Nivea, Visage, Odświeżajace chusteczki oczyszczające

Nivea, Visage, Odświeżajace chusteczki oczyszczające

Kategoria
Marka

Odświeżające chusteczki oczyszczające NIVEA VISAGE zostały specjalnie opracowane z myślą o potrzebach cery normalnej i mieszanej. Twarz, delikatna skóra wokół oczu oraz dekolt są dokłądnie oczyszczone, a Twoja skóra zachowuje właściwy poziom nawilżenia.
- dokładnie i łagodnie usuwają pozostałości makijażu i zanieczyszczenia
- formuła z morskimi minerałami i Prowitaminą B5 odświeża i witalizuje skórę, nie pozostawiając tłustej warstwy
- miękki materiał delikatnie oczyszcza skórę twarzy i okolic oczu
Za jednym razem skóra jest dokładnie i łagodnie oczyszczona, pozostaje odświeżona i gładka.
BEZ ALKOHOLU. PRZEBADANE OKULISTYCZNIE I DERMATOLOGICZNIE.

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Methylpropanediol, Taurine, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Parfum.

Cena: 13 zł

przyjemne,ale...

Chusteczki mają bardzo przyjemny zapach kremu Nivea,buzia jest gładka,oczyszczona,ale...jak dla mnie są zbyt tłuste...tzn.zostawiają tłustą warstwę tak jakbym się pokremowała.Dla suchej cery to może być plusem,ale ja mam tłustą,a na chusteczkach pisze:cera tłusta i mieszana.Myślałam że będę się oczyszczać nimi również rano,ale nie da rady,tak bardzo się świecę :) na wieczór dobre:)co do oczu...maluję się dość mocno tuszem,cieniami,i musiałabym zużyć za dużo chusteczek żeby zmyć makijaż,ale co dziwne,nie szczypie mnie w oczy:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

kiepskie

Chusteczki podrażniają skórę twarzy i oczu. Kiepsko radzą sobie z usuwaniem makijażu. Są słabo nawilżone, trzeba mocniej pocierać żeby dokładnie oczyścić twarz.

Używam tego produktu od:kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Miłe :))

Chusteczki dobrze oczyszczają twarz, a co najważniejsze - nawilżają skórę. Niestety nie poradziły sobie w 100% z tuszem wodoodpornym. Mimo wszystko do codziennej pielęgnacji wolę stosować oddzielnie mleczko, tonik i krem, ale na wyjazd są doskonałe!

Używam tego produktu od: kilku dni

tal- twarz, oczy-nie

bardzo dobrze usuwają makijaż z twarzy, ale to co robią z oczami to tragedia. powodują mazanie się tuszu i efekt pandy. Te chusteczki nie nadają się absolutnie do usuwania makijażu oka! imo to polecam. Zamknięte w poręcznym opakowaniu. Mają właściwą fakturę i gęstość. Nie wysuszają buzią, nie pozostawiają żadnej warstwy!

Używam tego produktu od:1-mca

Bardzo dobre.

Lubię te chusteczki, bo są naprawdę dobre i wywiązują się ze swojego zadania. Szybko pozbywają się makijażu, oczyszczają skórę, pozostawiając ją odświeżoną, gładką i milutką w dotyku.
Naprawdę godne polecenia :)

Używam tego produktu od trzech lat.

ok

Co prawda nie mają porównania z mleczkami kosmetycznymi (mleczka znacznie szybciej zmywają makijaż), to jednak nie sa złe. Zmywaja wszystko co trzeba (nie wiem jak poradziłyby sobie z tuszem wodoodpornym), nie szczypia w oczy, ładnie pachną. Chusteczka jest duża, nie rwie się. Jedynym minusem jest ich nawilżenie - wydaje mi się że są trochę za mało wilgotne, i przez to trzeba dość mocno pocierać np. oczy aby dokładnie zmyć tusz. Ogólnie ok.

Używam tego produktu od:miesiąca / sporadycznie zamiast mleczka i toniku

jestem zadowolona

Chusteczki sa naprawde bardzo dobre, dziwią mnie te wszystkie negatywne opnie na ich temat. Chusteczki przyjemnie pachną, dobrze zmywaja makijaz, w tym tusz do rzęs, cera po ich użyciu nie lepi sie, nie pozostawiaja tłustej warstwy. Idealnie sprawdzaja sie w niecodziennych sytuacjach - na różnych wyjazdach itp. Są przede wszystkim wielofunkcyjne; wyjeżdzajac np. w plener nie musze tachać ze soba wszystkich kosmetyków do oczyszczania twarzy, wystarczja tylko one. Chusteczki są do mocno nasaczone płynem, nie wysychają w opakowniu. I najwazniejsze; nie powoduja powstawania róznych niespodzianek na twarzy. Dla mnie super.Używam tego produktu od: 2 m-cy

to te same ktore mam????

Troche sie zdziwilam, czytajac recenzje i widzac skazujacy je kciuk!
Nie maluje sie mocno i te chusteczki zmywaja ze mnie co trzeba pod wieczor. Moge nimi zmyc oko - chwile to zajmuje, to fakt, ale jak sie przylozy taka do oka i chwile odczeka, wszystko ladnie schodzi za okolo 2gim przylozeniem ;)
Na ekstremalnych wyjazdach swietnie sie sprawdzaly jako chusteczki wielkfunkcyjne - takze do higieny intymnej.
Jedyne do czego sie moge przyczepic, to zamkniecie opakowania - naklejka szybko przestaje sklejac i chusteczki wysychaja :( reanimowalam je zmywaczem do oczu Erisa.
Kupie je jeszcze nie raz, bo sie sprawdzily, ladnie pachna i nie podrazniaja.

Cud-chusteczki :)

Jedyny kosmetyk do demakijazu, ktorego od dluzszego czasu uzywam. Mimo ze przeznaczone sa do cery normalnej i mieszanej, a ja mam cere wrazliwa i normalna, ale raczej sklonna do przesuszania, dla mnie sa niezastapione. Nie wysuszaja i nie podrazniaja cery, nie uczulaja, ladnie pachna, bardzo dobrze radza sobie z makijazem (chyba dzieki tym mikrogabeczkom). Czasem nawet nie stosuje po nich kremu, bo cera jest tak ladnie nawilzona. Moze wada jest mala wydajnosc (mi opakowanie starcza na ok.tydzien), ale wszystkie inne zalety mi to rekompensuja. Na nic ich nie zamienie :)))

Ohyda

Na widok tych "odświeżających" chusteczek przychodzi mi tylko jedno zdanie: Fajna ściema :(. Jest ich mało, więc gdyby ktoś chciał z nich często korzystać to straci galoty. Ktoś miał niezłe poczucie humoru nazywając je odświeżającymi, bo one powinny nazywać się natłuszczające. Są straaaasznie tłuste, twarz świeci się jak choinka w Rockefeller Center ;) Makijaż zmywają tak sobie, cienie i fluid tak, ale o zmywaniu tuszu można zapomnieć, bo tylko go rozmazuje. Po każdym użyciu tej chusteczki musiałam dodatkowo myć twarz, bo tej tłustości nie mogłam wytrzymać. Jednym słowem kiepszczyzna i to za niemałą cenę :(

oj neee..

tłusciutkie- brrrr , wcale nie zmywające makijażu a jedynie rozmazujące go po całej buzi -taka ciapa ..wrrr , kiepsko nasączone - ale z drugiej strony jakby miały być jeszcze bardziej tłuste- to dzięki! :D zatykające pory -uchhhh.. , miałam wrażenie, ze moja buzia nie oddycha, ze po przetarciu nimi -ja się duszę..serio..

totalne kłamstwo w kazdym słowie , którym producent śmiał nazwać ten kosmetyk : " Odświeżające - eheheh :D chusteczki - no dooobra :D oczyszczające- no nie!!! :D do cery tłustej- o z pewnością, hieheie! :D i mieszanej- smiem wątpić grzecznie :D "

to jakiś koszmarny sen, prawda ?? :D

Używałam tego kosmetyku jakiś czas temu- chyba w wakacje/ ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zniosłam dzielnie, ale ile mnie to kosztowało- uch.. :D

NIE POLECAM!

Dno

Na opakowaniu jest chyba napisane, że nie pozostawia tłustej warstwy... to kłamstwo pozostawia tłustą warstwę i aby sie jej pozbyć trzeba albo umyć twarz albo porządnie przemyć tonikiem...