Dove, Nourishing Secrets, Restoring Ritual, Coconut & Jasmine Anti-perspirant Spray (Antyperspirant w sprayu o zapachu kokosa i jaśminu)

Dove Nourishing Secrets Restoring Coconut & Jasmine to antyperspirant w aerozolu dla kobiet o niezwykłym, egzotycznym zapachu kokosa i jaśminu. Jego pozbawiona alkoholu formuła składa się w ¼ z nawilżającego kremu, dzięki czemu gwarantuje nie tylko skuteczną ochronę przed potem nawet przez 48H, ale także pomaga pielęgnować wrażliwą skórę pod pachami. Antyperspirant Dove Nourishing Secrets Restoring Coconut & Jasmine łagodzi jej podrażnienia oraz sprawia, że staje się bardziej miękka i gładka. Delikatna formuła i egzotyczne połączenie kokosowych i jaśminowych nut sprawiają, że Dove Nourishing Secrets Restoring Coconut & Jasmine gwarantuje uczucie świeżości, które pozostanie z Tobą nawet przez cały dzień.

antyperspiranty
zapachowe, ochronne, nawilżające, łagodzące
zapachowa
w sprayu
normalna, wrażliwa, sucha

Dobrze się sprawdził

Antyperspirant o delikatnym, nienachalnym zapachu kokosa. Nie podrażnia skóry, nie wysusza, nie brudzi ubrań, dobrze chroni przed potem. Ma wygodne opakowanie i sprawny spray.

Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam :)

Ten antyperspirant w zestawie jako prezent na święta. Generalnie marka gdzieś tam sobie istnieje (dla mnie), ale nigdy nie wyrażałam nadmiernego zachwytu nad ich produktami. Ojej, nie sądziłam, że tak pozytywnie się zaskoczę.
Zapach jest obłędny, delikatny, baardzo kobiecy. Samo opakowanie jest matowe, poręczne. Produkt jest wydajny (i to jest mega super, bo będzie mi żal, gdy się skończy :))
Jeśli chodzi o ochronę - odczuwam ją przez cały dzień, zero przykrych niespodzianek. I co najważniejsze - nie czuję żadnych podrażnień.
Zdecydowanie 5/5

Rewelacyjny zapach, świetna ochrona

Mam swojego ulubieńca od Dove jeśli chodzi o antyperspiranty, ale ciężko go czasem stacjonarnie dostać więc wykorzystałam okazję by poznać kolejny wariant zapachowy. Nie miałam nawet pojęcia, że Dove ma taki antyperspirant o nutach kokosa i jaśminu. Zapłaciłam w okolicy 15zł w promocji i choć kosztują nieco drożej niż inne antyperspiranty wiem, że to jedne z moich ulubionych i najskuteczniejszych.

Opakowanie standardowe, spray o pojemności 150ml. Opakowanie jest poręczne, nie wyślizgiwało mi się z dłoni, aplikator działał okej, dozował równomiernie i bez problemu. Opakowania dezodorantów Dove są też miłe dla oka, minimalistyczne, ok.
Jeśli chodzi o zapach to po sukcesie wariantu z kakao, spodziewałam się fajerwerków - i tak było. Zapach jest po prostu przepiękny, ultra kobiecy. Czuć wyraźnie kwiatowy zapach jaśminu, który ani trochę nie wydawał mi się jakiś dziwnie podkręcony czy chemiczny a z drugiej strony czuć tę słodycz kokosa. Te dwie nuty ładnie się uzupełniają i jednego dnia kiedy byłam przekonana, że jaśmin czuję mocniej, to następnego znów kokos wybijał się na pierwszy plan. Zapach naprawdę ładnie zrobiony jak na antyperspirant. Nie męczył mnie, nie był wkurzający wręcz przeciwnie codziennie lubiłam go czuć.

Jeśli chodzi o kwestie ochrony utwierdzam się w przekonaniu, że antyperspiranty Dove sprawdzają się u mnie najlepiej. Tuż po aplikacji nic się nie kleiło, paszki zawsze były suche o lekko pudrowym wykończeniu, nie się nie kruszyło, nie zostawiał również białych plam. W ciągu dnia sprawdził mi się również w wymagających, nerwowych czy stresujących sytuacjach. Moje paszki były suche, czułam się komfortowo. Nie było mowy o mokrych plamach na bluzkach. Dobrze chronił tyle i aż tyle, i choć jego cena jest jak wspomniałam nieco wyższa od wielu drogeryjnych antyperspirantów, swoim działaniem i ochroną przewyższa je wszystkie. Podczas całego czasu użytkowania skóra pod pachami była miękka, antyperspirant nie wysuszył jej.

Na pewno wrócę do niego i chętnie poznam inne warianty zapachowe.

Bardzo okej

Ten antyperspirant kupiłam w promocji 1+1 w Biedronce (a więc baaardzo atrakcyjna cena i ogromny plus za dostępność).
I strasznie się polubiliśmy- jest stosunkowo wydajny, pięknie, świeżo pachnie, a ten zapach utrzymuje się dosyć długo, jeśli chodzi o powstrzymywanie potliwości- to oceniam jako 6/10-mogloby być lepiej ale dla mało wymagających osób będzie w porządku. Nie podrażnia, nie przesusza. Pozostawia jednak białe ślady na czarnych ubraniach, wiec trzeba być ostrożnym.

Ok

Lubię antyperspiranty od Dove w aerozolu,ponieważ zawierają 1/4 kremu nawilżającego i nie podrażniają wrażliwej skóry po depilacji/goleniu.Nie cierpię na nadmierną potliwość,więc nie potrzebuję blokerów itp jednak ze względu na aktywny tryb życia(4xw tygodniu siłownia),rower,nordic walking lubię czuć się świeżo dla własnego komfortu.Dla mnie dezodorant jest wystarczający,zaaplikowany na czystą i suchą skórę z odległości 20-30cm absolutnie nie pozostawia białych plam.Bardzo podoba mi się zapach tej wersji kokos z jaśminem tworzy coś letniego w sam raz na wakacyjne intensywne dni.

Świetny

Kolejny dezodorant od marki Dove, który podbił moje serce, uwielbiam ich antyperspiranty za piękne zapachy i skuteczność. Połączenie kokosu i jaśminu bardzo przypadło mi do gustu, zapach jest delikatny, kobiecy, taki pudrowy, bardzo go lubię. Dezodorant spełnia świetnie swoją podstawową funkcję, czyli chroni przed potem, a przy tym nie podrażnia i jest delikatny dla skóry.

Subtelny zapach kokosa chroni mnie przez cały dzień

Co lubie w Dove, to że nie zmieniają co chwile wygladu opakowanie, tylko je ulepszają. Anti-perspiran ma prosty kształt, a zarazem jest praktyczny który dobrze nawiązuje do marki, W nowej wersji zapachu kokosa i jaśminu antyperspirant ma wizerunek świeżego kokosa jak również zakrętkę antypoślizgową w tych barwach.

Antyperspirant w sprayu o zapachu kokosa i jaśminu ma lekko białą konsystencję, gdzie trzeba utrzymywać lekki dystans przy rozpyleniu od partii ciała by nie pozostała biała kropka, lecz ta kropka jest kremowa i wchłania się w skórę, lecz potrzebuje w tedy trochę więcej czasu.

Anti-perspirant idealnie sprawdza się na białych ubraniach, nie widać żadnych zabarwień, spokojnie chroni mnie przez cały dzień i nie wymaga ponownego użycia. Uwielbiam w daw jego kremową konsystencje która jest tak delikatna dla mojej skóry że gdy nie miałam uczulenia czy podrażnień po nim, a co więcej ten drogeryjny antyperspirant łagodzi podrażnienia po goleniu.

Uważam, że nawet jeśli nie lubisz zapachu kokosa, jest duża szansa, że ​​polubisz ten zapach produktu. Zapach jest przyjemny i delikatny i nie ma przytłaczającego, mdłego zapachu kokosa. Mógłby z łatwością pachnieć trochę bardziej jak kokos, ale nie przeszkadza mi, że tak nie jest.

Myślę, że Dove to bardzo fajna marka i od lat używam jej produktów, są niedrogie, a zarazem delikatne dla skóry.

Daje poczucie odświeżenia

Uwielbiam ten wariant zapachowy (używam wymiennie również dezodorant w kulce). Czasami uda się upolować na promocji e Rossmanie lub w Biedronce w korzystnej cenie. Zawsze kupuję większość ilość aby zawsze mieć w zapasie. Nie wyczuwam tu jaśminu, dla mnie dominuje pudrowa woń kokosa.

Bardzo przyjemny i chroni przed brzydkim zapachem :)

Dezodoranty Dove zazwyczaj się sprawdzają - ładnie pachną, chronią, i nie są drogie.
Najbardziej lubię wersję original za zapach, ale ona jest najsłabsza, jeśli chodzi o ochronę. Kokos z jaśminem pięknie pachnie i naprawdę chroni.

Świetny

Kupilam go w drogerii DM skusiłam sie cudownym kokosowo-jasminowym zapachem, który na prawdę mi się spodobał. Kokos połączony z jaśminem, zostaje długo po użyciu na skórze. Kosmetyk redukuje pot do minimum, skóra jest po nim maksymalnie odświeżona.
Nie podrażnia mojej skory, i nie koliduje z perfumami. Nie pozostawia białych śladów. Bardzo się z nim polubiłam i chętnie znów po niego sięgnę.

Uczucie komfortu i odświeżenia

Do zakupu tego produktu skusił mnie jego kokosowy zapach, który jest mocno wyczuwalny. Delikatnie przebija się także kwiatowa nuta, czyli jaśmin. Zapach w 100% odpowiada moim oczekiwaniom i preferencjom. Utrzymuje się długo i nie jest duszący.
Antyperspirant zamknięty jest w zwykłym, standardowym opakowaniu o pojemności 150 ml. Produkt wydobywa się bez problemu, nic się nie zacina.
Antyperspirant spełnia swoją funkcję, czyli zabezpiecza przed poceniem. Daje mi uczucie świeżości i komfortu oraz nie podrażnia skóry. Ogromnym plusem jest to, że nie zostawia plam na ubraniach.
Polecam go miłośniczkom kokosa.

Obłędny zapach

Znam i bardzo lubię kosmetyki marki Dove, czy to antyperspiranty, żele pod prysznic, mleczka do ciała. Miałam już wiele antyperspirantów tej marki, a tym razem postawiłam na coś nowego, jak dla mnie.

Co tu dużo pisać... Zapach jest obłędny. Jak nigdy nie lubiłam zapachu jaśminu w kosmetykach, to to połączenie jest genialne. A samo działanie przeciw poceniu jest ok. Ochrona jak najbardziej zapewniona. Spray nie zostawia białych śladów.

Na pewno kupię ponownie!