Kosmetyki - opinie i recenzje

olki

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 58

5 / 5

Bardzo dobry krem dla reaktywnej cery

Mam bardzo czerwoną i wrażliwą cerę. Reaktywną. Przez 30 lat używałam kosmetyków nawilżających, jednak nie radziły sobie z moją reaktywną cerą. Twarz zawsze miałam czerwoną, piekącą, odwodnioną. Ten krem jest strzałem w 10. Bardzo dobrze poradził sobie z zaczerwienieniami. Do tego super nawilża. Dobrze sprawuje się jako baza pod makijaż. Współgra nawet z matującym podkładem. Krem jest pozbawiony zapachu. Opakowanie jest z pompką, dzięki czemu aplikacja jest przyjemna.

Przejdź do recenzji
olki

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 58

5 / 5

Bardzo dobry żel do demakijażu

Mam cerę reaktywną. Po 30 lat używałam kosmetyków nawilżających, jednak cera zawsze była mocno czerwona. Więc musiała stosować codziennie fluid, aby ją zatuszować. Po użyciu żelu cera jest dobrze oczyszczona. Makijaż się zmywa opornie, trzeba sporo żelu, aby go zmyć. Więc będzie on mało wydajny. Jednak ja go używałam najczęściej rano, do porannego przetarcia twarzy, albo po użyciu innego kosmetyku do zmycia makijażu a tym żelem przecierałam twarz jako koniec oczyszczania. Cera jest mniej zaczerwieniona, dobrze nawilżona, oczyszczona. Polecam

Przejdź do recenzji