takie i małe opakowanie. Skusiła się na paletkę w odcieniach brązu. Po aplikacji jestem pewna, że kupię ponownie. Cienie są świetne!

plusy:
- kremowe
- wydajne
- łatwa aplikacja
- nie osypują się
- ładnie rozświetlają oko
- dobrze dobrane kolory
- trwałe
- dobra jakość
- warte swojej ceny

wad brak :)

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Ideał

Posiadam dwa odcienie ( szare 82 i brązowe 87) oba mocno napigmentowane, kolory świetnie się komponują i pozwalają na wykonanie profesjonalnego makijażu. Trwałe, bez żadnej bazy wytrzymują cały dzień, nie osypują się, nie posiadają drobinek. Perłowe cudeńko w eleganckim opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Przyzwoite

Muszę powiedzieć, że bardzo je lubię.
Mam na razie dwa zestawy:
- beżowo-brązowy nr 07 oraz
- szaro-niebieski nr 40.
Idealne dobrane kolory w zestawie. Konsystencja jedwabista, bardzo przyjemna.Pozwalają wyczarować naprawdę elegancki, naturalny makijaż. Dosyć trwałe, lekko się osypują podczas nakładania.Mimo tego uważam, że są godne polecenia.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Znakomite.

Jestem posiadaczka paletki z fioletem, rozem, srebrem i czernia.
Kolory sa swietnie dobrane, mozna wyczarowac dzienny i wieczorowy makijaz. Cienie maja aksamitna konsystencje, nie osypuja sie i nie roluja. Sparwdzaja sie przy soczewkach kontaktowych.

Opakowanie jest bardzo estetyczne i poreczne.

Najbardziej podoba mi sie delikatny roz. Jest prawie transparenty, rozswietla i otwiera oko. Daje wrazenie wypoczetego wzroku. On plus kredka starcza za caly makijaz. Najzadziej uzywam fioletu.
Wydajne.

Nie wiem czy kupie ponownie bo to opakowanie posluzy mi jeszcze dlugo no i lubie testowac nowosci.

Używam tego produktu od: prawie rok

Super super !!!

Na rynku jest duży wybór firm...są firmy lepsze i gorsze- NIESTETY !! Dużo osób mówi i pisze o firmie MAC jedni uważają,że kosmetyki mają świetne a inni ,że nie bardzo ...i tak samo będzie z innymi firmami.
Jeśli chodzi o kosmetyki z tef firmy to uważam,że są dobrej jakości. Osobiście mam cienie do powiek nr "45"
wydaje mi się,że są bardzo dobre :) ładnie się utrzymują na powiekach, są wydajne, ja tam nie widzę żadnego osypywania się. Ogólnie jestem z nich zadowolona.
Polecam innym :)

Używam tego produktu od: około miesiąca

Warto miec!

Mam brazowe cieple odcinie.
Kolory sa metaliczne, cienie miekkie, latwo sie naklada, kolory sa dobrze dobrane. Rozkosznie sie mienia, jasny kolor doskonaly do rozswietlenia wewnetrznych kacikow oka. Wytrzymale.
Robienie nimi makijazu to sama przyjemnosc. Mozna sie nimi bawic i bawic. Nadaja sie zarowno do delikatnego, jak i wieczorowego makijazu. Wydajne!

Używam tego produktu od:8 miesiecy

dobra jakośc

cienie mają bardzo ładna kolorystykę duuuuży wybór palet, aż ciężko było mi się zdecydować i padło na 04 i 18

miękkie, bardzo ładnie nakładają się pędzelkiem nie osypują się(dziwię się poprzednim opiniom)kolory nasycone może nie tak w 100%jak w opakowaniu ale optymalnie- widać kolor tak jak trzeba,choć troszkę bledną z czasem ,szczególnie ciemne kolory. ładnie się cieniują, trwałe nie zbierają mi się w zagłębieniu bez bazy
opakowanie bardzo ładne,choć lusterko śmiesznie małe niepraktyczne. stosunek objętości kolorów do siebie super!Używam tego produktu od:prawie rok
Ilość zużytych opakowań:mam 2 zuzycie jak to cienie

miękkie

trafilam na make up factory, spodobal mi sie dobor kolorów.
* opakowanie ładne, eleganckie i praktyczne (z lusterkiem), ale ciężkie
* cienie sa mieciutkie, pedzelek z dwoma koncowkami
* proporcje cieni odpowiednie (jasne wieksze od ciemniejszych kolorow)
* długo się utrzymują

tylko to osypywanie....

Cienie mają cudne kolorki, rzeczywiście ładnie się trzymają bez bezy - nie mam czasu na jej używanie na co dzień i nie osypują się ale tylko wtedy, kiedy nakładam je palcem. Każdy inny sposób - pacynka, pędzelek - cień ląduje mi pod okiem a w związku z tym, że nieźle się trzyma, to na policzkach, na świeżo nałożonym podkładzie też nieźle się trzyma... Ale to i tak chyba najlepsze cienie, jakie miałam, tylko to "nieosypywanie" w innych recenzjach tak mnie skusiło. Ale i tak polecam, w gruncie rzeczy są ok.
Używam tego produktu od:miesiąc

O osypywaniu już zdążyłam zapomnieć, bo nakładam zawsze palcem (inne cienie nakładane palcem potrafią się osypywać) muszę stwierdzić, że są to najlepsze cienie jakich używałam! Trzymają się świetnie przez cały dzień bez bazy, więc polecam gorąco.