Garnier, Czysta Skóra, Krem nawilżająco-matujący

Garnier, Czysta Skóra, Krem nawilżająco-matujący

Bardzo dobrze matuje skórę, efekt na mojej skórze utrzymuje się ok. 5 godzin, ale rozumiem, że skóra która się matuje od zewnątrz, później jeszcze bardziej się przetłuszcza. Nie wysusza skóry, świeżo pachnie jakby ogórkami połączonymi z metolem, czy olejkiem kamforowym. Dla mnie bardzo dobry krem szczególnie, że cena jest niska. Polecam dla dziewczyn z mieszaną cerą.

Najlepszy dla mojej twarzy

Świetnie matuje i nawilża moją twarz. Najlepszy krem do twarzy jaki używałam, spełnia swoje zadanie w 100% niestety ciężko go znaleźć w sklepach w mojej okolicy :/

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

PROSZĘ O POMOC!!!

CZY KTOŚ MA TEN PRODUKT? CHĘTNIE ODKUPIĘ!!
\\\\n
\\\\nLUB MOZE PODPOWIE MI GDZIE MOGE TEN KREM NABYC, W WARSZAWIE JUZ WYCOFANY NIEMA W DROGERIACH ROSSMANACH ITD....:(((
\\\\nPROSZE O POMOC BARDZO MI ZALEZY NA TYM KREMIE
\\\\n

Na mojej twarzy się nie sprawdził.

Pokładałam w tym kremie swoje nadzieje. Nadaremnie. Moja cera jest naprawdę tłusta, ale ma skłonności do przesuszania się. Po przetestowaniu Garniera jestem ponownie bezradna.

Plusy:
+ nawilżenie

Minusy:
- brak matowania
- cena (18zł nie jest wielkim wydatkiem, ale krem nie jest aż tak wart swojej ceny)
- trudność w rozprowadzaniu na nim podkładu

Jeśli uda mi się poskromić wydzielanie sebum jakimś innym produktem to możliwe, że do w/w kremu powrócę.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 75ml

Wcześniej stosowałam inne kremy. Nawilżały dobrze, ale o efekcie matującym mogłam zapomnieć. Na Krem Garniera trafiłam przypadkowo, ale postanowiłam spróbować. Poza tym cena jest bardzo przystępna. Od samego początku przypadł mi do gustu. Matuje moją skórę na 4-5 godzin co i tak w moim przypadku jest nie lada wyzwaniem. Dobrze nawilża, jest wydajny i ma bardzo fajny świeży zapach.Dobrze się rozprowadza. Po pewnym czasie zniknęły małe wypryski, które pojawiały się u mnie od czasu do czasu. Cera stała sie gładka i coraz rzadziej pojawiawiają się na niej niedoskonałości. Zauważyłam też,że pory stały się węższe i mniej widoczne. Niestety, ale od pewnego czasu nie mogę go znaleźć w żadnej drogerii. Szkoda, bo to naprawdę świetny kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 75 ml

okropny

Najgorszy krem matujący jaki kiedykolwiek miałam.

Po kilkunastu dniach używania - kremy matujące stosuję tylko rano pod makijaż - miałam tak wysuszoną cerę, że trochę czasu zajęło mi doprowadzić ją do normalnego stanu. Na brodzie aż miałam zaczerwienioną, twardszą skórę.

Skóra po zastosowaniu była taka dziwna i ściągnięta.

Cóż nie jest to krem dla mnie.

Krem w efekcie oddałam, ale nie wiem czy został zużyty do końca.

Używam tego produktu od: rok temu

Nie dla mnie

Pierwsze opakowanie kupiłam dawno nie pamiętam 4,5 lat temu.Skończyło mi się,później testowałam inne kremy.Aż rok temu w carrefour zobaczyłam go na półce,przypomniało mi się jego istnienie ;) Postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę i kupiłam.

Plusy:
-wygodna plastikowa,odkręcana tubka
-zapach świeży, przypominający ogórek
-kolor:jasno zielony
-konsystencja trochę żelowa
-dobrze się rozprowadza
-dostępność(w drogeriach oraz w supermarketach)

Minusy:
- po nałożeniu go na twarz miałam wrażenie że lekko ściągał skórę
- matuje dobrze ale miałam wrażenie że aż za bardzo.Tworzy na buzi maskę,wygląda trochę sztucznie,skóra dusiła się pod tym kremem
-po około 2 godzinach skóra zaczynała się błyszczeć,jakby bardziej niż zwykle
-jeśli się go używa od czasu do czasu nie narobi szkód na twarzy,ale jeśli przesadza się z nim zapycha pory,ja miałam po nim więcej niż zwykle zaskórników i grudek na policzkach
-roluje się,nie nadawał się pod makijaż
-nie zauważyłam żeby nawilżał,wręcz odwrotnie trochę wysuszał
-cena(16,17 zł)

Choć lubię i cenię Garniera tego produktu na pewno nie kupię więcej i nie polecam go innym

Używam tego produktu od: Pierwszy raz około 5 lat temu,następny raz około rok temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetnie matuje

Zdecydowanie jedyny kosmetyk który na prawdę matuje skórę. Nałożony rano na skórę wystarczy mi zamiast makijażu.

+ matuje skórę
+ super przyjemny zapach (mężczyźni też mogą go używać)
+ delikatne nawilżenie

- przy nałożeniu go za dużo rolluje się jak szalony
- nawilżenie jest bardzo delikatne
- ciężko go dostać w jakimkolwiek sklepie

Ale i tak go uwielbiam i bardzo polecam

Używam tego produktu od: miesiąca (ja i mój Luby)
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

strasznie się roluje

W moim przypadku krem spisał się kiepsko.
Niech będzie, że zmatowił cerę, bo zmatowił, ale skóra po nim była taka tępa, szorstka, a do tego krem zostawiał na niech taką niemiłą powłoczkę i strasznie się rolował.
Koleżanki w pracy myślały, że skóra mi schodzi, bo miałam po potarciu białe cusie na twarzy...
Poza tym krem wysusza.
Teraz już znam kremik matujący i w dodatku nawilżający i zmiękczający buźkę, który jest the best (z Perfecty) dlatego Garnier dla mnie wypada kiepściutko.
Jedyne plusy dla mnie to forma tubki - jest bardziej higienicznie no i zapach taki inny, ale nawet fajny.
Podsumowując matowi, ale dla mnie ma przy tym zbyt wiele wad: zapycha pory, zostawia skorupę na twarzy, roluje się, wysusza
1 gwiazdka za matowienie
0,5 za tubkę

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1/2 tubki i basta

Jestem na tak :)

Osobiście gorąco polecam ! Dlaczego:

+ doskonale matuje
+ wydajny
+ przyjemny zapach
+ nie obciąża
+ skóra nie jest ściągnięta

W tej chwili nie przychodzą mi do głowy żadne minusy =]

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

efekt matujący super- szkoda że tylko na godzine!

ładnie pachnie , ale zauważyłem że po godzinie błyszcze się po nim jak po wazelinie, jeśli ktos ma wągry to po kilku godz. staja się bardzo widoczne , nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

taki sobie

matuje na ok. 2-3 h.
wysuszył moją cere i była podrażniona i czerwona.
stosowałam go przez ok.1 miesiąc potem przestałam i wróciłam po 3 miesiącach. Krem ładnie pachnie , jest bardzo wydajny. Minusem jest to , że wysusza i skóra świeci sie pod 2-3h.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie...

Tani, wydajny, nałożony na czystą skórę matuje na kilka godzin, jeśli ktoś nie ma wielkich problemów ze świecącą, tłustą skórą i nie ma dużych problemów z zaskórnikami to jest to jakaś opcja, ale są lepsze w tej cenie.

Plus ma słaby sklad i zawiera silikony.