Vichy, Stress Resist, Traitement Anti-Transpirant 72 H (Intensywna kuracja przeciw poceniu się)

Hiper skuteczny antyperspirant, działający nawet w przypadku stresu.
Ten bogaty w aktywne składniki przeciwdziałające poceniu się, ultrachłonne minerały i substancję Perspicalm™ antyperspirant reguluje ciepło i pocenie się w okresach stresu.
Hipoalergiczny. Bezalkoholowy. Nie zawiera parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera Wodę Termalną z Vichy.
72-godzinne działanie antyperspirantu*. Skuteczny nawet w chwilach stresu. Skuteczność wzrasta wraz z każdą kolejną aplikacją.
*Badanie instrumentalne.

bez alkoholu, hipoalergiczna, nie pozostawiająca plam, zapachowa
w kulce
normalna, wrażliwa
antyperspiranty
ochronne

Działa!

Polubiłam się tą kuracją od pierwszego użycia. Wcześniej stosowałam tylko ten tradycyjny antyperspirant w kulce od Vichy, ale chciałam poznać coś innego. Tak mi się nawinął Stress Resist. Jest równie dobry, jak jego kuzyn, jednak ma męski zapach. Na codzień jest ok, ale na imprezy jednak wybieram ten tradycyjny.

Co najlepsze - nie robi plam, ani żółtych, ani białych. Dobrze chroni przed nieprzyjemnym zapachem oraz przed mokrymi plamami. Szybko zasycha i można normalnie funkcjonować bez obaw że jest jeszcze mokro. Ja jestem zadowolona i szczerze polecam. Uważam, że jest wart swojej ceny, ja na tę chwilę nie trafiłam na lepszy antyperspirant i w niższej cenie. Kupuję w drogeriach internetowych na promocjach, około 40 zł.

Oczekiwałam po nim perfekcji

Dezodorant jest dobry, oceniam go na 4 gwiazdki. Jednak w tej półce cenowej założyłam, że będzie perfekcyjny i stanie się moim hitem.
Inne klasyczne dezodoranty kosztują około 15-20 zł. Za Vichy płacimy przynajmniej 100% więcej.
I co dostajemy? Dobrą ochronę, brak mokrych plam, ale w moim przypadku- brak neutralizacji nieprzyjemnego zapachu.
Zapach był wyczuwalny tylko w bardzo gorące dni, albo po silnym wysiłku fizycznym, ale wciąż-
liczyłam, że nie pojawi się wcale.

Mój hit

Kupiłam go przez przypadek, bo nie było mojego innego antyperspirantu i okazało się, że został ze mną na dłużej.
Opakowanie to wygodna w użyciu kulka.
Jest wydajny i starcza naprawdę na długo, więc cena nie jest aż tak wygórowana.
Pachnie ładnie. Dobrze odświeża i minimalizuje pocenie. Przy dużym wysiłku (sport) i w bardzo stresowych sytuacjach, nie ma uczucia "pływania". Mam wrażenie, że podczas intensywnych ćwiczeń na siłowni bardziej poci mi się reszta ciała, niż pachy. Nawet, jeśli pojawia się wilgoć, nadal nie czuć zapachu potu.
Nie powoduje plam na jasnych ubraniach. Na czarnej odzieży może być nieco widoczny po całym dniu.

Ogólnie super. Dla mnie rewelacja!

Idealny dla osób mocno się pocących

Nie ukrywajmy - nie jest to bloker więc nie ma co oczekiwać, że pocenie się zniweluje (producent trochę przesadził z tym claimem). 72h nie testowałam więc nie wypowiem się odnośnie tak długiego działania antyperspirantu.
Jeżeli jednak macie problem z dużym poceniem się, a zwykłe dezydoranty/antyperspiranty nie powstrzymują "śmierdzenia" to ten produkt jest rozwiązaniem!
Pot jest (no niestety), ale pachnie produktem, a to już na prawdę duży plus!

Vichy sobie zakupiłam, gdyż go sobie upatrzyłam... aby chronił mnie przed potem, który moim jest kłopotem ;)

Moja skłonność do pocenia się jest dość duża. Dla antyperspirantów moja poprzeczka jest zatem ustawiona dość wysoko. Niestety z uwagi na alergię, nie mogę używać blokerów. Po ich aplikacji mam czerwone i swędzące pachy przez kilka dni. W upalne lato, choćby takie jak w tym roku, mój problem urastał do rangi koszmaru... do czasu zakupu Stress Resist :)

Antyperspirant od Vichy "wersja zielona" jest mi znana na tyle dobrze i z sukcesem, że używałam ją kilkakrotnie. Recenzowana wersja czerwona została polecona przez panią z Apteki. Dzięki uprzejmości pani magister, mogę cieszyć się aktywnością w ciągu dnia, bez obawy o przykry zapach i mokre plamy :)
Mając porównanie pomiędzy wersją zieloną i czerwoną stwierdzam, że ta druga jest jeszcze lepsza :) Uważam, że działa nieco dłużej i skuteczniej niweluje zapach potu. Jest równie delikatna, gdyż można śmiało i bez obaw używać po goleniu pach. Żadnych podrażnień, krostek czy też innych skutków ubocznych na wystrzyżonych paszkach ;)

Pojemność antyperspirantu 50 ml jest standardowa a jego wydajność jest szczególnie zwracająca uwagę. Dlaczego? Dlatego, że zwykłego antyperspirantu używam podwójną ilość, aby chronił mnie choćby przez kilka godzin. W przypadku Stress Resist używam jedną warstwę i ta powłoka chroni mnie przez cały dzień, nawet kiedy jest parno i duszno. To dla mnie sukces, gdyż do tej pory oprócz antyperspirantów Vichy wymiękały wszystkie po około 4 godzinach w upalny dzień.

Kosmetyk jest bogaty w aktywne składniki, które przeciwdziałają nadmiernemu poceniu się.
To dezodorant w kulce dla osób o naprawdę wrażliwej skórze, czyli takich jak moja. Genialnie zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Przy regularnym stosowaniu, stabilizuje aktywność gruczołów potowych hamując nadmierne pocenie. Producent określił tę ochronę na 72 godziny. Przyznam, że podczas ostatniej osiedlowej awarii wodociągowej mógłby się przydać ;) Niestety, nasza znajomość zaczęła się nieco później... więc nie miałam okazji sprawdzić.
Po pierwszym użyciu już czułam różnicę pomiędzy używanym wcześniej antyperspirantem z drogerii a tym od Vichy. Każda kolejna aplikacja sprawiała, że zauważalnie efekt ochronny był dłuższy, by trwać do wieczornego prysznica.

Znalazłam kolejny produkt z serii Vichy, który mnie oczarował.
Czy oczaruje Was? Jestem tego pewna. Ja swój zakupiłam w promocjii apteki D.O.Z. Dostępny jest również w sklepach internetowych podczas częstych promocji na produkty Vichy.
Z uwagi na dość wysoką cenę, czyli w moim przypadku było to 34 zł. zakupię go na pewno ponownie na okres letni lub przed całonocną imprezą.

Niestety ….

U mnie nie zadziałał nic. Ani na nieprzyjemny zapach ani na częste mokre plamy - wręcz wydaje mi się, ze je spotęgował. Brudzi ubrania - na tych ciemnych plamy czasami pozostawiają dziwny ślad po praniu. Jednym słowem - nigdy więcej. Nie polecam, zwykle kulki od Garniera lepiej sobie radzą.

Dobry i drogi

Vichy antyperspirant bardzo dobrze chroni przed potem oraz nie przyjemnym zapachem na długie godziny idealny na upalne dni nie wysusza skóry ani nie podraznia jej nie barwi ubrań jest to bardzo dobry produkt i uważam że drogi i że są równie dobre tańsze

O taak

Ten antyperspirant daje radę!
Nie podrażnia, zapach bardzo ładny.
Jedyne to, do czego można się przyczepić to wydajność, niemniej bardzo dobry i godny polecenia.

Bardzo polecam

Produkt bardzo wydajny i przede wszystkim skuteczny. Nie podraznia, nie zawiera w skladzie alkoholu, wiec mozna stosowac go również po goleniu. Cena trochę wysoka, jednak moim zdaniem warto zainwestował w tak skuteczny produkt.

Najlepszy

Kupiłam z polecenia i tak już używam od kilku opakowań. Zapewnia świeżość cały dzień, ładnie pachnie, nie pozostawia plam na ubraniach i nie pozostawia takiej „lepkiej” warstwy na skórze, która czułam przy myciu po innych kulkach.

Najlepszy

Napisze krótko, ponieważ nie ma tutaj co się rozpisywać. Antyperspirant sprostał moim oczekiwaniom. Pocę się niestety nadmiernie w szczególności w sezonie letnim lub w "sztucznych bluzkach". Drogeryjne atyperpiranty niestety nie dają rady a typowych blokerów nie mogę stosować ze względu na wrażliwą skórę. Warty swojej ceny. Ogranicza pocenie się w 100%.

Najlepszy

Jest to najlepszy dezodorant w kulce jaki miałam. Miałam niedawno epizod, że strasznie się pociłam co było dla mnie krępujące. Przeszłam kilka kroków i nie czułam się świeżo. Zazwyczaj wybierałam roll-on w drogeryjny ale niestety nie dawały rady. Co do tego dezodorantu też się długo wahałam, ponieważ z polecenia kupiłam kiedyś zieloną kulkę Vichy i nie różniła się dla mnie niczym od tych drogeryjnych, a jest trzy razy droższa. Zaryzykowałam i kupiłam czerwoną, mam już jakoś trzy opakowania za sobą i jestem bardzo zadowolona. Teraz spróbuję wrócić do drogeryjnych rollonów ze względu na cenę ale na pewno będę do niego wracać.