So...? Fragrance, Miss So...? Love Potion Body Fragrance (Perfumowany dezodorant do ciała dla kobiet)

Miss So…? Love Potion perfumowany dezodorant do ciała. Zapach w nieoczywisty sposób zaskakuje koktajlem owocowym w nucie głowy. Wybrzmiewają wśród nich akordy jabłka, maliny i jagody, a całość doprawiono anyżem. Serce zapachu wypełnia akord jaśminu, natomiast podstawę tworzy drzewo sandałowe i piżmo.

w sprayu
normalna
dezodoranty zapachowe
zapachowe
zapachowa

Fajny produkt!

Perfumowany dezodorant - Love Potion Body Fragrance to prawdziwa perełka. Piękny ,słodki zapach to nie wszystko co ten produkt ma do zaoferowania. Jego trwałość jest zadowalająca. Opakowanie działa bez zarzutu do samego końca.

Świetny dezodorant perfumowany

Perfumowany dezodorant do ciała Love Potion So...? Fragrance posiada cudowny słodki zapach ja wyczuwam nuty jabłka,maliny,jagody,anyżu oraz jaśminu,na plus zasługuje to,że dezodorant długo się utrzymuje,lubię go używać w okresie wiosny i lata,bardzo podoba mi się też szata graficzna produktu.Polecam ten dezodorant,każdej osobie,która lubi słodkie delikatne zapach.

Cudowny zapach

Perfumowany dezodorant zamknięty jest w uroczej różowej butelce. Jego pojemność to 150ml.
Spray działa bez zarzutu do samego końca, także opakowanie i funkcjonalność na plus.

Dezodorant utrzymuje się bardzo długo na ciele, jest mocno wyczuwalny. Nie podrażnił mojej skóry, a zapach jak dla mnie jest cudowny.
Owocowo kwiatowa kompozycja, która nie męczy mnie w ciągu dnia.
Jest to przyjemny produkt na zwykle dni, który spełnia swoje funkcje.

So...? Fragrance Miss So...? Love Potion Body Fragrance to niezwykle intensywny zapach, który zaskoczy Cię swoją trwałością. Nuty kwiatowe i owocowe łączą się w harmonijną kompozycję, tworząc zmysłowy bukiet.

Opakowanie typowe dla dezodorantów w sprayu. Utrzymane w kolorze jasnego różu, co wyróżnia się na półce od innych produktów tego typu.

Nie tylko długo utrzymuje się na skórze, ale również wyróżnia się swoją mocą, pozostawiając po sobie ślad zapachu. Miss So...? Love Potion to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wyrazistego i długotrwałego aromatu na co dzień.

Ja osobiście wolę używać antyperspirantu do ochrony przed potem i perfum, by otulić się ładnym zapachem, ale w przypadku Love Potion zapach jest już tak intensywny, że nie trzeba perfum.