Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 246

Napisanych recenzji: 199

5 / 5

Cudowny zapach

Perfumowany dezodorant zamknięty jest w uroczej różowej butelce. Jego pojemność to 150ml. Spray działa bez zarzutu do samego końca, także opakowanie i funkcjonalność na plus. Dezodorant utrzymuje się bardzo długo na ciele, jest mocno wyczuwalny. Nie podrażnił mojej skóry, a zapach jak dla mnie jest cudowny. Owocowo kwiatowa kompozycja, która nie męczy mnie w ciągu dnia. Jest to przyjemny produkt na zwykle dni, który spełnia swoje funkcje.

Przejdź do recenzji
beatagrajko

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 0

5 / 5

Szampon z płynną keratyną i ekstraktem z czarnej perły dla włosów mocno zniszczonych i suchych był rewelacyjny! Wzmocnił moje włosy, nadając im miękkość i blask już po pierwszym użyciu.

Szampon, który ostatnio używałam, miał delikatną formułę oczyszczającą, która nie wysuszała mojej skóry głowy. Jego konsystencja była płynna, a pianę dobrze się pieniła, co ułatwiło mi dokładne umycie włosów. Zapach był świeży i subtelny, co sprawiło, że korzystanie z produktu było przyjemne. Co do efektów działania, szukając produktu dla moich włosów suchych i łamliwych, zależało mi na szamponie, który je wzmocni i nawilży. Ten szampon spełnił moje oczekiwania - moje włosy były czyste, ale nie wysuszone, a skóra głowy nie podrażniona. Po użyciu zauważyłam, że moje włosy były miękkie i łatwiejsze w rozczesywaniu.

Przejdź do recenzji