Vichy, LiftActiv Retinol HA (Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej)

Vichy, LiftActiv Retinol HA (Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej)

Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej z SPF 18, UVA.
Przeznaczony do wszystkich typów skóry w wieku 35 - 45 lat.
Kompleksowa korekta przeciwzmarszczkowa z Retinolem A i kwasem hialuronowym. Redukuje trzy typy zmarszczek: embrioniczne, odwracalne i utrwalone.
Uznane składniki (kwas hialuronowy + kompleks Retinolu A) to połączenie nowej generacji o wzmocnionej skuteczności, aby działać jednocześnie na wszystkie typy zmarszczek, niezależnie od ich stadium. Działanie wypełniające i natychmiastowy efekt wygładzający powierzchnię skóry.
Rezultaty widoczne po 4 dniach od zastosowania, zmarszczki embrioniczne zneutralizowane. Zmarszczki odwracalne wygładzone w ciągu 1 dnia, zaś utrwalone wypełnione w 1 miesiąc.
Już po 4 dniach efekt nowej skóry u 80% kobiet.
Hipoalergiczny. Zawiera wodę termalną z Vichy. Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną. Testowany na skórze wrażliwej. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Cena: ok. 100zł / 30ml
/m/

Skuteczny

Kupuję zawsze wersję dzienną i używam na noc. Cel - usunięcie bruzd na czole. Działa od ręki, posmaruję dwie noce i mam wypełnienie na jakiś czas. No to chyba tyle w temacie, produkt sie sprawdza, jest jak na te czoło wydajny i higieniczny.
Minus to cena choć jak na kremy 35 to właśnie cena powinna być atutem ale mam ostatnio średnią sytuację fin :P

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie liczę

bardzo dobry

Kupiłam po przetestowaniu próbki która dostałam w aptece.

Jak dla mnie jest to bardzo dobry krem.
Ma cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania oraz zapychania - na szczęście ten krem nie zapycha.
Plus za filtr przeciwsłoneczny.
Konsystencja gęsta, łatwo rozsmarowuje się na twarzy, nie roluje,można użyć pod makijaż.
Nie zatyka porów.
Łagodzi podrażnienia.

Efekt:
znaczna poprawa kondycji cery
wygładzenie
odświeżenie i regeneracja skóry

Minusy::
po kilku minutach od nałożenia twarz zaczyna się świecić (lekko tłusta powłoka)
wysoka cena

warto wypróbować ale radzę przetestować wcześniej próbki.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Jest dla mnie najlepszy bo....

Ma filtr do twarzy i jako jedyny krem na dzien z filtrem nie powoduje u mnie wypryskow i nie zatyka porow!

Chetnie uzywam go na dzien bo wiem ze po nim nie bedzie zadnej niespodzianki ani mnie nie zapcha a do tego dobrze nawilzai lagodzi objawy trodziku (pewnie ten retinol).

Odejmuje gwiazdke za to ze 5 min po nalozeniu zaczynam sie swiecic jak latarnia ;P
Jakiegos specjalnego efektu liftingu nie zauwazylam...

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale + niezliczona ilosc probek

Dobry.

Dobry.

Obędzie się bez KWC ( niestety ), bo cały czas trwają poszukiwania super kremu. Przy czym uważam,że ww krem jest dobrym kremem.Biorą pod uwagę składniki takie jak : retinol i kwas hialuronowy,woda termalna vichy to krem jest treściwy i ma dobrą cenę.
Efekty widoczne-skóra jakby rozpromieniona,wygładzona wyglądająca dobrze.Mam 31 lat i po 30tym roku zauważyłam jak zmienia się gęstość mojej skóry.Niezbyt pochlebne recenzje innych, młodszych Wizażanek mogą być spowodowane tylko tym,że krem jest jeszcze dla ich skóry nieodpowiedni.
Doradzam krem dobrze wklepywać to nie ma mowy o żadnych rolowaniu. Brakuje mi trochę większego nawilżenia.
Ja używam go na dzień,wydajny,dobrze przemyślana aplikacja,można wyciskać krem nie nabierając go za dużo i bez wkładania doń paluchów.
Polecam dziewczynom które życzą sobie odżywić skórę i pozbyć się pierwszych minimalnych zmarszczek.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zawartość magicznej szuflady :) c.d

Kolejny produkt który przeleżał w szufladzie ych

Robiłam do niego wiele razy podchody, aż dałam spokój i stwierdziłam że nie ma sensu męczyć cery . Co prawda jest on dedykowany dla kobiet po 35 r życia troszku mi jeszcze brakuje;) więc spodziewałam się jakiś fajnych efektów a tu tzw lipton . Czy stosowałam go na dzień czy na noc problem był ten sam przetłuszczona skóra świecąca się na kilometr , po jakimś czasie moja twarz wyglądała gorzej niż lepiej do tego dochodziło podrażnienie .
Każde kolejna próba wykończenia tego kremu kończyła się tak samo.
Odmłodzenia nie odnotowałam :P

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

przecietny

Krem Vichy nie powala. Do 35 mam jeszcze sporo lat, ale lubie stosowac kremy z retinolem, bo dotychczas mialy dobry wplyw na moja skore.

Niestety ten krem zupelnie nie nadaje sie na dzien pod krem - kiepsko sie wchlania, skora bardzo brzydko sie blyszczy wyglada na nieswieza i zmeczona po prostu.

Na noc troche lepiej - rano wygladzenie i odzywienie. Moze troche szczypac.

Generalnie uzywam od prawie miesiaca, ale koncowke oddalam mamie - sa po prostu dla mnie lepsze kremy, z ktorych moja skora czerpie wiecej korzysci.

Mozna sprobowac, moze komus bardzo sie spodoba?

Używam tego produktu od:miesiac

okrooooooopny

Okropny, nikt go nie chce, chodzi w rodzinie od osoby do osoby.
Zacznijmy od tego, ze jestem zbyt młoda na ten krem, ale kupiłam go w zestawie z kremem pod oczy (krem pod oczy muszę stosować), który jest niezły, wydawało mi się, że prewencyjnie mogę stosować również ten krem do twarzy. Cóż za pomyłka, krem posiada obrzydliwy zapach, w dziwny sposób zalega na powierzchni skóry, powoduje niezdrowy wygląd zaniedbanej kobiety itd. po niezliczonych imprezach w zadymionych pomieszczeniach, mniej więcej taki jest efekt. Robiłam przeróżne kuracje, znam wiele kosmetyków, ale ten z pewnością należy do najgorszych.
Opakowanie- okropne.
Wtedy skusił mnie filtr UV 18, to była zła decyzja.

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: och jedno ciągle

Bardzo dobry a jednak...

Witam,
Krem rzeczywiście jest bardzo dobry,buźka po nim jest wygladzona, rozjaśniona i nawilżona, kremik zostawia przyjemny filtr.Inaczej mówiąc byłaby rewelka gdyby....no własnie... po nałożeniu kremu moja twarz strasznie się swieci. Nie daje nic puder matujący. Najgorzej jest po okolo 2 godzinach. Makijaż (mam na mysli puder) dosłownie spływa. Ponieważ kremik daje dobre efekty zastanawiałam się, czy może przy nim pozostać (coś za coś) jednak gdy kolega zwrócił mi uwagę ze ostatnio świecę się jak lampa postanowiłam ze muszę poszukać innego kremu. Pozdrawiam.

Używam tego produktu od:3 miesiećy
Ilość zużytych opakowań:1,5

A jednak odmładza.

Uzywam kremu uczciwie od 6 tygodni razem z kremem na noc tej samej serii.
Początkowo nie widziałam jakoś szczególnie zmian na lepsze. Ot fajna konsytencja, miły zapach, higieniczne opakowania.
Ładnie współgra z podkładami i z moją mieszaną cerą.
Od jakiegoś czasu jednak zauważam coraz lepszy stan mojej skóry.
Jest naprawdę wygładzona, pory zwężone, zmarszczki jakby płytsze. Szczególnie kurze łapki i te na czole.
Jesczze kilka tygodni temu nie wyszłabym bez makijażu z domu, a teraz zdarza mi się wyskoczyć po przysłowiowe bułki bez podkładu.

Polecam na pierwsze zmarszczki, nierówny koloryt, rozszerzone pory. Mnie naprawdę pomógł ten krem.

Używam tego produktu od:6 tyg

bardzo przykre rozczarowanie

Zachęcona pozytywnymi opiniami i bardzo dobrą ceną na allegro zakupiłam ten krem wraz z nocnym i pod oczy. Niestety oprócz kremu pod oczy, który mnie zachwycił, krem dzienny wypadł najgorzej. Mam cerę mieszaną, niestety pozostawia tłusty film,buzia lepi się i nie wyglada zbyt korzystnie, dodatkowo podkład (Kanebo, Shiseido, Sisley)nie chce z nim współgrać, raz że się roluje, dwa krem wzmaga błyszczenie i daje uczucie ciężkości. U mnie bardziej natłuszcza, niż nawilża i coś co dla mnie okazało się najgorsze- już dawno żaden krem tak mnie nie zapchał,odsawiłam nocny specyfik i testowałam czy aby na pewno to ten- dostałam wysypu krost, które przechodziły w bolące wykwity. Potrzebowałam wizyty u dermatologa, podleczenia i peelingu migdałowego. Moja ocena jest tak niska, ponieważ ten krem po prostu mi zaszkodził i "kosztował" dużo więcej, bo wizyta u dermatologa wraz z odpowiednią kuracją. Polecam zdobyć próbki i przetestować.

Używam tego produktu od: używałam około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1op.

przyzwoity

Właśnie dziś skonczyłam opakowanie. Chwila ta jest tu nieznana, bo przeciez nie widac, ile zostało ;)
Opakowanie dosc wygodne, higieniczne, choc do pompki trzeba sie przyzwyczaic. zapach delikatny, konsystencja przyzwoita. Dobrze sie rozprowadza, nie natłuszcza i nie nabłyszcza za bardzo, zostawia lekki film. Nadaje sie pod makijaz. Filtry sa dobrym pomysłem, ja nie nakłądałam dodatkowych na wierzch. Dobrze pielegnował moja skóre, natomiast - jak zwykle - nie moge stwierdzic, czy wyprasował moje zmarszczki ;) Raz, ze nie mam ich ( odpukac!) za wiele, dwa, ze przeciez stosuje kompleksowa pielegnację - kremy na noc, sera...
Nie wykluczam powrotu,a to juz duzo :)

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca

Niestety zapycha!

Kupiłam zachęcona próbką. Niestety po pewnym czasie zaczął zapychać pory - na nosi i brodzi pojawia się masa krostek. Szkoda bo w sumie krem niezły, działa na zmarszczki, twarz jest wyprasowana. Jednak nie skończę opakowania bo nie lubię mieć wulkanów na twarzy.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 30 ml