Rimmel, Stay Matte Foundation (Podkład we fluidzie) (stara wersja)

Rimmel, Stay Matte Foundation (Podkład we fluidzie) (stara wersja)

Idealny dla cery tłustej i mieszanej, twarz długo się nie świeci. Łatwo się rozprowadza, ma delikatny zapach. Wydajny. Łatwo dobrać kolor. Według mnie najlepszy z tej półki cenowej.

Nie lubię go.

Odkąd zrobiło się ciepło, strefa T zaczęła mi się przetłuszczać i sięgnęłam po ten podkład. Najjaśniejszy odcień (100 ivory) jest dla mnie troszkę za ciemny. Przeżyłabym to, bo transparentny puder troszkę go rozjaśnia i jest okej, tyle że... już po około godzinie strasznie ciemnieje na twarzy!

Jak dla mnie nie ma rewelacji z matowaniem, jak każdy inny podkład -po kilku godzinach trzeba użyć pudru.

Plusy:
-cena
-trwały

Minusy:
-okropny zapach
-kolory
-brak matowania

Ilość zużytych opakowań: Jedno, pewnie nigdy go nie skończę.

Bleeee

Kupiłam go kiedyś, bo zachęciła mnie opcja matu i to, że wtedy uzywałam tuszu z Rimmla i był ok. Generalnie posmarowanie się tym podkładem moge porównać do posmarowania się np. kremem Nivea, tym klasycznym w niebieskim opakowaniu, tylko bez efektu nawilżenia. Zero krycia, zero matu, zero kolorytu. Fatalny nawet dla nastolatek:). A tak w ogóle, to kiedyś kochałam kosmetyki Rimmel, ale najpierw spsuli mój ukochany tusz (taki czrwony volume coś tam), a potem nie dąło się z niczego koszystać. W ogóle dużo firm schodzi z jakością, do Rimmla dorzycam też MF i revlon.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś przez chwilę
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie niecałe

Super!

Naprawdę fajny produkt. Bardzo łatwo się go nakłada i nie robi smug na twarzy. Kolor jaki miałam to 200 i okazał się idealny, a ja zazwyczaj mam problem, żeby dobrać dobry kolor do mojej karnacji:)
Całkiem dobrze się trzyma.
Wadą może być tylko to, że nie jest zbyt wydajny.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (zużyte)

Słaby -.-

eee . nie polecam produktu .
kupiłam z nadzieją , że uda mu się zakryć moje niedoskonałości a w zamian za to miałam na twarzy maskę ! masakra ..
mam 15 lat i nie maluję się za dużo , ale lubię mieć wyraziste i ładnie pomalowane oczy i ładną cerę bez nakładania dużej ilości kosmetyków . !
noo przykro mi , ale ten podkład to dno .
sprawił , że wyglądałam jak ajgorsza tapeciara na weselu kuzynki . ; c
nie polecam go ! -.-

Nie warty ceny.

Kupiłam go ok 2 lat temu, nie zużyłam nawet całego...
jest to ciężki podkład, ciężki do rozprowadzenia, ogólnie nie widzę w nim plusów...
Tak naprawdę widziałam lepsze podkłady za parę złoty....
Nie polecam

Używam tego produktu od: ok 2 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1, nie skończyłam

Okropny!

Kupiłam go kilka lat temu. Później dostałam jeszcze jakieś testery od siostry, jednak szybko je wyrzuciłam.
Plusy
Nie widzę żadnego. Za tą cenę, można kupić o wiele lepszy produkt, który może nie będzie rewelacyjny, ale na pewno lepszy od tego ustrojstwa.
Minusy
Ciężki. Miałam wrażenie, że waży mi się na twarzy.
Ciężko się go rozprowadza, roluje się. Robi "maskę".
Poza tym twarz się strasznie po nim świeciła.
Jest strasznie nietrwały.

Używam tego produktu od: używałam go przez miesiąc

koszmarny!

Najgorszy podkład jaki kiedykolwiek kupiłam. Zachęciła mnie koleżanka, której spodobał się ten podkład, więc postanowiłam wypróbować bo nie kosztował dużo. Nie sprawdziłam opinii na KWC co rzadko mi się zdarza przed zakupem nowego kosmetyku i okazał się to fatalny zakup.

Jedynym + jaki widzę to niska cena.

- nie matuje,
- nie kryje,
- zła konsystencja, mój praktycznie przepływał przez palce i bardzo źle rozprowadzał przez co z kilku bluzek musiałam zmywać ten podkład
- dziwnie wygląda na twarzy, nienaturalnie,
- bardzo szybko znika (około godzinie).

NIE polecam nikomu. Użyłam go kilka razy chcąc dać mu szansę, ale podkład bardzo szybko wylądował w koszu. Dobrze, że nie kosztował dużo, ale to i tak były zmarnowane pieniądze.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nigdy więcej

Odnoszę dziwne wrażenie, że podkład ten doskonale się sprawdzi na suchej skórze. Na mojej mieszanej czułam jakbym nałożyła tłustą maź, spod której moja skóra nie oddycha. Zresztą nałożenie go to wyższa szkoła jazdy, bo ślizga się po buzi, robi smugi, podkreśla pory. Dziwny.
Pół gwiazdki za to, że jest wybór jasnych odcieni, cenę i za dość estetyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: W trakcie 1. opakowania, po 3. aplikacji i tuż przed wywaleniem do kosza (chyba, że ktoś chce, mam jasny odcień)
Ilość zużytych opakowań: 1 ml?

masakra.

plusem jest dość niska cena, jednak oprócz tego jednego innych nie zauważam.

nie kryje, daje efekt maski, jest dość rzadki, szybko schodzi i po krótkim czasie nawet nie widać że był użyty, brudzi ubrania.

Dno

Plusy:
+ W miarę rozsądna cena

Minusy:
- Słabe krycie
- Podkład źle się rozprowadza
- Beznadziejna paleta odcieni. Mam bardzo jasną cerę, więc wybrałam najjaśniejszy odcień, który po nałożeniu na twarz był żółty
- Wałkuje się na twarzy tworząc dziwne smugi
- Robi efekt maski
- Nie matuje, a sprawia, że cera jeszcze bardziej się świeci
- W słoneczne dni dosłownie spływał z twarzy

Tragedia. Najgorszy podkład, jaki stosowałam. Moja twarz wyglądała w nim jeszcze gorzej, niż bez. W żadnym wypadku nie polecam.

Używam tego produktu od: Używałam go kiedyś przez jakiś miesiąc, ale zrezygnowałam
Ilość zużytych opakowań: Jedno

najlepszy jaki miałam

Hmm szczerze mówiąc dziwią mnie te negatywne opinie o tym podkładzie, bo u mnie sprawdził się idealnie. Używałam w zależności od potrzeb mojej skóry matującego i nawilżającego i za każdym razem byłam szalenie zadowolona. Czytałam recenzje poniżej i pojawiło się stwierdzenie ze jest lejący, rzadki- on nie jest rzadki!!!! Nie wiem gdzie kupowałyście podkład, ale on nie powinien być rzadki- on powinien mieć gęstą konsystencję, co może faktycznie niektóre denerwować przy aplikacji. Akurat ten podkład kryje najlepiej i to właśnie dzięki gęstej konsystencji. Nie ma go w opakowaniu takim jak jest tu na zdjęciu- jedna z komentujących napisała że jest, ale w innym opakowaniu i w ulepszonej wersji- widocznie nie trafiłam na tę ulepszoną wersję, wszystkie inne podkłady nawet nie stały przy tym. Jest jednym z najlepszych i kompletnie nie rozumiem tych krytycznych recenzji, ale co kto lubi.

Jak dla mnie najlepszy jaki miałam. Używałam go gdy miałam problemy z cerą i się idealnie spisywał- właśnie dlatego nie zamieniłam go na żaden inny bo doskonale krył wszelkie przebarwienia. Dodam jeszcze że mam skórę bardzo wrażliwą i skłonną do alergii, a kiedy stosowałam ten podkład, byłam spokojna że nie będę miała na twarzy żadnych niespodzianek.

Co do opinii że brudzi ubrania- pokażcie mi taki podkład który nie brudzi zupełnie ubrań.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Woła o pomstę.

Jest to najgorszy z podkładów które używałam. Lepszy chyba był już z miss sporty, który jest chyba nawet tańszy niż ten. Podsumowując:
- smugi i plamy
- ziemnista cera po nałożeniu, która z czasem nabiera kolorytu i promieniuje piękną pomarańczą
- brak krycia
- dziwna konsystencja
- schodzi szybciej niż się go nakłada,
- brudzi ubrania !
- (i na koniec poczepiam się trochę) podkład w tubce to zły wybór, więc opakowanie też na minus.

Jeśli chodzi o matowanie to się nie wypowiem, bo nie mam problemu z nadmiernym świeceniem. Chociaż z nazwy wynika, że do jego zadań należy matowanie.
Podsumowując, jedyne za co można zapłacić to marka. Ale w tym wypadku, nawet za to można zdecydowanie przepłacić. Rimmel niesamowicie mnie rozczarował. Nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: kilka razy nałożyłam i wylądował w koszu