Mexx, Fresh Splash, Fragrance Body Mist (Mgiełka do ciała)

Mexx, Fresh Splash, Fragrance Body Mist (Mgiełka do ciała)

Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała Mexx Fresh Splash! Sięgnij po energetyzujące uderzenie świeżości w niezwykle lekkim wydaniu. Owocowo - kwiatową kompozycję otwiera soczysty arbuz i cytrusy, które kontrastują z narkotycznym jaśminem i wyrafinowaną solą morską. Całość dopełniają nuty kaszmiru i drzewa cedrowego. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Podoba Ci się ten owocowo-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody toaletowej.

mgiełki do ciała
uzupełnienie perfum, zapachowe, nawilżające
w sprayu
normalna

Czuć świeżość :)

Mgiełka bardzo przyjeman o dość intensywnym świeżym zapachu. Idelanie będzie się sprawdzała na okres wiosna-lato, kiedy chcemy poczuć się odświeżone :). Od tygodnia testuję ją dość intensywnie i muszę przyznać że jest wydajna, patrząc na to jak często po nią sięgam. Opakowanie poręczne, estetyczne. Często stosowałam ją również na włosy aby zapach utrzymywał się dłużej :) . Polecam!

MEXX FRESH SPLASH - perfumy

Niezwykle lekki, energetyzujący i świeży zapach.Pobudza zmysły. Zapach mieści się w minimalistycznie zdobionej buteleczce, bardzo subtelnej.Zapach zapadajacy w pamięć. Piekny, owocowy z przelamaną nutą owocow cytrusowych i odświeżającej morskiej bryzie.Dla kobiet pewnych siebie, lubiacych czuć się swieżo przez caly dzień.Idealny zapach na ciepłe wiosenno - letnie dni.Zapach wyczuwalny na skórze 8-10 godz.

Świeży zapach na lato

Mgiełka i zapach Mexx Fresh Splash idealnie trafiła w mój gust. Jest idealna na cieplejsze dni - jednocześnie odświeża i pięknie pachnie. Jej zapach jest delikatny, nie "nachalny", dzięki czemu można jej używać kilka razy w ciągu dnia. Zapach mgiełki można również utrwalić zapachem wody toaletowej Mexx. Można nią spryskać całe ciało (nie wiem jak z włosami, nie próbowałam ;) ). Zdecydowanie polecam i na pewno kupię następne opakowanie, gdy tylko to mi się skończy :)

lekki i świeży zapach

Mgiełka i perfuma to dla mnie wyjatkowy zestaw. Zapach JEST delikatny, świeży i zarazem długo się utrzymuje. Ubrania tez pieknie pachną kiedy spsika się je mgiełką. Dobrze się w nim czuje nawet w cieplejsze dni. Jest wydajny i zarazem ma bezpieczne opakowanie, które łątwo schowac w torebce czy ksoetyczce bez obawy przed pęknieciem. Dobrze sprawdza się kiedy chcę aby moje włosy pachniały siweżością. Wystarczy delikanie je spryskać mgiełką i efekt murowany, zachwyci każdego.

To mój hit na wiosnę - lato 2020

Otrzymałam produkt do testowania w grupie wizaż. po otwarciu pudełka moim oczom ukazał się piękny zielony kuferek co było dla mnie wielkim zaskoczeniem i mega miłym w środku perfumy Mexx i mgiełka Mexx zapach oszałamiający bardzo długo utrzymuje się na skórze jak i na ubraniach jestem bardzo miły ale zaskoczona opakowania również bardzo miłe dla oczu. mgiełkę i perfumy poleciłam przyjaciółce która sama poczuła ode mnie zapach nowej mgiełki nie jest bardzo intensywny co nie podrażnia nosa jest delikatny owocowy naprawdę świeże polecam wszystkim z czystym sumieniem naprawdę się nie zawiedziecie to HIT na wiosna lato 2020.

Moja ulubiona

Zacznę od opakowania - buteleczka plastikowa 250 ml z atomizerem. Wygodna w użyciu, solidnie wykonana. Mgiełka według mnie jest bardzo wydajna i takie opakowanie starczy mi na długo, szczególnie, że mgiełkę czuć nawet po 8 godzinach.
Nie plami ubrań, psikałam się po białej koszulce i nie ma śladu. Mnie nie uczuliła. Zapach bardzo fajny. Jest delikatnie słodki, ale nie mdlący. Czuć w nim cytrusy, przez co jest świeży i orzeźwiający. Dla mnie idealny na okres wiosny i lata. Bardzo przyjemnie się te zapachy łączą i mi bardzo odpowiada to, że nie jest to ciężki zapach.

Jestem mega zadowolona!

Kosmetyki przyszły bardzo ładnie zapakowane. Sam zapach jest słodka ale świeży. Uważam że nadaje się na ciepłe wiosenno-letnie dni i zarówno do pracy jak i na luźne wyjście z przyjaciółmi. :) jeżeli lubicie świeże zapachy i słodką nutę jaśminu to ten zapach jest dla was!

Zachwycona

Do tej pory nie byłam fanką mgiełek do ciała, ponieważ te które miałam bardzo krótko trzymały swój zapach, a ta naprawde jest świetna! Zapach utrzymuje się bardzo długo. Zapach tej mgiełki jest baardzo przyjemny , orzeźwiający zdecydowanie idealny na lato. Co jest też bardzo ważne nie brudzi ubrań. Opakowanie jest bardzo duże co mnie cieszy bo ten zapach zostanie ze mną na dłużej :)

Świetna

Jedna z lepszych mgiełek do ciała jakie używałam. Na początku jak to w takich mgiełkach czuć długo spirytus ale gdy już odparuje pozostaje delikatny kwiatowo - owocowy zapach. Jest delikatny ale odczuwalny i to na bardzo długie godziny. Niestety słabo wyczuwalny jest arbuz i na początku od razu czuć jasmin dopiero po chwili gdy się "w wąchamy" jest delikatnke czuć właśnie tego arbuza. Mgiełka przez swoją dużą pojemność jest bardzo wydajna co jest zdecydowanie plusem. Jak dla mnie bardzo fajna mgiełka dla osob, które lubią kwiatowo - owocowe nuty

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Multifunkcyjny hit o odświeżającym zapachu

Jeśli szukasz mgiełki do ciała o pięknym, świeżym zapachu to zachęcam do zwrócenia uwagi na ten produkt . Wyczuwalne nuty arbuza, cytrusow i jaśminu wprowadzają w letni i radosny nastrój. Zapach mgiełki unosi się jak na mgiełkę bardzo długo ( byłam tym zaskoczona), a sam produkt można wykorzystywać na wiele sposób - świetnie się sprawdza do szbkiego "narzucenia" zapachu na siebie, można również spsikać nią pomieszczenia przez co ładnie pachną :) . Ja mam również swoje dwa patenty - spsikałam filtr do odkurzacza przez co ładnie pachniało i nie unosił się w powietrzu zapach kurzu oraz kawałki materiału włożyłam do pudełek z butami . Możecie szaleć do woli, a butelka jest duża także wystarczy na bardzo długo.