Nacomi, Next Lvl, Vitamin C 15% Serum (Serum z witaminą C)

Nacomi, Next Lvl, Vitamin C 15% Serum (Serum z witaminą C)

Średnia ocena: 4.00/5

Skoncentrowane serum bazujące na 3 formach witaminy C to idealny sposób na przywrócenie blasku matowej, zmęczonej i poszarzałej cerze. Spłyca zmarszczki, wyrównuje koloryt oraz wspomaga walkę z trądzikiem, Witamina C, jako silny antyoksydant, niweluje wolne rodniki spowalniając procesy starzenia i zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Serum wzbogacone o olej z dzikiej róży oraz olej migdałowy dodatkowo ujędrnia i wygładza skórę, rozjaśniając uporczywe przebarwienia.

serum
naczynkowa, z przebarwieniami / defektami, trądzikowa, dojrzała
rozświetlające, wybielające / rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające

Dobry produkt

Zawsze byłam ciekawa serum z witaminą C i gdy na rynku pojawił się produkt od Nacomi, postanowiłam go wypróbować. Od samego początku serum zrobiło na mnie dobre wrażenie, zarówno pod względem opakowania, jak i działania.

Produkt zamknięty jest w buteleczce z aplikatorem w formie pompki, co jest nie tylko wygodne, ale także higieniczne. Możesz łatwo dozować ilość serum, której potrzebujesz, bez ryzyka zanieczyszczenia reszty produktu. Pojemność 30 ml to idealny rozmiar, aby produkt był wydajny, a cena, oscylująca wokół 30 zł, jest naprawdę atrakcyjna.

Konsystencja serum jest lekka i płynna, a kolor jasnożółty z delikatną olejkową poświatą. Serum wchłania się szybko i nie pozostawia tłustego filmu, co jest ogromnym plusem, ponieważ pozwala na stosowanie go pod krem czy makijaż bez obaw o ścieranie się. Zapach jest neutralny, co dla mnie jest ważne, bo nie przepadam za silnymi aromatami w kosmetykach do twarzy.

Jeśli chodzi o działanie, byłam mile zaskoczona. Serum pomogło mi zredukować widoczność przebarwień, które zawsze były dla mnie problemem. Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam, że skóra jest bardziej rozświetlona, koloryt wyrównany, a przebarwienia mniej widoczne. Serum także świetnie nawilża i wygładza skórę, nadając jej zdrowy blask i elastyczność.

Jednym z największych atutów tego produktu jest jego uniwersalność. Nadaje się do porannej i wieczornej pielęgnacji, a także pod makijaż. Nie podrażnia skóry ani nie powoduje uczucia ściągnięcia, co dla mnie było kluczowe. Regularne stosowanie przynosi widoczne efekty, a wydajność produktu oznacza, że jedno opakowanie wystarcza na długo.

Podsumowując, serum z witaminą C od Nacomi to doskonały wybór, jeśli szukasz produktu, który pomoże z przebarwieniami, a jednocześnie zadba o ogólną kondycję skóry. Cena, wydajność, dobry skład i widoczne efekty sprawiają, że zdecydowanie polecam to serum każdemu, kto szuka skutecznego produktu do codziennej pielęgnacji. To moje ulubione serum z witaminą C i zamierzam do niego wracać.

Serum z witaminą C

Kupiłam pierwszy raz w życiu serum z witaminą C, wybrałam akurat to i jak się okazało serum jest tragiczne, zostawia na twarzy lepką warstwę poza tym roluje się na twarzy nawet bez użycia innych kosmetyków a co dopiero było gdy nałożyłam krem SPF. Cały mój krem na twarzy się zrolował i zszedł z twarzy. Drugi raz na pewno nie kupię. Poza tym ma bardzo nieprzyjemny zapach

Strata pieniędzy i zmarnowanie produktu

Niestety taka forma witaminy C nie sprawdza mi się pod żaden krem, a tym bardziej pod SPFy ze względu na okropne rollowanie się i pozostawianie gołych plam na skórze.
Samo serum ma nieprzyjemny zapach – bardzo przypomina mi ciastolinę play-doh ze względu na zawarty w składzie olej ze słodkich migdałów.
Konsystencja jest jeszcze w miarę okej, lecz zostawia kleiste wykończenie, przez które musiałam kompletnie zrezygnować z produktu.
W cenie regularnej tego kosmetyku można zakupić porządniejszą i stabilną witaminę C.

Naomi next Lvl serum Wit.C

Bardzo lubię markę Nacomi, dlatego skusiłam się na zakup serum z serii Next Lvl. Jakże wielkie było moje rozczarowanie po zakupie. Niestety mi nie sprawdziło się wcale. Dawałam szansę, ponieważ zakupiłam kolejne opakowanie z myślą, że może miałam jakąś gorsza serię. Niestety u mnie na twarzy nie wchłania się wcale, przez co strasznie roluje się, co utrudnia nakładanie podkładu. Niestety nie polubiliśmy się. Na plus to, że nie ma zapachu więc nie będzie przeszkadzał osobom wrażliwym. Aplikacja w formie higienicznej pipety.

Najlepsze serum z Wit C

Według mnie, ma same plusy!

- higieniczne opakowanie z pompką
- lekka, płynna konsystencja
- szybko się wchłania
- nie pozostawia tłustej warstwy
- neutralny zapach

Stosuję je co rano pod krem, a oto efekty:
- rozświetla cerę
- zmniejsza widoczność przebarwień
- wyrównuje koloryt
- nawilża i wygładza
- nie pozostawia uczucia ściągnięcia
- nie podrażnia

Jak do tej pory, jest to moje ulubione serum. Wracam do niego co jakiś czas.

Czytałam minusy co do jego trwałości. Trzymam je w lodówce i nic się nie utlenia ????

Całkiem dobry, ale do czasu

Zachęcona wysokim stężeniem witaminy C i przystępną, postanowiłam zakupić to serum.
Pierwsze wrażenia całkiem ok, jest to formuła lejącego się jasnego kremu. Dobrze się rozprowadza po skórze. Nie ma uczucia ściągniętej skóry. Bywa, że czasem lekko piecze , ale bardzo delikatnie.
Używany pod krem z filtrem dobrze się sprawdza widać, że cera jest lekko rozjaśniona, spełnia swoje zastosowanie.
Małe ale do serum po kilku miesiącach robi się brązowo- pomarańczowe, nie ukrywam, ze trochę to nie przyjemne nakładać taka papkę, kiedy na początku nie było czegoś takiego.
Spełnia swoją funkcje, bez efektów spektakularnych.

Nastawiałam się na całkowicie innego rodzaju produkt

Serum z witaminą C używam jako produktu antyoksydacyjnego w rutynie porannej, pod krem z SPF.
To serum w tej roli nie sprawdziło się wcale.
Jest dosyć hmm geste, ciężkie. Ma brązowawą, dość ciężką konsystencję. ,,Gryzło" mi się z kremem i makijażem.

Zużyłam w pielęgnacji wieczornej. Nie zauważyłam spektakularnych efektów jego działania po zużyciu 1 buteleczki.
Niemniej jednak poza dziwnym zapachem, jego używanie było dość komfortowe.

Nie kupię ponownie, ponieważ witaminy C używam rano, wieczorem nakładam retinol lub peptydy i ceramidy.

Świetne serum

Serum jest w wygodnym opakowaniu oraz charakteryzuje się bardzo przyjemną konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Nadaje się pod krem czy makijaż - nie ściera się. Po regularnym stosowaniu widać efekty cera zdecydowanie rozświetlona, koloryt wyrównany i przebarwienia mniej widoczne dla mnie bomba. Produkt wydajny. Duży plus za dobry skład.

Genialne!

Moja cera pokochała to serum. Spodobało mi się ono już od pierwszego użycia, ponieważ konsystencja jest bardzo przyjemna, szybko się wchłania, pozostawia skórę świetlistą i nawilżoną, nie podrażnia i pięknie współgra z innymi kosmetykami - nie roluje się ani nie waży. Mam też wrażenie, że przez żółty kolor od razu lekko ujednolica koloryt. Natomiast stosowane codziennie rano przez kilka tygodni przyniosło naprawdę świetne i widoczne rezultaty. Wszelkie przebarwienia zniknęły, sińce pod oczami się zmniejszyły, a koloryt cery jest pięknie wyrównany. Szczerze mówiąc nie widzę wad

Bardzo dobre serum z witamina C

Bomba witaminowa
Serum jest świetne pod względem składu, wydajności i ceny. Jest delikatne, ale bardzo dobrze radzi sobie z przebarwieniami. Nie szczypie, na prawdę pielęgnuję. Jest więcej zalet niż wad śmiało mogę polecić

Fajny produkt

Serum znajduje się w typowym dla marki opakowaniu - białe, z pompką.
Pompka dobrze podaje płynny kosmetyk o żółtej barwie.

Działanie jest poprawne i zachęca do ponownych zakupów. Szybko radzi sobie z niwelowaniem istniejących małych przebarwień potrądzikowych. Skóra jest ukojona, nawilżona, dobrze rozświetlona.

Dostępność w Hebe jest dobra, jeszcze nigdy nie zdążyło mi się by to serum byłoby wyprzedane. Chyba nie ma za dużo zwolenniczek, a szkoda...bo to przyjemny produkt w dostępnej cenie.

Porządna dawka witamy C

Zachęcona opinią pani w Hebe zakupiłam te serum w nadziei że mój problem przebarwień zniknie . Nie zawiodłam się . Serum stosowałam regularnie rano i wieczorem przez ok. cztery miesiące bo na aż tyle mi starczyło , co aż mnie samą zdziwiło , jest bardzo wydajne w moim przypadku. Dodatkowo w składzie mamy olej z dzikiej róży i olej migdałowy i to co one robią z moją buzią.... Efekt gładkiej , miękkiej skóry, odżywionej takiej dopieszczonej . Intensywna regeneracja no Same plusy ! Polecam jak kota ma przebarwienia - działa !