Mexx, Fresh Splash, Fragrance Body Mist (Mgiełka do ciała)

Mexx, Fresh Splash, Fragrance Body Mist (Mgiełka do ciała)

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała Mexx Fresh Splash! Sięgnij po energetyzujące uderzenie świeżości w niezwykle lekkim wydaniu. Owocowo - kwiatową kompozycję otwiera soczysty arbuz i cytrusy, które kontrastują z narkotycznym jaśminem i wyrafinowaną solą morską. Całość dopełniają nuty kaszmiru i drzewa cedrowego. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Podoba Ci się ten owocowo-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody toaletowej.

mgiełki do ciała
uzupełnienie perfum, zapachowe, nawilżające
w sprayu
normalna

Super mgiełka o pięknym świeżym zapachu. Kupiłam ją na wyprzedaży w hebe za 28 zł, wiec była to dobra cena, ponieważ w stacjonarnych drogeriach kosztuje około 60 zł.

Mgiełka jest bardzo wydajna, fajnie otula ciało i je odświeża. Pachnie nie tylko świeżo, ale ma w sobie też eleganckie i klasyczne nuty.

Trwałości nie będę komentować, bo nie oczekuje wiele po mgielkach, przyjdzie cieplejsza wiosna lub lato, to może wtedy bardziej przekonam się o jej trwałości na ciele.

Polecam serdecznie, Lubię zapachy mexx, jest to moj pierwszy zakup z tej marki, mimo ze wiele razy wącham ich zapachy w drogeriach. Dzięki tej mgiełce jestem skłonna zakupić w końcu ich perfumę dla dobrego skomponowania i podbudowania zapachu perfum ;)

Fajna mgiełka do ciała na lato!

Mgiełka Mexx jest niezwykle rzeźka, elegancka, świeża idealna na wiosnę, lato. Butelka wykonana jest z solidnego plastiku, widać zużycie produktu, atomizer działa bez zarzutu, rozpyla delikatną mgiełkę. Pojemność 250 ml jest ekonomiczna i wydajna, zapach utrzymuje się ok. 2-3 godzin, z tej samej serii można kupić perfumy.

Zapach uderza świeżością owocowo- kwiatową, komponując się z arbuzem i cytrusami. W drugiej chwili wyczuwam jaśmin i chłód soli morskiej. Na końcu kaszmir i drzewo cedrowe.

Nuty głowy:

*piżmo
* drzewo cedrowe
* kaszmir

Pięknie pachnie

Mgiełkę kupiłam w promocji. Butelka jest poręczna i pojemność w sam raz. Zapach jest cudowny, rześki, letni.
Długo utrzymuje się na skórze.
Jak były upały to używałam tylko tej mgiełki, nie używałam wtedy perfum.
Często też spryskiwałam nią włosy.
Dla mnie to zapach wakacji w Helu, ciepłych sierpniowych dni i szumu morza.

Super zapach

Zdecydowanie zgadzam się z mottem, że jest to zapach na lato ponieważ jest to pierwsze skojarzenia po jego powąchaniu. Czuć wyraźnie kwiat jaśminu oraz arbuza.

Mgiełka pachnie bardzo długo. Lubię mgiełki i często z nich korzystam jednak ta pachnie najdłużej z dotychczas przeze mnie testowanych. Ponadto zapach utrzymuje się na włosach i ubraniu.

Opakowanie jest bardzo poręczne i idealnie leży w dłoni. Dodatkowo buteleczka ma idealny atomizer, który delikatnie rozpyla zapach.
Zapach zdecydowanie jest wart polecenia.

ZALETY:
trwałość
opakowanie
cena
zapach

Średnia

Jestem zwolenniczką ciężkich, słodkich perfum, więc zaszalałam i na tegoroczne wyjazdy postanowiłam zabierać ze sobą inną kategorię zapachu. Dlatego w ciemno kupiłam niebieską mgiełkę licząc na to, że kolor opakowania przełoży się na moje letnie, zapachowe potrzeby. Nie mam dużego doświadczenia w mgiełkach, wcześniej miałam tylko jedną z Avonu. Mexx na wizażu zdał egzamin, więc trafił w szeregi moich zapachów i został rzucony od razu na głęboką wodę, ponieważ na wakacje zabrałam tylko ten zapach.
Zacznę od opakowania- jest duże i plastikowe. Jako, że towarzyszył mi już podczas dwóch wyjazdów, mogę śmiało powiedzieć, że butelka jest trwała, korek nie odpada, nic nie wycieka. Można rzucać torebkami/plecakami i nic się nie wydarzy.
Zapach- nie jest to to, czego się spodziewałam i nie jest to zapach, który miałam na myśli, myśląc o orzeźwiającym zapachu na lato. Jest dość poważny, to taki zapach...dorosłej kobiety, oficjalny, bez niczego wibrującego, ciekawego. Płaski. Nie urzekł mnie. Ale już jest, więc sobie go wypsikam, odpoczywając od moich duszących perfum:)
Trwałość- bez szału. Poza Avonem nie mam porównania, ale Avon wg mnie jest trwalszy.
Wydajność- jest ok, ponieważ nie zachwycam się zapachem, leję go bez opamiętania i szacunku, a wciąż nie dobiłam do połowy.
Cena- kupiłam za 30zł i taka cena jest dla mnie akceptowalna za stosunek pojemności/wydajności. Regularna już niekoniecznie.

Mając do wyboru Mexx i Avon, stawiam na katalogowca, z racji niższej ceny, lepszej projekcji i trwałości.

super

Mgiełka do ciała jest bardzo fajna, przyjemna, ma bardzo lekki, świeży , radosny zapach. Szybko odświeża , cudowna do codziennego stosowania . Fajna opcja dla tych, których lubią mniej intensywne doznania. Cena jest wiarygodna

Ciekawa opcja na ciepłe dni, i nie tylko

Mgiełkę otrzymałam do testu wraz z perfumem tej samej firmy. Zacznę może od opakowania: jest dość pojemne i wydajne, dyfuzor sprawnie rozpyla prawdziwa, delikatną mgiełkę. Wystarczy w nią wejść, by zapach osiadł na skórze i ubraniach. Mgiełka sprawdza się nie tylko w ciągu upalnego dnia, gdy tradycyjne perfum, które mogą wydawać się zbyt ciężkie, ale też, a może przede wszystkim w zestawie z perfumem tej samej serii. Sama używam jej właśnie w ten sposób, jako uzupełnienie i zwieńczenie zapachu perfum lub też po prostu odświeżenie zapachu w ciągu dnia. A propos zapachu. Jeśli lubicie kobiece, pudrowe, a jednocześnie świeże zapachy, to niebieska seria Mexxa jest właśnie dla Was. Nuty są nienachalne, ewidentnie kwiatowo-owocowe i nowoczesne. Zdecydowanie godne polecenia.

Mexx Fresh Splash

Bardzo lekki, świeży , radosny zapach. Szybko odświeża , typowa mgiełka do użytku codziennego . Fajna opcja dla tych, których lubią mniej intensywne doznania. Fajne opakowanie. Dobra opcja na codzień .

Idealny na lato

Mgiełka do ciała sprawdzi się każdej osobie która lubi czuć świeżość przez cały dzień. Nie jest to może super trwały produkt ale jego pojemność i wydajność sprawia że można go używać bez ograniczeń. Idealny do torebki, do szybkiego odświeżenia się.

Idealny zapach na wiosnę

Mgiełka o zapachu Fresh Splash totalnie skradła moje serce. Cytrusowe nuty zapachowe są moimi ulubionymi i idealnie sprawdzają się wiosną i latem. Zapach ten dodaje mi energii, mobilizuje do działania i sprawia, że jestem radosna. Jak dla mnie zapach całkiem długo się utrzymuje, nie oczekuję, że mgiełka będzie tak mocna jak perfumy. Za sprawą bardzo dobrego atomizera, lekkiej i poręcznej ( mimo tego,że całkiem sporej) butelki nadaje się do odświeżania w ciągu dnia. Bardzo fajnie sprawdza się zarówno do ciała jak i włosów, a nawet do ubrań w szafie. Mgiełka użyta na skórę, nie podrażnia jej i nie powoduje żadnej reakcji alergicznej.

Świeżość i elegancja

Piękny zapach mgiełki. Taki świeży i lekki. Bardzo trwały idealny na co dzien i od święta.Zapach mgiełki uwiódł moje zmysły zapachu. Noszę tą mgiełkę w torebce..by móc jej użyć gdy tylko mam na to ochotę

Świeża idealna na lato.

Rewelacyjna mgiełka. Zapach trzyma się cały dzień. Zapach typowo kojarzy mi się z marka mexx, jest trwały, świeży, idealny do torebki żeby się odświeżyć po plazy, w ciepły dzień.Polecam kobieta które lubią kobiece i świeże zapachy. Pojemność spokojnie starczy na cały letni sezon.