Miya Cosmetics, myWATERmask, Maska intensywnie nawilżająca do twarzy i okolic oczu

Średnia ocena: 4.61/5

Maska intensywnie nawilżająca skórę twarzy i okolice oczu. Do każdego typu skóry, w tym wrażliwej, szczególnie polecana do skóry suchej i bardzo suchej, szorstkiej, matowej, z drobnymi zmarszczkami.

Wielokierunkowe działanie potwierdzone w testach aplikacyjnych i aparaturowych

Już po jednym użyciu:
• intensywnie i długotrwale nawilża
• wyraźnie poprawia komfort skóry
• zmniejsza uczucie napięcia skóry, łagodzi
• dodaje skórze miękkości, wygładza, odżywia
• zmniejsza oznaki zmęczenia, upiększa

Stosowana regularnie:
• wyraźnie poprawia nawilżenie i kondycję skóry
• zmniejsza widoczność zmarszczek, drobnych linii, „kurzych łapek”, wygładza skórę
• wzmacnia barierę ochronną skóry
• poprawia elastyczność i sprężystość skóry

Precyzyjna selekcja składników pochodzenia naturalnego:
- Ekstrakt z różeńca górskiego - usuwa oznaki zmęczenia, relaksuje skórę i poprawia jej kondycję, działa przeciwrodnikowo
- Ekstrakt z lnu - nawilża i poprawia elastyczność
- Olejek z pestek winogron - dodaje miękkości, wygładza skórę
- Betaina - nawilża, łagodzi, poprawia kondycję skóry
- Wosk z borówki - zapobiega utracie wody z naskórka
- Masła mango - nawilża skórę, poprawiając jej sprężystość i elastyczność
- Masło shea - regeneruje i odżywia skórę, wpływa na zwiększenie jej nawilżenia, jędrności i sprężystości
- Witamina E - nawilża i odżywia skórę

Formuła o bogatej, masełkowej konsystencji. Szybko się wchłania. Nie zapycha porów. 97% składu pochodzenia naturalnego, 0% zbędnych dodatków. Przebadana dermatologicznie. Może być stosowana przez kobiety w ciąży i karmiące. Wegańska.

myWATERmask sprawdzi się jako:
• Intensywnie nawilżająca sleeping mask lub maska ze spłukiwaniem
• Intensywnie nawilżająca maska pod oczy
• Intensywnie nawilżająca baza pod makijaż

klasyczne
mieszana, wrażliwa, normalna, sucha
nawilżające, wygładzające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, regenerujące
w słoiku

Maseczka do twarzy

Maseczka nawilża, nie podrażnia, można ją zostawić na noc, więc bardzo fajnie sprawdza się dla osób, które mają mało czasu lub nie lubią go poświęcać na pielęgnację. Jednorazowo trzeba wydać więcej pieniędzy, ale uważam, że warto, bo jest mega wydajna.

Cudowny produkt

Już po jednym użyciu skóra jest nie tylko nawilżona ale i wygląda dużo lepiej. Maseczka pozostawiona nawet na całą noc nie zapycha, więc jest idealna co cer mieszanych.

Ultra nawilżanie

Pokochałam ją od pierwszego użycia, a została rzucona na głęboką wodę - zabrana na wakacje do gorącej Afryki... Spisała się idealnie.
myWatermask to produkt bardzo dobrze nawilżający i kojący skórę, ma bardzo miłą konsystencję gęstej śmietany i niezwykle przyjemny delikatny zapach.
Świetnie spisuje się pozostawiana w zastępstwie kremu na noc. Maseczka jest bardzo wydajna co biorąc pod uwagę zakup w cenie promocyjnej czyni ją mocno ekonomicznym produktem.
Do tego bardzo estetyczne opakowanie odrazu kojarzące się z wodą i nawilżeniem.

MIYA

Maska intensywnie i długotrwale nawilża, zmniejsza uczucie napięcia skóry, dodaje miękkości wygładzenia, jest delikatna. Wiele razy zdarzyło mi się wyjść tylko z nią na twarzy i cały czas czułam super nawilżenie. Jest świetna. Właśnie kończę opakowanie i na pewno będzie kolejne.

Bardzo poprawna maska

Trochę się boję tak gęstych glicerynowych produktów, ale ta maska świetnie sprawdziła się po przesadzonej akcji z retinolem. Do tego używałam jej też podczas długiego leżenia w wannie, dzięki czemu moja twarz nie była podrażniona i wymęczona. Lubiłam też nałożyć ją grubą warstwą na usta i po kilku minutach zmyć. Jak na jedną maskę wiele zastosowań, więc jak dla mnie okejka!

Świetna

Maskę używam na noc, dokładnie wklepuję ją w skórę i zostawiam. Po nocy moja skóra jest odnowiona, nawilżona i dużo gładsza. Maskę można stosować pod oczy. Nie ma konkretnego zapachu, jest gęsta ale dobrze się nakłada na skórę i dobrze się wchłania. Ja smaruję jeszcze szyję - polecam to robić.
Maska zamknięta w wygodnym słoiczku, starcza na bardzo długo.
Z mojego polecenia używają ją moje koleżanki i też są bardzo zadowolone.

Nawilżenie ma znaczenie! Ratunek dla skóry

Maskę myWATERmask dostałam w prezencie na gwiazdkę i śmiało mogę stwierdzić, że to był jeden z lepszych prezentów ????
Opakowanie,wydawać by się mogło małe, ale ten produkt jest tak wydajny, że mimo stosowania kilka razy w tygodniu, nie widzę śladów zużycia. Konsystencja ciekawa, nie spotkałam chyba takiej, jeśli chodzi o maski. Zapach delikatny, bardzo przyjemny. Ale najważniejsze to efekt- maska to prawdziwe ukojenie, pozostawiona na noc daje promienną i miękką buzię rano, coś cudownego. Ogólnie mam duży sentyment do produktów marki Miya, ale ta maska to od teraz mój faworyt. Słoiczek jest też bardzo ładny, podobnie jak inne z tej serii.
Oj zdecydowanie polecam i będę wracać do niej przez długi czas. Ocena jak najbardziej zasłużona.

Nawilżanie i ukojenie

Super kosmetyk!
Sprawdza się jako codzienny krem pod oczy i jako maska nawlizajaca nałożony grubszą warstwą na noc.

Wydajna, w bardzo fajnym opakowaniu,kolor skoczka tez przyjemny dla oka.

Ja stosuję jako sandwich method przy przywyczajaniu skóru do kosmetyków z retinolem- idealnie się do tego sprawdza.

Ładny delikatny zapach i zbita, ale nie tłusta konsystencja. Zero uczulenia i podrażnienia, a mam dość wrażliwą skórę twarzy.

Godny polecenia kosmetyk !

Przyjemnie nawilża

Maseczka zamknięta w plastikowym słoiczku, wygodnie nakłada się ją pędzlem. Ma delikatny zapach i jest dość gęstą. Super sprawa, że nadaje się do nałożenia pod oczy.
Po maseczce skóra jest faktycznie nawilżona i odżywiona. Zdecydowanie to idealna maseczka do suchej skóry twarzy.

myWATERmask :)

Wow, wow, wow! Ta maska jest po prostu super!
Zacznę od tego że ma genialną konsystencję- jest bardzo gęsta, a przy tym świetnie się nakłada. Jest prawie bezzapachowa więc z niczym się nie miesza i nie drażni. Uwielbiam ją za różnorakie opcje stosowania i ogromny plus daje za to, że może być stosowana również jako maska pod oczy, a także baza pod makijaż.
Świetnie nawilża i zmiękcza skórę, sprawiając że jest odżywiona i przyjemna w dotyku.
Do tego składa się z 97% składników pochodzenia naturalnego i jest produktem wegańskim.
Dla mnie zakup tej maski to strzał w dziesiątkę.

Maska Intensywnie nawilżająca.

Na tę maskę trafiłam w jednym z boxów kosmetycznych pewnej firmy. Od razu poszła w użycie i bardzo szybko ją zdenkowałam. Używałam na kilka sposobów: maskę całonocną, bazę pod makijaż oraz maskę 5-cio minutową. Produkt pięknie pachnie, ma gęstą i kremową konsystencję, w białym kolorze. Opakowanie bardzo lekkie, zakręcanie, wizualnie ciekawe, stylowe, bez przepychu. Do nakładania produktu używałam pędzla do maseczek, ponieważ nie lubię maczać palców w całej objętości produktu, aby użyć go tylko trochę. Maska świetnie nawilża skórę twarzy i pod oczami, skóra jest jędrna i miękka w dotyku, idealnie przygotowana pod dalszą pielęgnacje lub makijaż. Z chęcią wrócę do niej kiedyś.

Intensywna

Maskę od Miya myWATERmask znalazłam w box'ie kosmetycznym.

Ma ciekawą konsystencję, gęstszą niż przeważnie mają maseczki do twarzy, takiego bardzo gęstego jogurtu.
Bardzo dobrze nakłada się ją na skórę.

Kondycja skóry jest poprawiona już od pierwszego użycia. Nawilżenie i odżywienie czuć przez dłuższy czas.

Jest wydajna, wystarczy niewielka ilość żeby poczuć jej działanie.

Stosuję ją na trzy sposoby
* pod makijaż jako baza (bardzo dobrze współgra, nie roluje się),
* jako maseczka którą spłukuje po 5-10 minutach
* na całą noc gdy potrzebuję intensywnego nawilżenia

Po dłuższym stosowaniu zauważyłam że skóra zyskuje jędrność i jest bardziej miękka.