Avon, Foot Works, Invisible Silicone Sock Cream (Nawilżający krem do stóp z silikonem)

Krem nawilżający do stóp:
- oparty na technologii Silicone,
- chroni przed podrażnieniami,
- jedwabista, nietłusta formuła,
- nawilża przez 24 godziny.

kremy do stóp
wygładzające, nawilżające, regenerujące
w tubce, wielorazowego użytku
bogate
normalna

Średniaczek

Lubię mieć w swoich kosmetykach różnorodne produkty, w tym produkty do stóp. W mojej kolekcji jest też ten krem do stóp od Avon. Jest on w dosyć sporej tubce, co sprawia że mam już go naprawdę długo i nadal nie widzę końca. Zapach ma typowy dla kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji stóp, średnio przyjemny. Jest gęsty, nie spływa. Łatwo aplikuje się go na stopy. Po wmasowaniu czuć warstewkę ochronną na stopach. Krem ten przede wszystkim nawilża, nie jest to jakieś mega nawilżenie, ale jak na tego typu produkt jest poprawne. Dodatkowo moje stopy są orzeźwione i odżywione. Lubię robić sobie spa stóp z użyciem produktów avon foot works

Świetny krem

Z tym kremem, moje stopy stały się piękne, gładkie i odżywione. Uwielbiam gładkość moich stóp po kuracji tym kremikiem z Avonu. Rewelacyjnie się sprawdza przy suchej skórce na piętach. Na wiosnę ten krem jest idealny, idealna gładkość, którą pokochałam.

W końcu mogę ubrać sandałki, a moje stopy wyglądają bardzo dobrze. Krem ma fajną konsystencję, która szybko się wchłania, stosuję zazwyczaj na noc i na to ubieram skarpetki. Fajna cena, a krem dostępny praktycznie w każdym katalogu Avon. :)

DLA STÓPEK OK

Często używam kremów do stóp firmy AVON. Do zakupu Foot Works, Invisible Silicone Sock Cream zachęcił mnie opis że krem jest z silikonem , Byłam ciekawa efektu . Konsystencja kremu jest dość gęsta. Zapach ma lekko miętowy co mi bardzo pasowało. Jeśli chodzi o działanie to powiem szczerze że efektu WOW nie było. Raz nałożyłam dużo kremu ( chyba za dużo) ponieważ nie mógł się wciągnąć w skórę i po dość długim czasie nadal był widoczny, może to jest właśnie działanie silikonu ? Nie wiem , ale nie zachwyciło mnie to . Jednak po nałożenie małej ilości kremu stópki były gładkie i nawilżone . Myślę że aby był efekt WOW trzeba stosować preparat bardzo często , a nie raz na tydzień jak robiłam to ja.

Średni

Silikonowy krem od Avon wypadł średnio. Niby dziala, ale nie daje dlugotrwalych efektow.
Na dłuższą metę skóra otrzymuje za malo nawilzenia, ja oczekuje wiecej. Nie wchlania sie . Po kilku godzinach nie czuje ze stosowalam jakikolwiek krem, nie ma zadnego efektu.
Zapach mnie nie urzekł. Jakos wykorzystałam, ale nie bylo milosci.

Znikome działanie.

Krem ma małą pojemność i zużyłam go na szczęście bardzo szybko.
Konsystencja jego jest dość gęsta, podobna jak inna kremów do stóp. Zapach ma lekko miętowy. Ok, nie najgorszy, ale kojarzy mi się mocno z pastą do zębów. Miałam uczucie, że wcieram w stopy pastę do zębów.
Działanie kremu jest bardzo małe, wręcz znikome. Bardzo delikatnie nawilżał i zmiękczał stopy. Ja zdecydowanie wole silniejsze działanie.
Mimo małego działania, bardzo długo się wchłania po aplikacji i czuć go, co dla mnie jest bardzo niekomfortowe. Ja lubię gdy szybciej krem się wchłania. Nawet po całej nocy czułam nadal go. Ja nie polecam.

Ciekawy

Bardzo ciekawa konsystencja kremu, uzyskujemy dzięki niej wrażenie silikonowej skarpetki. Odczucie ogromnego nawilżenia. Według mnie lepiej stosować go na noc, stopa jest bardzo śliska. Po stosowaniu tego kremu kondycja stóp staje się zauważalnie poprawiona.

Dobry krem do stóp

Krem dobrze nawilża stopy, pozostawiając na nich silikonową warstwę.
Po użyciu stopy wyglądają na nawilżone i zadbane.
Efekt może nie utrzymuje się cały dzień, ale mi wystarcza.
Krem ładnie pachnie i jest wydajny, Używam na dzień, do sandałów.

Fajny produkt

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy, jedyna wada jest to ze krem ma mala pojemnosc i dlatego szybko sie konczy jednak spelnia swoje zadanie ,swietnie nawilza stopy do tego pieknie pachnie

Mógłby być lepszy

Krem z pewnością nie zdziała cudów u osób z mocno przesuszonymi stopami. Efekty jego działania są widoczne, ale krótkotrwałe. Krem wygładza i zmiękcza stopy, ale po kilku godzinach trzeba nałożyć go na nowo. Z pewnością jest lepszym rozwiązaniem na dzień - na noc lepiej zastosować produkt o mocniejszym działaniu.

Fajny

Krem nawilża i powleka stopy warstwą "ochronną". Jest wydajny i długotrwały, bo po użyciu na noc, jeszcze następnego dnia wyczuwałam silikonowy film na stopach. Fajnie wygładza stopy.

sympatyczny

Jest to taki przyjemny krem do codziennej pielęgnacji skóry na stopach. Dobrze nawilża. Powleka skórę jakby warstwą ochronną (silikonową). Dobrze się rozprowadza. Całkiem przyzwoicie wchłania. Stopy są odpowiednio nawilżone.

Dobry krem!

Stosowałam go na noc, dobrze nawilżał skórę stóp, do tego była po nim delikatniejsza, bardziej miękka szczególnie na piętach, mniej przesuszona, niepopękana, wystarczał na długi czas, cenowo jak najbardziej ok.