Guerlain, Super Aqua, Mask (Maseczka nawilżająca)

Guerlain, Super Aqua, Mask (Maseczka nawilżająca)

Maseczka nawilżająca, zapewniająca zrelaksowaną oraz rozświetloną skórę. Zawiera czynniki nawilżające oraz wyciąg ze ślazu, który nawilża, zmiękcza oraz wygładza skórę. Maseczka została wzbogacona o składniki zapobiegające utracie elastyczności, usuwa ślady zmęczenia ze skóry, pozwalając jej odzyskać gładkość oraz elastyczność. Skóra jest wyraźnie wzmocniona. Detoksykujące i łagodzące działanie kompleksu Calmitine-S wzmaga kojące działanie maseczki.

klasyczne
przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, wygładzające, rozświetlające, nawilżające
w tubie

Prawie jak dawnaIssimaGuerlain

Dziwią mnie uwagi w recenzjach, jakoby Super-Aqua można było zastąpić tanszą maseczką. Ciekawa jestem, jakie to konkretne produkty mogą być rzeczonym substytutem.
Nie ukrywam, że z Guerlain wolałam poprzednią maske nawilżającą z serii Issima, której uzywałam chyba od 2004r. Jednak i ta jest bardzo dobra. Ma przyjemną, śmietankową konsystencję (i takiż kolor) i charakterystyczny dla tej firmy różany zapach. Momentalnie się wchłania, więc trzeba ją hojnie aplikować.
Już w trakcie nakładania uspokaja skórę. Podoba mi sie określenie jednej z recenzentek, że maseczka "odświeża" - tak, to dobre słowo. Skóra po jej zastosowaniu jest właśnie odświeżona, nawilżona, o ładnym, lekko zaróżowionym kolorycie, wygląda na wypoczętą.
Jestem w trakcie zabiegów z medycyny estetycznej i mam uwrażliwioną skórę, a mimo tego Super-Aqua mnie nie podrażnia.
Polecam!

Używam tego produktu od: tej wersji od kilku miesięcy. Dawnej od 2004r.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

WIELKIE NIC za dużą cenę

Do Issimy nawilżającej to ona się zupełnie nie umywa .
Nie nawilża mojej skóry zupełnie, niby można ją stosować pod oczy - tez nic nie daje . Pozostawia tłusty film i oprócz tego nic nie robi. zupełnie nic.
Nie zauważyłam jakiejś zmiany chociaż moja skóra prosi wręcz o napojenie , nawilżenie.
cena kosmiczna jak na taka marną jakość - produkty o wiele tańsze dają lepsze efekty.
strasznie się zawiodłam na praktycznie wszystkich kosmetykach z tej serii.Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno ( 75 ml)

DOBRY PRODUKT

Maseczka godna polecenia.
Działa bardzo szybko, nawilża, wyraźnie ROZŚWIETLA. Po zastosowaniu twarz wygląda na wypoczętą i świeżą.
Dużą zaletą jest możliwość stosowania jej bezpośrednio pod oczami co wzmaga efekt wypoczętej twarzy.
Muszę przyznać rację moim poprzedniczkom co do wydajności maseczki- niestety nie jest ona wydajna.
Mimo to polecam- można ją stosować w awaryjnych sytuacjach, naprawdę się sprawdza.

Używam tego produktu od:roku

odświeża i nawilża skórę

Ja też kupiłam tę maseczkę przez pomyłkę :( Chciałam kupić wychwalaną na wizażu nawilżającą, ale podobno już jej nie produkują :(
Maseczka całkiem przyzwoicie nawilża skórę, błyskawicznie wchłania się pozostawiając tłusty film. Jej puszysta kremowa konsystencja sprawia, że maseczka jest baaardzo niewydajna. Wyciskam typową dawkę a ona starcza mi tylko na czoło :( Użyłam jej parę razy i nie mam już pól opakowania, co mi się w innych maseczkach jeszcze nie zdarzyło.
Wygodne opakowanie, którego zawartość można kontrolować przystawiając niebieską tubę pod światło (stąd wiem ile mi zostało maseczki :( )
Czasami po nałożeniu maseczki czuję lekkie szczypanie, ale po chwili przechodzi. Bez przykrych konsekwencji.
Nałożona po ciężkim dniu pracy odświeża cerę, poprawia jej wygląd. Jest przyzwoita, ale do miana rewelacyjnej to jej trochę brakuje. Droga i niewydajna. A efekty nie powalają na kolana.

Używam tego produktu od:ok 6 tygodni

gdyby nie cena...

Maseczkę kupiłam przez pomyłkę. Miałam zakupić tą liftingującą na którą chorowałam kilka miesięcy. maseczka spełnia właściwie obietnice producenta, zmiekcza skóre, nawilża i nawet wygładza. Duzym plusem jest to że można nawet nią traktować okolice oczu no i milusi zapach. Jednak cena jest o niebo za wysoka. Podobny efekt można uzyskać LRP Hydraphase lub jeszcze czyms tanszym...

Używam tego produktu od:marca 2008
Ilość zużytych opakowań:prawie całe