Kosmetyki - opinie i recenzje

kazehaya

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 4

1 / 5

Strata pieniędzy i zmarnowanie produktu

Niestety taka forma witaminy C nie sprawdza mi się pod żaden krem, a tym bardziej pod SPFy ze względu na okropne rollowanie się i pozostawianie gołych plam na skórze. Samo serum ma nieprzyjemny zapach – bardzo przypomina mi ciastolinę play-doh ze względu na zawarty w składzie olej ze słodkich migdałów. Konsystencja jest jeszcze w miarę okej, lecz zostawia kleiste wykończenie, przez które musiałam kompletnie zrezygnować z produktu. W cenie regularnej tego kosmetyku można zakupić porządniejszą i stabilną witaminę C.

Przejdź do recenzji
Hoc_ka

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 0

5 / 5

C U D O W N Y

Genialny. Game changer w mojej pielęgnacji. Dosłownie uratował mi cerę w momencie najgorszego naruszenia BH, jakie kiedykolwiek sobie zafundowałam. Od tamtej pory mój ulubieniec. Lekki, szybko się wchłania, cudownie odżywia, nie zapycha ( a tendencję mam ogromną). Używam zimą niemal codziennie, latem 3x w tygodniu, na noc. Można używać i jako serum i jako krem. U mnie spełnia rolę kremu, bardziej mi odpowiada niż krem z tej samej serii. Na promocji wychodzi bajecznie tanio, jak na takie działanie.

Przejdź do recenzji