L´Oreal Professionnel, Absolut Thermo Repair, Mleczko termiczne odbudowujące i chroniące przed wysoką temperaturą

Odżywka - mleczko przeznaczona jest do włosów osłabionych, łamliwych, wiotkich, trudnych do ułożenia, zniszczonych. Odżywka zawiera składniki głęboko wnikające w strukturę włosa, wypełnia ubytki międzykomorowe włosa, odtwarza naturalną zewnetrzną warstwę włosa. Intensywnie odbudowuję strukturę włosa pod wpływem ciepła jednocześnie dając mu ochronę przed suszarką czy prostownicą. Pomaga zapewnić trwałą ochronę łuski włosa na całej jego długości.

Rezultat: włosy stają się sprężyste, elastyczne, zyskują siłę i odporność, są gładkie i lśniące.

Sposób użycia: Niewielką ilość mleczka należy wmasować w osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać. Można modelować przy użyciu suszarki lub prostownicy, które zwielokrotniają działanie produktu.

Cena: ok. 50zł / 150ml

/s/

Nie bardzo

Szukałam jakiejś przyzwoitej alternatywy dla Nektaru Kerastase, jednak ten kosmetyk nią dla mnie nie będzie.

Dlaczego?

* Bo za słabo chroni włosy przed temperaturą (choć coś tam je chroni)
* Po jego użyciu włosy są jakieś takie "patykowate", co znika po rozczesaniu ale jednak są jakieś dziwnie sztywne
* Oblepia włos i nie polepsza stanu włosów

Zmęczyłam prawie całe opakowanie ale już więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

R-e-w-e-l-a-c-j-a

Produkt świetnie sprawdza się na moich wlosach do ramion farbowanych na blond. Jestem zachwycona, wcześniej używałam nektaru z Kerastase, teraz postanowiłam wypróbować Loreal. Z powodzeniem :)

+ w sposób bardzo widoczny poprawia doraźny stan włosów - wlosy są gładkie, błyszczące, sypkie,
+ po jego użyciu włosy świetnie układają się na Rowente, łatwiej niż zwykle, trochę bardziej uniesione u nasady,
+ chroni włosy przed temperaturą suszarki,
+ włosy szybciej schną, tak jak zapewnia producent,
+ nie obciąża używany w rozsądnej ilości (kulka wielkości orzecha),
+ wydajny, myślę że starczy na długo,
+ ładnie pachnie.

Minusów nie widzę. Oczywiście, trzeba pamiętać, że to kosmetyk działający doraźnie, czyli nie zapominajmy o długofalowej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

mówię n i e

miał chronic,odbudowac włos,wygladzic itd.nic takiego nie zauwazylam !wlosy mialam sztywne,porowate,daleko im do zdrowych i gladkich.pieniazki wyrzucone w bloto.tylko sie nadenerwowalam i z niecierpliwoscia czekalam az ten badziew sie skonczy.nigdy wiecej!aleciesze sie ,ze sa osobki,dla ktorych ten produkt jest wybawieniem,ratunkiem itd

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno

bardzo dobry

Produkt bardzo dobrze działa pod prostownicę. Przede wszystkim nie obciąża włosów, a bardzo fajnie je wygładza i chroni przed gorącem. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych odżywek.

Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

Spodziewałam się czegoś lepszego

Od miesiąca stosuję to mleczko termiczne, ale zachwytu brak... Mam włosy blond w fazie zapuszczania i zdaję sobie, że mam zniszczone włosy na końcach i trochę sianowate na długości przez farbowanie, modelowanie i prostowanie. Mleczko jak dla mnie trochę polepsza strukturę włosa, ale rewelacji nie ma

+ ładnie pachnie
+ nie przetłuszcza włosów
+ troszeczkę polepsza kondycję włosa
+ chroni przed wysoką temperaturą ? hmm mam taka nadzieję :)

- spodziewałam się lepszych efektów odbudowujących
- cena

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

I tak i nie.

Na początku stosowania produktu różnica była wyraźnie zauważalna. Włosy podczas prostowania były miękkie i lśniące, końcówki odrobinkę mniej rozdwojone. Niestety na efekt należy poczekać, więc na dzień dzisiejszy nie potrafię stwierdzić czy działa czy też nie. Ogólnie jestem zadowolona mimo, że do serii absolut repair jestem nastawiona negatywnie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Dobry

Stosuję małą ilość na osuszone ręcznikiem włosy, a następnie suszę suszarką.

Plusy:
- włosy po użyciu mniej się puszą, są miłe w dotyku, wygładzone
- nie powoduje przetłuszczania się włosów, nawet przy stosowaniu blisko skóry głowy
- nie skleja włosów
- poprawia wygląd końcówek włosów
- ma delikatny, przyjemny zapach
- bardzo wydajny

Minusy:
- przy nałożeniu zbyt dużej ilości powoduje obciążenie włosów

Używam tego produktu od: około roku

Świetny produkt

Mam kręcone, bardzo suche włosy. Zawsze szukam odżywek bez spłukiwania, dość gęstych, które by "otulały" moje włosy. Ten produkt robi właśnie to. Eliminuje puszenie, wygładza i nadaje lokom piękny kształt. Polecam!
Aha, i dodam jeszcze, że można go kupić w Hebe za ok. 36zł!!!!!
Używam tego produktu od: 3 mięsięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 x 150ml

Ratunek dla spalonych włosów

Kilka miesięcy temu fryzjer - amator spalił mi włosy przy rozjaśnianiu z rudego koloru do \'\'blondu\'\'.Ostatecznie wróciłam do wieloletniego koloru - czarnego.Ale włosy po tej całej przygodzie były w tragicznym stanie.
Ten kosmetyk polecił mi fryzjer,nie byłam przekonana bo testowałam różne odżywki Loreala z drogerii i z żadnej nie byłam zadowolona.

A tu ogromne zaskoczenie.

Świetny kosmetyk,używam go przy ukłądaniu włosów dzieki temu wyglądam jak człowiek a nie jak strach na wróble,zbawienie dla moich wysuszonych na wiór włosów,wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Do moich cienkich włosów ze skłonnością do wywijania, które bez suszarki wyglądają kiepsko jest idealny.
Po tym kosmetyku włosy są sprężyste, uniesione, lepiej się układają, błyszczące.
Naprawdę chroni przed wysuszeniem, po dłuższym stosowaniu widzę różnicę, włosy nie są suche, a końcówki nie rozdwajają się.
Wydajny, ładnie pachnie, nie trzeba spłukiwać co dla spieszących sie rano jest dużym plusem ;), cena na allegro przystępna.

Polecam!

Pozytywne zaskoczenie!

Do tej pory najlepszy produkt ochronno-regelenrujący jaki stosowałam.
Codziennie męczę włosy suszarką i active brushem, czasem prostownicą co przy włosach po przejściach nie pomaga im ;P i próbowałam coś znaleźć, żeby chociaż nie pogarszać ich stanu.
Z polecenia trafiłam na Thermo Repair i chyba nigdy nie oddam.

+wydajny
+poprawiający kondycję włosa (miękkie, nawilżone, elastyczne, efekt zamknietych łusek)

***
- efekt regeneracji i uzupełnienia nie utrzymuje się długo (przynajmniej u mnie, do pierwszego mycia, choć słyszałam, że u innych efekt utrzymuje się dłuzej)

neutralny choć odrobinę chemiczny zapach

Nektra termiczny Kerastase

Tak jak w tytule; to mleczko to nic innego jak tańsza wersja nektaru termicznego karastasse.... Za 1/3. Więc jestem przekonana.
Miałam i ten i ten produkt, jeden po drugim, więc mogę porownać. Kerastase jest odrobine bardziej wydajne i na tym sie rónize konczą.
Ogólnie mleczko nieco wygładza i dyscyplinuje wlosy, jednak moim zdaniem nie czyni cudów. Użyam cały czas i jest OK, ale do ideału trochę daleko.
Momo wszystko jak na razie nic lepszego nie znalazlam.
Plusy:
+ ok cena
+ dosc wydajny
+miły zapach
+ dyscyplinuje włosy, ułatwia stylizacje - prostowanie

Minusy:
- przesadzisz z iloscia - idz myc glowe
- moim zdaniem wydłuza czas suszenia
- ciezko dostepny, ja kupuje na allegro od psrawdzonego sprzedawcy, ale o podrobki nie trudno :(

Ilość zużytych opakowań: kilka