Średnia ocena: 3.64/5

Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała Mexx Fresh Splash! Sięgnij po energetyzujące uderzenie świeżości w niezwykle lekkim wydaniu. Owocowo - kwiatową kompozycję otwiera soczysty arbuz i cytrusy, które kontrastują z narkotycznym jaśminem i wyrafinowaną solą morską. Całość dopełniają nuty kaszmiru i drzewa cedrowego. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Podoba Ci się ten owocowo-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody toaletowej.

mgiełki do ciała
uzupełnienie perfum, zapachowe, nawilżające
w sprayu
normalna

Mexx, Fresh Splash, Fragrance Body Mist (Mgiełka do ciała)

Mgiełka która fantastycznie otula swoim lekkim zapachem ciało na wiele godzin, z mocnego zapachu w kilka chwil robi się zwiewny i powabny zapach który towarzyszy nam wiele godzin bo jak na mgiełkę jest zaskakująco trwała. Zapach nie drażni, jest świeży i lekki jak lubię. Czuję się z nim świetnie na co dzień.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zamykam oczy i przenoszę się do ciepłych i soczystych krajów...

W moje ręcę wpadł świetny zapach w formie mgiełki od mexx z wygodnym atomizerem.
Wrażenie wizualne bardzo pozytywne, pastelowa kolorystyka bardzo przyjemna dla oka i kusi do spsikania czego nie omieszkałam od razu zrobić.
Przyjemny zapach jaki roztoczył się wokół mnie od razu przywołał na myśl ciepłą nadmorską bryzę , zapach rześkich arbuzów i jaśminu.Delikatna i subtelna słodycz, przeplatana świeżością i lekkoscią to wprost idealny zapach wiosenno-letni.
Mgiełka dała natychmiastowe uczucie świeżości które aplikowałam kilka razy w ciągu dnia i nie byłem " przeładowana" zapachem a odświeżona i rześka. Świetnie sprawdziła się do spryskania włosów czy ulubionej bluzki ktorą pachnie cała szafa-jest poprostu wielozadaniowa.Woda oczywiście dłużej wyczówalna na skórze czy ubraniach, lecz oba powinny być integralną częścią każdej kobiety. Wybór odpowiedniego zapachu jest absolutnie niezbędny do uzupełnienia stroju i dopełnienia ogólnego wrażenia, które kobieta stwarza, zwłaszcza latem kiedy uśmiech nie znika z twarzy a zapach niech trwa.
Jestem zachwycona tym zapachem i już wiem że nie wyciągę go z torebki przez dłuuuuuuu czas.

Pojemnośc mgiełka 250 ml

Idealna na wiosnę/lato

Mgiełka bardzo ładnie pachnie. Jest to zapach owocowo-kwiatowy, ale przy tym świeży. Mgiełka jest lekka, zapach nie jest mdlący. Trwałość, jak na mgiełkę jest okej. Na ubraniach utrzymuje się dłużej.

Produkt jest uniwersalny, można stosować na wiele sposobów. Przykładowo dobrze sprawdzi się nie tylko na całym ciele, ale też na włosach, dając subtelny zapach. Są także inne możliwości stosowania mgiełek, polecam sprawdzić.

Opakowanie to praktyczna, plastikowa buteleczka 250 ml. Jest lekka i poręczna. Zatyczka dobrze się trzyma. Atomizer działa sprawnie, w porządku rozpyla produkt.

Zapach na pewno sprawdzi się na wiosnę i lato, bo jest lekki, przyjemny i oczywiście świeży.

Lekka, orzeźwiająca mgiełka

Mgiełka ma cudny, świeży, lekki, orzeźwiający zapach o nucie owocowo-kwiatowej. Stanowi idealny dodatek do perfum z tej samej serii, ma odrobinę lżejszą formułę, nie jest tak intensywna jak woda toaletowa z tej samej serii. Ma piękny orzeźwiający zapach, a połączenie jaśminu i arbuza stanowi idealną harmonię, dodaje energii. Zapach jest bardzo orzeźwiający, a zarazem lekki, wiosenny, poprawiający nastrój. Ja używałam mgiełki nie tylko na ciało, ale również na ubrania w szafie, dzięki czemu piękny zapach roznosił się po całym mieszkaniu, a jednocześnie otulał mnie co rano zaraz po przebudzeniu.
Wyczuwalne w mgiełce są nuty arbuza, który jest soczysty i relaksujący, ale również cytrusów, które dodają jej świeżości. Zapach jaśminu dodaje słodyczy ale jest tak delikatny, że koi zmysły i polepsza samopoczucie. Mgiełka ma dużą pojemność, aż 250 ml, które pozwolą na długie stosowanie i cieszenie się jej pięknym zapachem. Stosowana wraz z perfumami dodaje im intensywności, a sama jest bardziej wyczuwalna. Stanowi idealne dopełnienie perfum z tej samej serii, zapach zdecydowanie jest wart polecenia.

Świetny, świeży zapach.

Zapach bardzo przyjemny, nie drażni a wręcz uzależnia :) zapach długo utrzymuje się na ubraniu i ciele, idealny na codzień. Buteleczka perfum w małej poręcznej buteleczce która zmieści się to każdej torebki zaś mgiełka w większej która napewno do małej torebki się nie zmieści ale zawsze można przelać do mniejszego atomizera.
ZALETY :
Trwałość
Zapach
Buteleczka
WADY:
Brak

Lato, czuję lato

Cudowna! Mgiełka to produkt, który zawsze musi znaleźć się w mojej torbie w okresie letnim. Dzięki mgiełce możliwe jest odświeżenie bez względu na miejsce i godzinę. Piękny zapach utrzymuje się na skórze przez długi czas, na włosach jest wyczuwalna nawet drugiego dnia. Opakowanie bardzo poręczne, na dodatek mgiełka jest bardzo wydajna. Nie trzeba uważać jej dużo, aby poczuć odświeżenie. Zdecydowanie na tak! Polecam serdecznie wszystkim paniom, dla których slodkie zapachy kradną serce :)

Powiew wiosny w butelce !

Ta mgiełka jest idealna na okres letni i wiosenny. Daje przyjemny, delikatny zapach ,ale wyczuwalny np. dla osoób postronnych, nie jest on bardzo intensywny czego wręcz nie lubie w takich produktach. Jak sama nazwa wskazuje mgiełka ma być mgiełką i otulać Cię ulubionym zapachem.

lekkość i świeżość

Zapach jest piękny i odświeżający. Nadaje lekkości, w każdej chwili można go użyć bez obawy, zbytniej intensywności. Bardzo poręczny i estetyczne opakowanie. Atomizer jest delikatny i rozpyla mgiełkę przez co nie robią się plamy na ubraniach. Na pewno będzie to hit tego lata. Można bez obaw mgiełkę stosować z innymi perfumami. Nie zauważyłam żadnych podrażnień skóry.

Słodka świeżość

Cudny zapach, świeży a jednocześnie słodki. Nie przytłacza, nie nudzi się. Jest idealny na lato. Arbuz i jaśmin doskonale się tutaj ze sobą komponują.

Butelka jest poręczna, wygodna. Świetna do torebki. Atomizer działa bez zarzutu. Mgiełka jest drobniutka, dobrze rozproszona.

Na ciało, na włosy, na ubranie czy na pościel. Dla poprawy nastroju ❤️

Idealny produkt na lato

Mgiełka do ciała pachnie na prawdę lekko i świeżo. Duża pojemność jest plusem dzięki czemu możemy często jej używać. Idealnie współgra z ciepłą letnią aurą na dworze. Zapach długi się utrzymuje i przyciąga do siebie. Produkt warty polecenia.

Można góry przenosić.

Zapach dostałam od Wizaż.pl do testów.

Opakowanie mgiełki jest minimalistyczne, przyjemne dla oka. Butelka z atomizerem o pojemności aż 250ml starczy na długo, ale co najważniejsze jest bardzo lekka i nadaje się donoszenia w torebce/plecaku i możemy z niej korzystać kiedy potrzebujemy odświeżenia i zastrzyku energii. Atomizer tworzy naprawdę drobną mgiełkę, w sporej ilości.

Fresh Splash reklamowany jest dwoma słowami świeżość i lekkość i te słowa idealnie opisują ten zapach. Mgiełka jest delikatna i nie przytłacza. Nuty arbuza i cytrusów orzeźwiają, jaśmin daje uczucie ciepła. Nuty kaszmiru, cedru i piżma sprawiają, że zapach nie jest nudny, płaski ani infantylny.
Zapach nie znika od razu z ciała, myślę że jak na mgiełkę ma dobrą długość utrzymywania się.

Mexx Fresh Splash jest zapachem bardzo uniwersalnym. Dopełni świetnie i energiczną, szaloną nastolatkę i poważną business woman.

Zapach kojarzy się z wakacjami, latem ale też słoneczną wiosną, gdy wszystko kwitnie. Poprawia humor i zachęca do działania.

Mgiełka nie wysusza ciała, używałam jej na całe ciało i włosy.
Aromatyzowałam nią szafę oraz pościel.
Mgiełka jest idealna jako dopełnienie perfum lub zamiennik na ciepłe bardzo słoneczne dni. Mamy mniejsze prawdopodobieństwo powstania plam na skórze bo zawiera mniej alkoholu niż perfumy.

Mgiełki możemy wykorzystać kreatywnie i się nimi bawić, mieszać różne zapachy bez obawy przesadzenia. Dzieci zachwycą się własnym salonem perfum. Możemy aromatyzować listy i wszystko co chcemy.

Jak dla mnie ta mgiełka ma same plusy:
-Pięknie pachnie
-Nie przytłacza
-Lekka i w zapachu i opakowanie
-Pobudza do działania i poprawia humor
-Uniwersalna
- Nie przesusza
-Nie plami ubrań

Minusów brak.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przerosła moje najśmielsze oczekiwania!

Mgiełkę wraz z wodą toaletową otrzymałam do testowania od portalu wizaz.pl.

Produkt zamknięty został w przezroczystym opakowaniu wykonanym z plastiku. Całość jest dość giętka, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Butelka skrywa aż 250ml płynu, który wydostaje się przy pomocy spryskiwacza. Atomizer chodzi lekko, nie zacina się i nie pluje, ładnie rozpyla mgiełkę o dość dużych kroplach, ale regularnych i na szerokiej powierzchni nie zostawiając plam. Przed przypadkowym naciśnięciem chroni zatyczka, również przezroczysta i giętka, która dobrze przylega i nie spada.

Zapach mnie całkowicie kupił! Wiadomo, to jest mgiełka na bazie alkoholu, więc na początku właśnie jego się wyczuwa, ale już po chwili na pierwszy plan bardzo wyraźnie wdziera się soczysty arbuz! Gdy minie pierwsza fala, to wyraźnie czuć jaśmin w połączeniu z owocową nutką. Jest to zapach niezwykle przyjemny, świeży, a jednocześnie słodki. Idealny na lato! <3

Trwałość jest rewelacyjna! Jasne, nie oczekujcie spryskania się rano by czuć zapach wieczorem, to nie są perfumy ;) Jednak biorąc pod uwagę, że jest to mgiełka, czyli produkt lekki, totalnie zaskoczyło mnie to, że utrzymuje się spokojnie przez kilka godzin na ubraniach. Na moim ciele zapach wytrzymał prawie 3 godziny, co również jest bardzo dobrym wynikiem, bo niestety na mojej skórze zapachy się nie trzymają.

Szczerze mówiąc nie bardzo wierzyłam w trwałość takiego produktu. Miałam kilka mgiełek znanej firmy z konsultantkami w tle i jakoś mnie nie zachwyciły, natomiast ta mnie kupiła całkowicie! Pomijając absolutnie mój zapach (bo ten nie każdemu musi się podobać), wytrzymałość totalnie przerosła moje oczekiwania, a dobrze leżące w dłoni opakowanie i praktyczny w użyciu atomizer dopełniły całości.
Z chęcią kupię jeszcze nie raz! :)