L´Oreal Professionnel, Volume Expand, Mineral CA (Spray unoszący nasadę włosów cienkich i delikatnych)

Innowacyjna gama kosmetyków z technologią Mineral CA wzbogaconą mineralnym wapniem, nadająca objętość włosom cienkim i pozbawionym sprężystości. Dostarcza włosom budulca i odbija je u nasady. Nadaje długotrwałą objętość.
Sprężyste i lekkie, włosy nabierają objętości.
Zapach cytrusowy.

Niezbędnik !

Z tego co mi się wydaje teraz ten produkt można kupić pod nazwą Loreal Volumetry, spray na objętość u nasady i ten właśnie produkt będę recenzować ! Używam go już od 2 lat, spryskując obficie włosy u nasady.

DZIAŁA !

Z powodu, że mam oklapniete włosy zaczełam szukać jakiegos produktu, który mogłby je chociaz minimalnie uniesc, dodać objetości.
Na allegro natrafiłam na ten produkt w miare przyzwoitej cenie, wiec go zakupiłam.
Po 1 uzyciu na suche włosy byłam mocno rozczarowana, że znowu kupilam kolejny niepotrzebny kosmetyk do włosów. Jednak gdy uzyłam produktu na mokre włosy, potem je wysuszyłam sprawe przedstawiała się zupełnie inaczej. Faktycznie włosy są bardziej puszyste, lekko uniesione, a nie takie oklapniete. I co njważniejsze! Nie obciaza ich co w moim przypadku robi 90% kosmetyków do włosów.
Jedynym minusem jest dla mnie zapach, bo bardzo nie przypadł mi do gusty.
Zaznaczyłam, ze nie wiem czy kupie produkt ponownie, bo lubię nowości.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

chwilowe uniesienie

Produkt sam w sobie nie jest zły, jednak nie do końca sprostał on moim oczekiwaniom. Przede wszystkim objętość po jego zastosowaniu jest ledwo zauważalna - nie tego się spodziewałam po produkcie za blisko 60 zł.. Poza tym włosy szybko się po nim przetłuszczają już pod koniec dnia głowa nadawała się do mycia. Na plus mogę napisać, że jest wydajny i ma bardzo przyjemny zapach. I jeszcze jeden plus: rozświetla włosy.

Używam tego produktu od: 2012

Działa! działa! :)

Nie wierzę w "magiczne" produkty do włosów, co to robią coś z niczego. Tutaj też magii nie ma, kupiłam spray przy okazji, bardzo okazyjnie. Nie liczyłam na nic, poza jakimś wykończeniem stylizacji.
No ale jest naprawdę zacnie :) włosy i wysuszone suszarką, i schnące same są widocznie odbite od skóry. Objętość faktycznie większa, włosy są puszyste, ale nie splątane czy matowe (a często różne "objętościowce" czy kremy wzmagające skręt tak działają), u mnie zauważalnie wzmocniło się falowanie.
Włosy na szczęście nie tracą szybciej świeżości, wręcz trzymają się dłużej. Zapach miły, ale słaby.
Produkt bardzo fajny i wydajny, na pewno jeszcze kupię. Pół gwiazdki mniej za bandycką cenę w regularnej sprzedaży.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Żadnej objętości nie widać

Nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić ten spray. Na moje włosy w ogóle nie działa. Żadnego efektu volume nie widzę - może jedynie chwilę po wysuszeniu włosów.
Plusów tego specyfiku nie widzę żadnych, może jedynie wydajność bo rzadko go używam.
Minusy napisałam powyżej - zero efektu, cena (bo skoro nie ma efektu to za co płaci?)

Slaby

Po tylu pozytywnych recenzjach postanowilam go kupic, by moje wlosy zyskaly objetosc. Po uzyciu na mojej glowie nie wydarzylo sie niz niezwyklego ;). Mysle, ze kazdy produkt a objetosc dziala super przy uzyciu suszarki(ciepla) i szczotki, moge nawet powiedziec, ze zwykle pianki dzialaja lepiej niz ten profesjonalny spray. Przy uzyciu go bez suszarki - zero efektu, przy uzyciu z suszarka - minimalnie podnosi wlosy, gorzej niz pianki, a efekt utrzymuje sie gora 2 godziny.
2 gwiazdki daje za zapach - dosc przyjemny i za to, ze nie skleja wlosow.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Bardzo go lubię

Mam włosy, które są idealne do stosowania wszystkiego z volume w nazwie :D kupiłam ten sprej w zestawie z szamponem z tej samej serii.
Sprej ma cudowny, świeży zapach, który długo się utrzymuje.
Włosy rzeczywiście wydają się po nim bardziej puszyste, są przez cały dzień sprężyste.
Nie przetłuszcza włosów.
Jest wydajny.
Cena ok, tym bardziej, że w internecie można kupić go taniej.
Wrócę do niego, jeżeli będzie to możliwe (wydaje mi się, że seria ta będzie wycofywana na rzecz nowej- ulepszonej).

Używam tego produktu od: rok

Bardzo kiepski...

Profesjonalny produkt który rozczarował mnie jak żaden inny. Nie nadaje jakieś nadzwyczajnej objetości-efekt niczym się nie różni od efektu po użyciu zwykłej pianki za kilka złotych. Włosy są po nim jakby sianowate. Nie posiada żadnych pielęgnacyjnych właściwości. Jest lekki i nie obciąża.
Nie wart zainteresowania...

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:0,5

cos tam dziala ;)

Calkiem udany produkt. Widze roznice jak go uzywam i jak go nie uzywam ;), wyraznie wlosy wygladaja lepiej i jest ich jakby wiecej jak jednak popryskam tym sprayem , takze dziala cos tam jednak ;)
Nie obciaza a dodam , iz mam b.cienkie i wrazliwe wlosy , nie tlusci ich . Wlosy sa miekkie , puszyste i lekkie . Ogolnie warto sprobowac .

Używam tego produktu od:2-3 mies

Dobry, ale nie dla mnie

I w końcu przyszedł czas na moją recenzję. Mam go już dość długo,ale używałam tylko od czasu do czasu.Przede wszystkim nie jestem typowym targetem tego sprayu bo nie mam włosów cienkich ani bardzo delikatnych, ale spray dostałam i postanowiłam zużyć.
Używałam go na włosy osuszone ręcznikiem.Przepięknie pachnie,odświeżająco,cytrusowo właśnie.U mnie zapach utrzymuje się dość długo. Niestety nie pomaga za bardzo w rozczesaniu moich raczej gęstych włosów(może przy cienkich radzi sobie).Bez odżywki,a tylko po sprayu włosy wyglądały też nie do końca zdrowo,a także były sianowate i suche.
Moje włosy są raczej puszyste, ale rzeczywiście je jeszcze odbijał od góry, także muszę stwierdzić,że działa. Poza tym przyjemnie odświeża skórę głowy i włosy.
Ja go raczej nie kupię,ale spokojnie mogę go polecić do włosów cienkich, na pewno pomoże.

Używam tego produktu od:skończone
Ilość zużytych opakowań:ponad połowa

bardzo zadowolona jestem

Cieszę się, że trafiłam na ten produkt. Nanosiłam kilka psików na wilgotne po kąpieli włosy, rozczesywałam i szłam spać. Rano bez problemu układałam fryzurę. Spray nadaje włosom objętości, ale ich nie usztywnia, ani nie obciąża. Różnica na włosach jest bardzo widoczna, bez tego kosmetyku włosy są za miękkie, rozsypują się i szybko opadają. Zapach przyjemny, ale szybko znika.
Opakowanie dość wydajne - na moich krótkich włosach starczyło na ok 3 miesiące.

Używam tego produktu od:3 miesiące

świetny :)

Spray razem z szamponem z tej serii daje świetny rezultat. Unosi, odbija, nie obciąża, utrzymuje włosy w takiej formie przez cały dzień. Niestety na moich włosach nie daje dłuższego "uniesienia" ale prawdę mówiąc żaden ze stosowanych specyfików tego nie robił. Mam niestety na czubku głowy dość pokaźny "wicherek" i moja fryzura po spotkaniu z poduszką zmienia kształt...no dokładnie rzecz ujmując traci a nie zmienia ;)
Spray ma działanie podobne do mojej dotąd ukochanej pianki volume lift LP do nakładania przy nasadzie włosów ale też mam wrażenie, że dodatkowo odżywia włosy i robi to co zazwyczaj robi odżywka/maska czyli rozplątuje i nabłyszcza włosy. Dodatkowo dodam , że jest wydajny.
Polecam, bardzo udany produkt. :)

Używam tego produktu od: 3 mce