Eau Thermale Avene, Tolérance, Żel balsam oczyszczający

Eau Thermale Avene, Tolérance, Żel balsam oczyszczający

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Żel balsam oczyszczający jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i reaktywnej. Delikatnie oczyszcza i usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia, nie podrażniając i nie wysuszając skóry. Jego lekka żelowa konsystencja gwarantuje komfort i miękkość nawet najbardziej wrażliwej skórze. Tolérance Żel balsam to produkt bezzapachowy do demakijażu bez spłukiwania. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego.

żel
oczyszczanie twarzy
sucha, alergiczna / atopowa, mieszana, odwodniona, wrażliwa
odświeżające, łagodzące, nawilżające
bezzapachowa

Przyjemność

Jak w tytule - przyjemny produkt. Dobra konsystencja i praktycznie bezzapachowa. Tu jednak małe sprostowanie względem producenta z żelem ma mało wspólnego. Jest to raczej w przewadze drugi człon nazwy czyli balsam. Prosił mało się pieni praktycznie w ogóle. Niemniej w kontakcie ze skórą daje przyjemne wrażenia. Nieuczulający i nie podrażnia. Po zastosowaniu nie spina skóry. Z chęcią wprowadzę go na stałe do mojej pielęgnacyjnej rutyny jeśli tylko zmieni się opakowanie, o którym poniżej.

Jedyny minus to niepraktyczne opakowanie. Butelka z dziobkiem i zatyczka nie sprawdziły się i mnie wole opcje pompki. W powyższym przypadku klapka z zatyczka szybo się wyrobiły i niestety nie spełniały swojej funkcji. Zwyczajnie odpadła

Delikatnie oczyszcza.

Produkt delikatnie oczyszcza skórę, nie podrażnia. Opakowanie jest wydajne, lejąca konsystencja, zapach praktycznie niewyczuwalny. Używam go z wacikami. Polecam do porannego oczyszczania.

bez szału

nie wiem czy ja nie rozumiem sensu użycia tego żelu bez wody ale mi totalnie nie przypadło to do gustu. Nie czuję oczyszczenia twarzy bez użycia wody. Pozostawia taki tłusty efekt.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Używam żel-balsam codziennie rano. Idealnie usuwa nocne zanieczyszczenia, odświeża skórę i przygotowuje ją pod makijaż.
Nie wysusza, nawilża, rozjaśnia zaczerwienienia, sprawia, że skóra jest gładka i miła w dotyku.

Bardzo delikatny

Balsam przerósł moje oczekiwania. Jest bardzo miękki i przyjemny w konsystencji. Nie pozostawia lepkości. Skóra po użyciu jest bardzo miękka, ciągle chce się jej dotykać. Ładny zapach. Ekonomiczne zużycie. Jestem z niego bardzo zadowolona .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jeden z najlepszych żeli jakie stosowałam!

Mam bardzo suchą, wrażliwą i naczynkową skórę twarzy, a ten żel balsam okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ spełnia swoje zadanie tzn. delikatnie oczyszcza skórę, a jednocześnie nie wysusza i nie podrażnia jej.
Kremowa, dość rzadka konsystencja dobrze rozprowadza się na twarzy, a naturalny skład i bezzapachowa formuła nie delikatnie pielęgnuje skórę i nie powoduje uczucia ściągnięcia po zastosowaniu.
Przy codziennym użyciu ładnie oczyszcza skórę i łagodzi zaczerwienie.

Przyjemny i delikatny

Żel jest zamknięty w butelce z wieczkiem. Jest dość rzadki, więc nie ma problemu z jego wydobyciem. Zapachu nie zauważyłam.
Kosmetyk jest delikatny i nie podrażnia, nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Ja używam go jak mleczka, nakładając na wacik. Nie jest mocno oczyszczający - przy demakijażu muszę zużyć kilka takich wacików, aby usunąć cały makijaż, bo nawet w miejscach gdzie już zmywałam twarz, po drugim użyciu na waciku nadal są pozostałości podkładu itp.
Nie jest zły, ale chyba jednak wolę inne produkty.

Bardzo dobry żel.

Jestem zachwycona Eau Thermale Avene, Tolerance Control Lotion Nettoyante Gelifiee (Żel-balsam oczyszczajacy). Mam delikatną skórę twarzy, a ten produkt nie dość, że mnie nie podrażnił to wręcz załagodził wszystkie stany zapalne na mojej cerze. Zaczerwienia się zmniejszyły, skóra jest o wiele bardziej nawilżona. Dodatkowo produkt bardzo ładnie zmywa makijaż i pozostawia skórę delikatną i ukojoną. Kolejnym plusem jest opakowanie, które pozwala na przyjemne korzystanie z kosmetyku.

Żel na 3+

Żel balsam oczyszczający to produkt, który nie jest dla mnie. Przy cerze mieszanej, w kierunku do suchej owszem nie wysusza jej i jest bardzo delikatny, dodatkowym atutem jest jego bezzapachowa formuła, ale jego konsystencja zupełnie mi nie odpowiada, niby aksamitna, płynne mleczko, ale dla mnie jest to produkt lekko tłusty przez co niezbyt komfortowy w użyciu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatne, ale idealne oczyszczenie.

Żel oczyszczający idealnie spełnił moje wszystkie oczekiwania. Właśnie takie produkty uwielbiam. Wygodne i estetyczne opakowanie, brak drażniących zapachów, przyjemna konsystencja, łatwa w użytkowaniu, a do tego działanie. Żel stosuję codziennie ze względu na jego łagodną naturę, która na prawdę przyjemnie otula moją skórę i jej nie podrażnia. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia na twarzy, jest to dla mnie idealny drugi etap codziennego oczyszczania.

Niezwykle delikatny !

Delikaty,nietłusty żel,doskonale oczyszcza cerę,zmywa nawet makijaż.Nie narusza bariery ochronnej skóry,koi zaczerwienienia,odświeża.Bezzapachowy,prawie w 100% naturalny.Moja cera jest dobrze po nim nawilżona,nie piecze,nie swędzi.Idealnie sprawdzi się u cer alergicznych,atopowych czy z trądzikiem.

Delikatne i kojące oczyszczenie

Żel-balsam oczyszczający to bardzo fajny produkt, który dopełniał moją wieczorną pielęgnację, choć zdarzało się że i rano też go stosowałam. Taki zimny balsam z rana na płatku to dobre pobudzenie ???? produkt ten nie podrażniał mojej suchej i wrażliwej skóry, za co daje bardzo duży plus, bo zdarzało się że kosmetyki do demakijażu owszem oczyszczały twarz z makijażu, ale za to otrzymywałam piekącą skórę w gratisie. Z tym balsamem jest inaczej, nie raz miałam wrażenie jakbym właśnie nałożyła krem nawilżający. Jest bezzapachowy, więc myślę że to kolejny dodatkowy atut, mniej składników podrażniających, konsystencja dość rzadka ale to akurat dobrze. Śmiało mogę polecić do skóry wrażliwej.