L'Oreal Paris, Elseve Re-Nutrition (Intensywna maseczka do włosów suchych lub przesuszonych)

Maseczka dostarcza bardzo suchym włosom niezbędnych składników odżywczych. Włosy stają się sprężyste, odzyskują elastyczność, kształt i jedwabistość.

Rewelacyjna

Dla mnie ta maska to pozytywne zaskoczenie, bowiem wypróbowałam już wiele różnych masek, w tym z seri elseve. Niestety maski zawsze obciążały moje włosy, powodując że stawały sie matowe i oklapnięte, Ta maska spełnia moje wszystkie oczekiwania. Sprawia ze włosy stają sie jedwabiste i lśniące, miękkie w dotyku, pięknie sie układają....po prostu miodzio :)
A do tego smakowity zapach i konsystencja wanilijowego budyniu....az chciałoby sie ją zjeść :)

To działa, ale do czasu...

W maseczkę tą zaopatrzyłam się już jakiś czas temu w Realu i był to dobry wybór. Przetestowałam naprawdę sporo masek do wlosów i ta jest jedną z najlepszych.
Stosuje raz na tydzień, a nawet rzadziej. Ładnie nawilża, ujarzmia włosy, układają się o niebo lepiej i co najważniejsze nie puszą! Ważne by nie używać jej za często, zawsze na umyte i osuszone ręcznikiem włosy i dobrze spłukać. Widok po zastosowaniu jest naprawdę widoczny(pasma miękkie w dotyku, bardziej błyszczące) a włosy mam baardzo problemowe. Na plus także opakowanie i ładny zapach.

EDIT: mam wrażenie że zaczęły mi po niej masowo wypadać włosy. :( pożegnamy się

Ilość zużytych opakowań: do tej pory 1

ukochana maseczka

uzywam tej maseczki co najmniej dwa razy w tygodniu na przemian z maseczka do wlosow farbowanych tej samej firmy i jestem w obu tych kosmetykach zakochana
wlosy latwo sie rozczesuja, pieknie pachna i co najwazniejsze sa mocne i lsniace
spelnia wszelkie moje oczekiwania

Używam tego produktu od: okolo dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Super maseczka!

Kupilam ta maseczke na letni urlop. Wiadomo-morze, slonce niszczy wlosy- a ja mam je dlugie.
Maseczka ma wygodne opakowanie, jest tresciwa jak maselko do ciala przez co nie musimy sie obawiac ze wyleje nam sie z opakowania. Pieknie pachnie, tak samo jak szampon z tej serii. Nie obciaza moich wlosow, ulatwia czesanie. Wlosy blyszcza sie i sa miekkie w dotyku i pachnace. Czego chciec wiecej? Ja na pewno kupie jeszcze ja ponownie. Jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 200 ml

rozczarowanie

Nie jestem fanką masek do włosów, ale ponieważ nowa fryzjerka trochę zniszczyła mi włosy potrzebowałam właśnie takiego produktu by zregenerować rozjaśnione włosy.

Z Elseve lubię tylko odżywkę do włosów w różowym opakowaniu, bo naprawdę działa, ale w Holandii nie ma masek z tej serii (nie wiem dlaczego).
Kupiłam więc tą bo polecało ją sporo osób tu na wizażu.

Niestety maska kompletnie nie odżywia rozjaśnianych włosów, wręcz pogorszyła ich stan i są teraz jeszcze bardziej suche i szorstkie :(

Próbowałam stosować ją zarówno pod czepek jak i zostawiając tylko na 3 minuty na włosach, ale żaden sposób nie działa.. Męczę się by ją zużyć (jest dość wydajna) ale raczej odpuszczę sobie i kupię coś innego, bo kiedy jej używam mam spore problemy by rozczesać włosy a nigdy po żadnej odżywce tego nie miałam..

Na plus wymienię:
- wydajność
- zapach
- dość łatwo się spłukuje

Minusy:
- nie działa na włosach potrzebujących dobrej regeneracji
- pozostawia włosy szorstkie
- może przesuszać włosy (!)
- niezbyt dokładnie spłukana - obciąża włosy

Nie polecam tej odżywki osobom potrzebującym wygładzenia i regeneracji włosów rozjaśnianych, gdyż może w ogóle u nich nie działać a nawet pogorszyć ich stan (jak u mnie).

Rewelacja :)

Świetna maseczka.
Używałam jej,gdy jeszcze nie myłam włosów metodą OMO.
Myślę jednak,że ponownie ją zakupię aby zobaczyć czy tak samo świetnie spisuje się przy omo.
Kosmetyk bardzo wydajny.
Ładny zapach :)
Mimo,iż nie trzymałam jej nigdy dłużej niż 3-5 min. to efekty były zadowalające.
Pozostawiała włosy gładkie,miękkie,cudownie miłe w dotyku.
Zapewniała im odżywienie i nawilżenie.
Moje włosy były sprężyste i lepiej się układały.
Doprawdy świetny produkt w wygodnych słoiczku.
Polecam :D

Używam tego produktu od: już nie używam

Przereklamowana sprawa.

Ta maska jest średnia i dlatego nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek się na nią skuszę, a dodatkowo nie podoba mi się jej cena. Nawet za mniejsze pieniądze można dostać coś lepszego.

Stosowałam tę maskę na 2 sposoby:
- tak jak zaleca producent: na ok. 2 min. po umyciu
- "na ciepło" pod czepek, na co najmniej 30 min.

Oto moje spostrzeżenie: w obu przypadkach było tak samo, czyli:
- odżywka nawilżyła tylko skórę głowy i włosy u nasady
- końcówki pozostały jakieś dziwne: cienkie i suche
- włosy ogólnie wydawały się być szorstkie
- zapach utrzymywał się długo, ale mnie on akurat przytłacza.

Ponadto:
- odżywka jest dosyć wydajna
- ułatwia rozczesywanie
- ma wygodne opakowanie
- dobrze się spłukuje
- jest treściwa (ale to chyba nie przekłada się na nawilżenie, bo porównywalny, a nawet lepszy efekt potrafią nadać niektóre rzadkie odżywki :()

Podsumowując:
Średniawka, w dodatku trochę droga i nie do końca skuteczna, ale pewnie swoich zwolenników znajdzie, bo włosy bywają różne :)

EDYTUJĘ!!!
Przy dłuższym, regularnym używaniu zauważyłam, że zaczęło mi wypadać mnóstwo włosów, dosłownie się sypały! Żałuję, że dokańczałam tę maskę, mogłam wyrzucić resztki gdy tylko zobaczyłam co się dzieje. Problem znikł gdy tylko ta maska się mi skończyła, a ja przerzuciłam się na inne odżywki. Zatem do tej maski już nie wrócę, a ocenę muszę obniżyć.

Ostrożnie!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy 2 razy w tygodniu

Ekstra maseczka!

Często rozjaśniam włosy i przez to są one zniszczone i suche.Miałam wiele maseczek ale ta jest jedna z moich ulubionych.Duże opakowanie za taką cene to sie opłaca zwłaszcza że nakłada się niewielka ilość:)
*włosy po niej ładnie błyszczą
*są miękkie, wygładzone
*wyglądają zdrowiej
*ładnie pachną miodem
*maseczka jest gęsta i nie spływa z włosów
*nakładam ją tylko od połowy włosów bo potrafi przetłuszczać je od nasady,są przyklapnięte
*mały minus za to że nie ułatwia rozczesywania
*nie trzeba długo trzymać na włosach tylko 2 minuty:)
*łatwo sie spłukuje

Kupujcie dziewczyny!!! Super rzecz!!!

Jest ok!

Pierwszy plus to duże opakowanie + wydajność kosmetyku.
Maska ma bardzo intensywny zapach, który mnie osobiście irytuje. Bardzo długo utrzymuje się na włosach.
Po użyciu tej maski włosy są maksymalnie nawilżone i wygładzone. Zyskują fajnego blasku i miękkości. Lepiej się rozczesują.
Jadnakże regeneracji na dłuższy czas nie zauważyłam.
Na pewno przyda się do włośow suchych i puszących się. Gdybym takie miała na pewno kupiłabym ją ponownie.

Absolutna regeneracja

Maska ta to jedyny produkt do włosów, który potrafi zmienić nie do poznania moje sztywne, suche i sterczące włosy. Ale po kolei:
- Po użyciu tej maski włosy stają się delikatne, mięciutkie, pięknie błyszczą i nie ma najmniejszych problemów z ich układaniem,
- Ślicznie pachnie, słodko i naprawdę bardzo przyjemnie,
- Ma bardzo dobrą konsystencję, nie spływa z włosów, dobrze się nakłada,
- Nie ma problemów przy spłukiwaniu,
- Praktyczne opakowanie, z którego wybierzemy nawet resztki resztek ;)
- Wydajna.
Minusy:
- Zdarza się, że szybko przetłuszcza włosy, obciąża je i już kilka godzin po umyciu wyglądają tłusto. Zaznaczam, że nakładam ją oszczędnie, więc nie przesadzam z ilością.

Mimo wszystko polecam, zwłaszcza osobom, które podobnie jak ja borykają się z problemem suchych i szorstkich, sztywnych włosów.

Używam tego produktu od: od kiedy pojawiła się na rynku
Ilość zużytych opakowań: kilka

polecam

pomogla moim wlosom odzyc, naprawde widac efekty, takie jakie są "obiecane" na opakowaniu. pieknie pachnie. ulatwia rozczesywanie i bardzo łatwo ją spłukać.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego

b. dobra drogeryjna maska

Jakoś ostatnio znudziła mi się maska z waxa.Postanowiłam poszukac czegoś nowego w najbliższej drogerii. Po długim namyśle właśnie padło na tą maskę. Używam ją już od bardzo dawna, raz w tygodniu. Trzymam ją wtedy ok. 5 minut na uprzednio wytartych włosach ręcznikiem. Muszę też stwierdzic że nie powoduje przetłuszczania włosów( od grudnia myję je co 3 dni). Włosy są bardziej błyszczące, miękkie, dobrze nawilżone,zauważyłam że ostatnio już moje włosy się nie łamią.Maska dosyc łatwo spłukuje się z włosów, miło pachnie, nie jest droga.

Nie mogę jej używac częściej niż raz w tygodniu tylko dlatego, iż powoduje ona uporczywe swędzenie skóry głowy. Ale tak stosowana raz w tygodniu nic nie robi mojej skórze. (dlatego niej jest moim Kwc)

Myślę, ze warto ją przetestowac

Używam tego produktu od: co najmniej grudnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno(a dokładnie troszkę więcej niż połowa 300 ml opakowania)